UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
149 30 7

Re: Liga Mistrzów

Chyba bedzie nie długo http://satkurier.pl/news/172952/upc-zaoferuje-kanaly-polsat-sport-premium.html

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

@vdsl2napisał(a):

Chyba bedzie nie długo http://satkurier.pl/news/172952/upc-zaoferuje-kanaly-polsat-sport-premium.html

przecież to jest nic innego jak przypisana informacja UPC która pojawiała się w tym watku

po co wklejać takie linki to nie rozumiem?

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Specjalista
48 41 3

Jeżeli zaśpiewają sobie 40PLN za miesiąc, to nie wiem gdzie oni klienta znajdą. W roku jest w LM 25 dni meczowych, więc za dostęp do 1 dnia meczowego, to 19,20PLN. Powodzenia w szukaniu klienta. Wyłączając półfinał i finał w dniu na żywo będzie można zobaczyć 2 mecze. Czyli za mecz wyjdzie 10,66... Jakość komentzra poza Borkiem i Iwanowem w Polsacie, także nie zachęca... a wręcz przeciwnie. Powodzenia.

UPC dobrze przemyślcie cenę za ten pakiet... aby sie chętni znaleźli.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

gwarantuje Ci że za 40 zł abonenci będą walić do BOA drzwiami i oknami 21 sierpnia aby aktywować pakiet

skoro 400 tyś abonentów (lacznie we wszystkich dostępnych opcjach) kupiło za 99 zł dostęp do oglądania Euro2016 to co najmniej tylu wykupi za 40 dostęp do LM

w końcu to raptem niecałe 3 paczki fajek, 4 piwa na mieście itp

---
Atakuj, mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
433 0 23

@GDA za 99zł? za sezon czy za miesiąc? Bo zerknij na platformę satelitarną nie słoneczną..79zł C+i LM.... Nie wierzę by zwolennicy piłki, mający możliwość powieszenia sat zostali w UPC...wiesz piłka to jak religia

#EDIT

Sorry mój błąd Ty o EURO... a ja o LM

Specjalista
48 41 3

Bez przesady GDA, za same puchary to nie przejdzie. C+ po podwyzce, gdy powstał C+Sport2 tyle kosztuje , a miał wtedy oprócz tych pucharów 5 lig piłkarskich, żużel i filmy. Pamiętaj , że to działa jak podatki, przy pewnej wartości podnoszenie dalsze powoduje spadek wpływów. 

Specjalista
48 41 3

Dokładnie @-@@@ wszedłem z ciekawości na sklep konkurencji z nieba. Extra z 6 C+ Eleven i LM za 79,90, więc wybór prosty.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

@- 99 zł za kilkadziesiąt meczów w ciągu miesiąca

@eLBeG właśnie to tak nie działa i dobrze o tym słoneczny Zygmunt wie,

testował przez kilka lat ile kibic potrafi znieść- gale boksu po 4 duchy, mistrzostwa w siatkę, mistrzostwa w piłkę nożną 

na każdej imprezie mega zarabia a więc wie że jest popyt i kibic piłkarski zapłaci każde pieniądze bo nie wyobraża sobie nie oglądać LM

---
Specjalista
48 41 3

Nieprawda, mówie Ci, że jak z podatkami... kibic przeniesie się jak przedsiębiorca do szarej strefy. Niestety zarobki w Polsce, plus inflacja spowodowana rozdawnictwem spowoduje, że po wspomnianych cenach tego ludzie nie kupią, lub przecisa się tam gdzie pisałem. Wejdź na ich stronę i zobacz ceny.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Ok - 21 sierpnia UPC ujawni cene pakietu

a my wrócimy do tego tematu po sezonie jak podadzą wyniki sprzedaży i.sie okaze wówczas kto miał racje

---
Specjalista
48 41 3

Ogólnie cena jaka mogę zapłacić, to 100PLN...

...za sezon.

PS: Przecież nikt Ci tego nie poda ile się w UPC sprzedało.

A skąd info, że ceny będa znane 21 sierpnia?

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

Ale poda to Polsat mam nadzieję na wzór informacji o Euro 2016

już wcześniej pisałem że 21 sierpnia kanały pojawia się w UPC i do 3 września będą dostępne dla wszystkich

tego też dnia ruszy sprzedaż a więc i cena będzie znana

---
Specjalista
48 41 3

Jakim cudem Polsat poda jak oni nie partycypują w procencie od sprzedaży, tylko sprzedają za daną cenę operatorowi niezależnie od wykupionych subskrypcji, było info o tym. A co sobie z tym operator zrobi to jego sprawa.

Info było kiedy pojawia sie kanały, co nie jest równoznaczne ze startem sprzedaży, może to być już np. w piątek, lub inny dzień. Było tylko info, że w najbliższych dniach.

GDA
Pan Abonent ;-)
1101 599 94

@eLBeGnapisał(a):

Info było kiedy pojawia sie kanały, co nie jest równoznaczne ze startem sprzedaży, może to być już np. w piątek, lub inny dzień. Było tylko info, że w najbliższych dniach.

ja swoje a Ty swoje 

mam nadzieję że to już cię przekona i skończymy ten temat

Screenshot_20180815-222154_Twitter.jpg

---
Specjalista
48 41 3

No widzisz tego nie widziałem... To zdaje sie z FB, nie zaglądam tam, a tu nikt nie wklejał.