UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
432 0 22

Eleven Polska

Tagi (3)
15 ODPOWIEDZI
Moderator
648 456 118

Re: Eleven Polska

Hmm no to zaskoczyłeś 

-
Nie dotyczy
432 0 22

JA?! To Eleven Polska... w sumie to dziwne nie? Niby pakiet premium dodatkowo płatny, a oni mecze puszczają na fb No chyba, że potraktują to jako promocję kanałów, takie okno otwarte

Naukowiec
1309 388 71

Operatorzy sobie wymyślili, że będą pobierać kasę za te kanały i już pakiet premium dodatkowo płatny choć nadawca kładzie nacisk na większy zasięg i na to, żeby ich kanały traktować normalnie.

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
432 0 22

A oto i oficjalny komunikat:

26196353_1504298616353315_5120385183318285283_n.png

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

MrPepka napisał(a):

Operatorzy sobie wymyślili, że będą pobierać kasę za te kanały i już pakiet premium dodatkowo płatny choć nadawca kładzie nacisk na większy zasięg i na to, żeby ich kanały traktować normalnie.

Bez przesady

ekstraklapa kiedyś też leciała za darmo w TVP (dwa mecze pierwszego wyboru)

to po prostu kolejny etap promocji (Lewandowski jest magnesem) aby ludzie sie skusili na zakup "11" i zapewne ze wskazaniem abonamentu bezpośredniego na ich stronie a nie poprzez pośrednika np. UPC

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
228 51 26

Umnie wraz istalacją Compala dodali bezpłatnie te trzy kanały Eleven ale czy to na jakiś czas ?

Czy trzeba po jakimś czsie zdążyć zrezygnować, nie wiem na jakiej zasadzie dostałem może kto wie. Tylko 6zł, wzrośnie mi rachunek za te 500Mb/s

-
Nie dotyczy
432 0 22

Zerknij na email z potwierdzeniem umowy. Tam w tabelce powinieneś mieć wyszczególnione usługi...idę o zakład że znajdziesz tam pakiet Mega Sport za 5zł /mc  

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Fredek50 napisał(a):

Umnie wraz istalacją Compala dodali bezpłatnie te trzy kanały Eleven ale czy to na jakiś czas ?

to nie ma związku

Compala dostałeś w nowej promocji Horizona która zawiera 3 dodatkowe kanały "11" za piątaka miesięcznie

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
228 51 26

Dzięki za info...to wnuki się ucieszą bo ja zabardzo sportem się nie interesuję.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Pakiet Mega Sport od dziś tańszy 

9.9o PLN zamiast dotychczasowych 16.oo PLN (zobowiazanie 12 m-c)

https://www.upc.pl/telewizja/pakiety-dodatkowe/mega-sport/?intcmp=premiumhub-3-eleven

---
-
Nie dotyczy
432 0 22

I tu pytanie...Czy pakiet tak słabo się sprzedaje? Czy może nasz operator wpadł na pomysł że tańsza cena to więszksza sprzedaż?

-
Nie dotyczy
432 0 22

To byli tacy, co płacili za to 16 zł..woow

Trzeba przyznać, że przedstawiciel, który swoją ulotką zachęcił do oferty UPC sprytnie ukrył cenę 5 zł..Niby gratis.

Dopiero na umowie w szczegółach promocji pojawia się Eleven za piątkę

Na marginesie operator oferuje pakiety premium w dobrych cenach w porównaniu z konkrencją za wyjątkiem C+...

Innowator
37 5 1

Chodzą słuchy że promocja jest tylko dla posiadaczy dekoderów horizon    a dla mediaboxów bez zmian 16zł/msc   

-
Nie dotyczy
432 0 22

@Opiu

Poniżej regulamin:
https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_mega_sport_w_upc_ii_2018-1.pdf

a w nim:

Pakiet Premium Mega Sport 
Usługa dodatkowa, przeznaczona dla Abonentów, którzy w oparciu o Umowę Abonencką korzystają co najmniej z Usługi Telewizji Cyfrowej Select Horizon albo Max Horizon.

To chyba wyjaśnia temat?