UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
336 282 28

Re: Eleven Sports 4 w UPC

Gdzie są piniondze za las ?!

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Naukowiec
1143 544 42

@vomnapisał(a):

Na Boga! Włączcie ten kanał!

Robię co mogę

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
304 72 3

I jeszcze Eleven4  ze znaczkiem "K"!!!Ma być ekskluzywna oferta!!!niech zadrży konkurencja.

Moduł CI+
Omnibus
247 42 4

@vom najwidoczniej nadal trwają negocjacje nad dodaniem

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
vom
Użytkownik
2 2 0

Czy tam jakieś baby negocjują?

Naukowiec
1143 544 42

@vomnapisał(a):

Czy tam jakieś baby negocjują?

Czytanie ze zrozumieniem zawiodło, czy w ogóle trudno Tobie zrozumieć słowo pisane?:

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-mediabox/4-kanal-eleven-a-obecne-umowy-z-pakietem-mega-sport/m-p/294...

@GMateusznapisał(a):

Co do Eleven Sports 4 został uruchomiony 20 listopada i przez pierwsze trzy miesiące jest dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+.

W przypadku pojawienia się informacji o wspomnianym kanale w ofercie UPC wrócę do Was z informacjami. Na tą chwilę nie mam więcej informacji.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Zawodowiec
463 107 21

Jakby nie było, dobrze, ze takie tematu się od czasu do czasu pojawiają. Przynajmniej operator dostaje jakiś feedback, że komuś na tym zależy. 

Naukowiec
1143 544 42

@zylxnapisał(a):

Jakby nie było, dobrze, ze takie tematu się od czasu do czasu pojawiają. Przynajmniej operator dostaje jakiś feedback, że komuś na tym zależy. 

Moja propozycja jest następującą - 100 tematów o tym samym na 100 lecie odzyskania niepodległości znacząco przybliży nas do tego kanału 

Moderator
669 461 120

Scaliłem z poprzednim tematem.