UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Re: Liga Mistrzów

@GMateusz proponuję przykleić ten temat na górze 

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

No nareszcie, skończy się gdybanie będzie, nie będzie...

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@- ale się dopiero zacznie

poczekaj jak ogłoszą ceny :-P

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

Albo będą najbardziej kochaną albo najbardziej znienawidzoną kablówką

Omnibus
247 42 4

Cena to napewno co najmniej 40 zł  

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Specjalista
48 41 3

...chyba za cały sezon

Omnibus
247 42 4

nie no miesięcznie ;D plus umowa na 36 miesięcy jak w słonecznej tv ;>

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Inspirator
12 0 0

Kanały powinny być dołączone do pakietu Mega Sport,w cenie tego pakietu.To jest logiczne.

Pozdrawiam wszystkich,Jerzy.

Specjalista
52 16 1

Uczciwość by to nakazywala 

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@Jerzynapisał(a):

Kanały powinny być dołączone do pakietu Mega Sport,w cenie tego pakietu.To jest logiczne.

Pozdrawiam wszystkich,Jerzy.

logiczne może tak

ale dystrybutorem Polsat jest Solorz a pakietu 11 inna spółka (tak wiem że Solorz jest już współwłaścicielem ale umowa była podpisana przed tym faktem)

I teraz co? dołączają kanały do Mega Sport i podnoszą cene o nowe kanały?A co z tymi co mają umowy że zobowiązaniem? 

zakładam że Polsat LM wejdzie w skład pakietu Mega Sport ale będzie osobno płatny 

być może jak weźmiesz wszystko to będzie taniej niż osobno 11 i osobno Polsat LM

---
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Sprzedaż pakietu Polsat LM ruszy 21 sierpnia od tego też dnia do 3 września abonenci pakietów Select i Max będą mieli dostęp do powyższych kanałów w ramach tzw. otwartego okna, czyli bez dodatkowych opłat.

---
-
Nie dotyczy
995 0 51

@GDA domysł czy fakt?

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Fakt

---
Omnibus
317 76 4

No to chociaż parę dni moje oczy nacieszą sie tą zapowiadaną Super Jakością HD-...

Czuję, że cena za pakiet będzie przewyższać planowaną kwotę, jaką móglbym przeznaczyć na taki dodatkowy pakiecik.

Moduł CI+
Omnibus
309 123 13

oby nie było tak że wzrośnie cena całego pakiety sportowego po dodaniu polsatowskiej teraz ligi wicemistrzów,  nie wszystkich to interesuje i to ogląda, a robić zrzutkę za kibiców tej ligi ? nie !

poza tym solorz to przecież filantrop, nie będzie drogo