UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
5 0 0

Kiedy nowe dekodery ?

Czy UPC zamierza wprowadzić jakieś inne dekodery w najbliższym czasie? Dekoder inny niż Horizon który się wiecznie wiesza, który nie nagrywa jak należy. Takie dekodery które wprowadziła konkurencja jak Polsat cyfrowy czy Orange które spisuja się świetnie ,które chodzą płynnie i nie trzeba dwa, trzy razy w tygodniu robić restart prądowy.
19 ODPOWIEDZI
-
Nie dotyczy
995 0 51

Re: Kiedy nowe dekodery ?

Bardzo dobre pytanie.

Czy pracownicy UPC mogą uchylić rąbka tajemnicy? Czy zamierzacie iść w ciągły rozwój dekoderów Horizon? Czy może już niedługo zobaczymy premierę nowych dekoderów, zapewne wspierających platformę Horizon? 

Menedżer Społeczności
256 289 89

@pioter11 kontaktowałeś się z naszym wsparciem technicznym odnośnie swojego dekodera Horizon?

Co do dekoderów - cały czas pracujemy nad rozwojem platformy Horizon. To jest nasza flagowa usługa 

Od dłuższego czasu mamy nowy firmware, który znacznie poprawił stabilność i wygodę korzystania z tej usługi. I dalej ten firmware udoskonalamy z zamysłem, żeby nasza platforma jeszcze lepiej działała.

Czy bierzemy pod uwagę nowy sprzęt? Znacie nas: co jakiś czas wprowadzaliśmy nowe modemy i dekodery, podobnie jak poszerzaliśmy naszą sieć i portfolio naszych usług. Nie zamierzamy zmieniać się tym zakresie.

Obecnie jednak jest za wcześnie żeby podawać termin wprowadzania nowego sprzętu. Niemniej jednak nasz dział R&D pracuje w skupieniu 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Inspirator
5 2 0

Ja z Mojego Dekodera Horizon Jestem Bardzo Zadowolony Od Przeszło 2 Lat,Do Tej Pory Mi Się Nie Zawiesziło Ani Jednego Razu a Dzisiaj Mogę Jeszcze Was Pochwalić Że w Październiku Przedłużę Umowę z UPC i Dalej Chcę Mieć Pełny Pakiet UPC z Ponad 180 Cyfrowymi Kanałami w Tym Aż Ponad 100 w Jakośći HD !

UPC Dziękuję Za Wspaniały Wysoki Poziom Technologi Oraz Za Najlepszą Ofertę Programową

Inspirator
5 2 0

Także Jako Jedyna Telewizja Kablowa w Kraju Posiada Bardzo Szybki Internet z Prędkośćią Dochodzącej Nawet Do 250 MB Na Sekundę !!! 

Moje Gratki UPC !!! 

Specjalista
48 41 3

Nadchodzi czas, aby równać do góry.... NC+ wprowadza od listopada dekodery 4K. Czy w niedalekiej przyszłości będziemy mogli pochwalić się i mieć możliwość delektowania się transmisjami sportowymi w rozdzielczości 4K także w UPC i zdeklasujemy inne kablówki? Chyba warto...

Specjalista
48 41 3

Konkurencja idzie z duchem czasu... Czy także UPC wykozysta moment i zdeklasuje inne kablówki? Byłoby super móc delektować się transmisją sportową w 4K....

http://satkurier.pl/news/163200/nc-z-dekoderem-4k-ready-ultrabox.html

Omnibus
231 68 6

Nie rozumiem tego ujadania na Horizon. Przed zmianą oprogramowania faktycznie bywał kłopotliwy, ale ostatnio resetowałem tylko ze względów higienicznych. Wszystko śmiga fajnie i nie mam problemów. No może czasem replay się przycina, ale to tylko na zwierzych programach.

Poza tym w innych krajach UPC ma dekodery Samsunga, które są podobno lepsze, jednak ja to traktuję jak trawę za płotem. Zawsze zieleńsza...

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Inspirator
5 0 0

To się ciesz że ci chodzi dobrze ale nie wszyscy tak mają!!! W weekend wiele osób próbowało nagrać wyścigi f1 , niestety nie było możliwości ludzie płaca dodatkowo za kanały sportowe i za ich gówniane dekodery i co? Właśnie za granicą mają samsungi a my mamy to co mamy....!!!
Naukowiec
1160 549 42

Dekodery 4K - świetnie, tylko co mam zrobić z samym dekoderem?
Bez dobrej oferty programowej 4K to będzie tylko wyścig techniczny.
Czasami mam wrażenie, że w Polsce jeszcze nie wprowadzono HD (bo to co jest nie nazwałbym HD), a nam się 4K marzy.
Najpierw przedstawić ofertę programową i CENY, a dopiero potem sprzęt - sam dekoder bez oferty to tylko kawałek cegły.
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
31 17 6

@Kamil, czy planujecie udostępnienie nowego testowego firmware w ramach testów, tak jak to miało miejsce z obecnym softem z nowym UI?

Omnibus
309 123 13

@brodacz napisał(a):

......"

Poza tym w innych krajach UPC ma dekodery Samsunga, które są podobno lepsze, jednak ja to traktuję jak trawę za płotem. Zawsze zieleńsza..."

Szczerze ?  mi to własnie wygląda na sprzęt Samsunga chociaż nie ma ich loga. Piloty swym zamysłem bardzo podobne, poza tym od razu sparowane z telewizorami Samsunga, przypadek ?

1162 619 95

mi to własnie wygląda na sprzęt Samsunga chociaż nie ma ich loga

Ale jest logo PACE, wystarczy zerknąć na spód dekodera.

Przechwytywanie.JPG

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Innowator
10 4 0

Zgadza się.U mnie zgłasza się właśnie jako PACE na tv

.

Omnibus
231 68 6

Cha, cha koledzy niewtajemniczeni w arkana zawiłości sprzętowych...

Czasami operatorzy zmuszeni są dogadać ze sobą różnych producentów i wtedy tylko naklejkami ich sprzęt się różni.

Tak było z pierwszymi dekoderami C+. Ponieważ N-ka stosowała Philipsa to oni nie mogli, więc na tunery Philipsa logo naklejał Pioneer. W necie można było sprawdzić, że na inne rynki ten sam model był już jako Philips.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa