UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Re: 4 kanał Eleven a obecne umowy z pakietem Mega Sport.

Wciąż jakąś dziwną teorie podtrzymujesz

jeżeli ja płacę 73 zł za ten sam pakiet za który Ty płacisz 85 zł to mogę powiedzieć że nie tylko pakiet SPORT ale i INT mam za darmo?

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
309 123 13

@GDA napisał(a):

Wciąż jakąś dziwną teorie podtrzymujesz

jeżeli ja płacę 73 zł za ten sam pakiet za który Ty płacisz 85 zł to mogę powiedzieć że nie tylko pakiet SPORT ale i INT mam za darmo?

temat do zamknięcia

73 za max z horizonem ? gdybym to wiedział wcześniej negocjowałbym ostrzej.

1162 619 95

na poprzedniej stronie wkleiłem moje opłaty

nie od dziś wiadomo że w UPC są różne promocje, raz lepsze raz gorsze więc dałeś niestety się zwieść staremu trikowi marketingowemu - damy panu "za darmo" pakiet SPORT i rachunek będzie taki sam jak bez niego

życie ...

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
309 123 13

@GDA napisał(a):

na poprzedniej stronie wkleiłem moje opłaty

nie od dziś wiadomo że w UPC są różne promocje, raz lepsze raz gorsze więc dałeś niestety się zwieść staremu trikowi marketingowemu - damy panu "za darmo" pakiet SPORT i rachunek będzie taki sam jak bez niego

życie ...

Akurat na Mega Sport wogóle nie zwracałem uwagi, nie oglądam piłki a na elevenach to 95% czasu antenowego. Dla mnie magnesem był nowy modem  bo miałem problemy z wifi, horizon i 4xszybsza sieć, także tutaj nic nie staciłem. Ale w porownaniu do Twojej oferty to kicha, jak to zrobiłeś że masz to wszzystko za 99zł, pracujesz w UPC ?

Następnym razem, jak mi się będzie kończyła umowa to zrobie ankiete na forum kto ile płaci i będzie jakiś dodatkowy argument do negocjacji

1162 619 95

I niestety nadawca Eleven zdecydował że 4 kanał udostępni na wyłączność nc+ przez pierwsze 3 miesiące

Także do marca nie ma co liczyć na dodanie to do pakietu Mega Sport
---
Inspirator
12 1 0

Nie podoba mi się polityka Eleven.Najpierw się chwalą, że Bundesliga będzie u nich po czym odsprzedają mecze do Canalu+. Teraz jest identycznie - zakupiliśmy pakiet Mega Sport z całą dostępna ofertą Eleven a oni tworzą nowy kanał i uniemożliwiają nam jego odbiór. Mnie interesuje Serie A i znów nie będę mógł zobaczyć legalnie wszystkich meczów transitowanych w Polsce. 

Moderator
681 466 120

Co do Eleven Sports 4 został uruchomiony 20 listopada i przez pierwsze trzy miesiące jest dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+.

W przypadku pojawienia się informacji o wspomnianym kanale w ofercie UPC wrócę do Was z informacjami. Na tą chwilę nie mam więcej informacji.

Specjalista
52 16 1

Czy znana jest data pojawienia się w upc kanału eleven sport 4?

#EDIT

Proszę o nie dublowanie tematów.

GMateusz

Omnibus
231 68 6

A czy ta 4-ta 11-ka to nie jest poprostu wersja 4k?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Nie czwarty kanał to kolejny powołany z powodu dużej ilości transmisji które nie mieściły się na trzech kanałach

Nie ma kanału 11 W 4K to tylko chwyt reklamowy jednego z operatorów który sztucznie podbija rozdzielczość Eleven Sport 1 do 2160i
---
Omnibus
231 68 6

Racja, pomyliłem z C+ NOW 4K

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Użytkownik
1 0 0

Eleven sport

Kiedy eleven sport 4 w UPC bardzo mi na tym kanale zależy proszę o odpowiedź

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Re: Eleven sport

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-mediabox/4-kanal-eleven-a-obecne-umowy-z-pakietem-mega-sport/td-p/14...

---
vom
Użytkownik
2 2 0

Eleven Sports 4 w UPC

Dlaczego nadal brakuje Eleven Sports 4 w UPC ?? Już tyle czasu minęło od uruchomienia tego kanału, a w UPC nadal go brakuje. Na Boga! Włączcie ten kanał!

Tagi (2)
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Re: Eleven Sports 4 w UPC

A dlaczego zakładasz nowy temat

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-mediabox/4-kanal-eleven-a-obecne-umowy-z-pakietem-mega-sport/m-p/145...

---