UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Inspirator
12 1 0

4 kanał Eleven a obecne umowy z pakietem Mega Sport.

Witam,

jestem nowym klientem UPC, od niecałych 2 tygodni posiadam umowę zawierającam pakiet kanałów Eleven za 0zł. Eleven kilka dni temu zapowiedziało uruchomienie 4 kanału. Jak więc w takim razie będzie wyglądała kwestia dostępu do tego nowego kanału dla posiadaczy pakietu Mega Sport?

38 ODPOWIEDZI
Omnibus
302 118 12

Re: 4 kanał Eleven a obecne umowy z pakietem Mega Sport.

Skoro to Eleven pewnie będzie w tym samym pakiecie, dziwne by było gdyby UPC zrobiło inaczej, teraz tylko kwestia ceny, ale wg mnie raczej nie wzrośnie, Eleveny to nie Solorz i jego polsaty, który najpierw wykupuje prawa do transmisji a potem tworzy oddzielny kodowany kanał na którym po opłacie 100zł/m-c można zobaczyc mecze z mistrzostw. Kurcze jak ja sie cieszę że ten chciwiec nie dostał już  praw do meczów reprezentacji. Szkoda tylko Hajty

1101 599 94

Deba napisał(a):

posiadam umowę zawierającam pakiet kanałów Eleven za 0zł.

podaj nazwę promocji jaką posiadasz i która oferuje Eleven za 0 zł?

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Inspirator
12 1 0

@GDA Mała pomyłka, nie 0 a 5zł. 

Omnibus
302 118 12

Deba, miałeś rację za pierwszym razem, nie 5zł a dokładnie 0zł, sam mam ten pakiet z promocji. Na fakturze masz 5zł bo to cena pakietowa i dotyczy całości, gdybyś nie wziął elevenów tylko prime płaciłbyś tyle samo.  To są zawiłości UPC, sam tego nie łapię bo pakiet tv, net, multiroom, telefon, eleven jest tańszy niż to samo ale bez .... telefonu, czyli nie dośc że masz telefon to jeszcze mniej płacisz

1101 599 94

Mario napisał(a):

Na fakturze masz 5zł

skoro na fakturze masz 5 zł to jak możesz pisać że masz to za "0 zł"?

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
302 118 12

GDA napisał(a):

skoro na fakturze masz 5 zł to jak możesz pisać że masz to za "0 zł"?

Bez elevenów mój pakiet kosztowałby tyle samo, więc mozna przyjąć że te 5zł tam jest ale raczej "wirtualne",  Nie znam intencji tych którzy układają te pakiety i promocje ale się to opłaca, w mojej poprzedniej umowie dostałem multiroom, niby kosztuje 10zł ale moja faktura sie nie zmieniła (została obniżona cena innej usługi), nie wiem czy to promocje ogólnopolskie czy dla "starych" abonentów ale jak dzwonią do mnie z obsługi klienta pod koniec umowy to już drugi raz jak dostaje coś extra w cenie (tydzień temu nawet bardzo duże coś)

1101 599 94

Nie dostajesz nic ekstra
Wszystkie ceny wynikają w warunków promocji i masz rozbite usługi wraz z cenami w warunkach promocji

Jedyna usługa za 0 zł to dostęp do HorizonGO
---
-
Nie dotyczy
433 0 23

@GDA w sumie Horizon Go też nie...według cennika to 5zł  

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Ja mam za 0 zł

Przechwytywanie.JPG

---
-
Nie dotyczy
433 0 23

hehehe i własnie napisałes to samo co zarzucałeś @Mario ...nie dostajesz nic ekstra... Horizon Go masz na mocy regulaminu, zaglądnij do niego tam masz zniżkę 5zł  

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Chyba sie nie rozumiemy

kolega stwoerdził że pakiet MEGA SPORT ma za 0 zł a to nie jest prawdą

ja z kolei napisałem że jedyny pakiet za 0 zł to HorizonGO

---
Omnibus
302 118 12

@GDA i @Marcinosr  , bo wy traktujecie temat literalnie - patrzycie w cyferki na fakturze, a ja bardziej na "chłopski rozum". 

U mnie to wyglądało tak: miałem 3 pakiety do wyboru: z elevenami, z myprime , czysty bez nich.  Za każdy z nich płaciłbym taki sam abonament !

Reasumują, pakiet bez eleven - dajmy na to 150zł., pakiet z eleven - 150zł.

Pytanie: ile płacę za eleven ?

1101 599 94

Płacisz dokładnie 5 ZŁOTYCH natomiast albo pakiet TV albo pakiet INT jest o te 5 zł tańszy dlatego kwota ogólna pozostaje bez zmian

z ciekawości ile płacisz za składowe?

---
Omnibus
302 118 12

GDA napisał(a):

z ciekawości ile płacisz za składowe?

Patrząc na cyferki masz rację oczywiście, ale z faktu że płace taką samą fakturę  czy mam czy nie mam elevenów to można wnioskowac że eleveny przy tym promocyjnym pakiecie nie mają znaczenia i są .... za darmo, kwestia interpretacji i czy szklanka do połowy jest pełna/pusta

MaxTV - 85,

Fiber Power  -39

Sport - 5, Tel. - 10