UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
12 0 0

Liga Mistrzów

Dzień dobry,czy w TV UPC będzie mozna oglądać Ligę Mistrzów? Pozdrawiam.

131 ODPOWIEDZI
Moderator
681 466 120

Re: Liga Mistrzów

@Jerzy też chciałbym już znać odpowiedź na to pytanie. Obecnie mogę jedynie zapewnić, że trwają rozmowy dotyczące tej kwestii. Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty telewizyjnej więc jeśli tylko będziemy już mieć dla Was informacje w tej sprawie to przekażemy je tak szybko jak będzie się dało.

Użytkownik
16 0 0

@Jerzynapisał(a):

Dzień dobry,czy w TV UPC będzie mozna oglądać Ligę Mistrzów? Pozdrawiam.

Wg. informacji z satkuriera http://satkurier.pl/news/172162/liga-mistrzow-takze-w-kablowkach.html to UPC już powinna mieć ofertę, skoro jeszcze jej nie przekazali to może nici będą z CL. W nc+ już prawa nabyli i to nawet w niezłej ofercie...

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

I co z Twojego wpisu ma wynikać? Bo nie bardzo rozumiem 

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Użytkownik
5 0 0

@GMateusz

Czy już coś wiadomo o Lidze Mistrzów bo się wkrótce zaczyna.

Wygląda, że w UPC jak zwykle. Wszystko spóźnione lub niemożliwe np. FIFA2018 w Rosji w 4K.

NC+ będzie transmitował wiele imprez sportowych w 4K a UPC nawet nie może udostepnić streaming na moduły CI+.

Do roboty!!!!

Pozdrawiam

Moderator
17 14 4

@Sladol

Nie mamy informacji w tym zakresie. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie poinformujemy drogą oficjalnej komunikacji.

Użytkownik
16 0 0

@GDA Wynika tyle, że UPC nie ma jeszcze oferty, więc rozglądaj się kolego za satelitą lub skieruj się do IPLA, żeby obejrzeć

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Czyli jest gdzie oglądać? Na szczęście bo już myślałem że bez UPC ani rusz.

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Użytkownik
5 0 0

@konradwu77

Oferte Polsatu firma UPC dostała juz dawno.

Teraz myslą co z tym zrobić.

NC+ podjęła decyzję na tak już dawno. Netia również.

Szanowna UPC.

Czas na decyzję. Abonenci też muszą mieć trochę czasu na podjęcie swojej decyzji.

Pozdrawiam

Nauczyciel
427 106 16

@Sladol raczej się już zacznij rozglądać za alternatywa, w UPC żadnej informacji nie uzyskasz. Raczej nie ma się co łudzić

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Użytkownik
16 0 0

Ja chyba poczekam jeszcze tydzień i skorzystam z bycia na czasie nieokreślonym. Znajomy w nc+ mając pakiet z C+ dostał Ligę Mistrzów za free. 

Tak poza tematem, orientuje się ktoś czy w Polsce jest jakieś legalne OTT z bogatą ofertą programową? player.pl i IPLA odpadają bo nie ma tam wszystkiego jednak. 

Moderator
681 466 120

Zapraszam do zapoznania się z informacjami w sprawie LM:

http://media.upc.pl/35357-wszystkie-mecze-ligi-mistrzow-i-ligi-europy-w-upc

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Szkoda że nieskończony ten komunikat ;-)

teraz będziemy się domyślać w jakiej cenie,

to może ja zacznę 

39.90 PLN + 19.90 jednorazowa aktywacja, umowa na 12 mc 

---
Moderator
681 466 120

@GDA a w kwestii ofert to nie pomogę, bo nic nie wiem

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@GMateusz oczywista, oczywistość 

dlatego możemy postrzelac cenami podobnie jak wynikami meczów ;-)

Ale bardzo dobrze że wreszcie jakiś sygnał jest dany bo co niektórzy spać przez to nie mogli 

---