UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1278 389 69

Re: Liga Mistrzów

Screen który wkleił GDA pochodzi z Twittera

https://zanimnapiszesz.info
Naukowiec
1017 515 37

@eLBeGnapisał(a):

Nieprawda, mówie Ci, że jak z podatkami... kibic przeniesie się jak przedsiębiorca do szarej strefy. Niestety zarobki w Polsce, plus inflacja spowodowana rozdawnictwem spowoduje, że po wspomnianych cenach tego ludzie nie kupią, lub przecisa się tam gdzie pisałem. Wejdź na ich stronę i zobacz ceny.

Może być tak jak z tymi wszystkimi galami bokserskimi czy innymi wydarzeniami z PPV - "ściepa" na pakiet u jednego w bloku (co wyjdzie taniej niż na osobę) i będą ludzie w kilka osób to oglądać i współfinansować.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach, jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

I już "wyniuchali" ofertę na pewnym forum

swoją drogą to dziurawy macie system skoro takie rzeczy można wypatrzec

Polsat Sport Premium + Eleveny 

34.99 mc*

9.90 aktywacja 

24 mc umowa

* pierwsze 4 mc 5.00 zł taniej

Polsat Sport Premium

29,99 mc

9,90 aktywacja

24 mc umowa

także wg mnie oferta jest OK 

nie wiem czy spodziewać się hejtu?

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Naukowiec
1017 515 37

@GDA
No jak już wywąchali, to podaj też to tutaj (jeśli możesz).

Hahaha - widzę, że podałeś ceny w momencie kiedy wysłałem post.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach, jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

@KOCUREK1970 czytam w twoich myślach ;-)

I jak oferta? Nie jest źle prawda?

szkoda tylko tego zobowiązania bo kilka miesięcy trzeba płacić "za nic"

---
Naukowiec
915 483 63

@GDA a czemu hejtu? Przecież nie ty ofertę układasz

Według mnie drogo jak za kanały które defakto nadają jedynie 12 dni w miesiącu (reszta to powtórki). O ile bogatrzą ofertę ma Eleven i można za 5zł ich kupić...no ale każdy wiec co tam sobie chce kupić...Ja za tyle nie kupie

Pozdrawiam
Naukowiec
1017 515 37

@GDA

Jako zupełnie tym nie zainteresowany, widząc jednak takie ceny powiedziałbym - AŁĆ!

Co do zapelenców - pewnie zapłacą, choć i czuję, że będą tu robili jak wskazałem wyżej (ściepa i wspólne oglądanie).

GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

hejtu na UPC rzecz jasna 

nie kupisz bo nie jesteś fanem kopanej, a dla tych co są 2 paczki fajek mniej w miesiącu będą do przyjecia

---
Naukowiec
915 483 63

@GDA właśnie jestem...ale mam też jakiś tam budżet domowy i dwójkę dzieci Wolę ich na lody zabrać...przeżyję bez LM, szczególnie że Polsat i tak coś tam pokaże....

Pozdrawiam
Naukowiec
1017 515 37

@GDA napisał(a):

nie kupisz bo nie jesteś fanem kopanej, a dla tych co są 2 paczki fajek mniej w miesiącu będą do przyjecia

To pierwsze swoją drogą.

Nie palę też papierosów, ale paczka fajek 20 zł? - dzizas.

Choć w sumie, jak ktoś kupi za te pieniądze i nie wyda tego na fajki - w sumie UPC Polska robi coś dla zdrowia abonentów.

UPC Polska promuje zdrowy tryb życia

GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

@Marcinosr no dobra to 6 lodów mniej w miesiącu

@KOCUREK1970 aaa przecież to 4 dychy bez grosza a nie 3 dychy

paczka fajek 15 zeta i niestety dziennie tyle wydaje :(

---
Naukowiec
1017 515 37

@GDA napisał(a):

@KOCUREK1970 aaa przecież to 4 dychy bez grosza a nie 3 dychy

paczka fajek 15 zeta i niestety dziennie tyle wydaje :(

Czyli powinieneś kupić LM 

GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

nie no zakreciles mnie

30 zł to 2 paczki fajek tyle kosztuje Oferta  LM w UPC

btw: mówili rzuć palenie będziesz bogatszy ale jakos to się nie przenosi na portfel, fakt że przez tyle lat przejaralem dobrej klasy auto ale co zrobisz

---
Naukowiec
1017 515 37

@GDA napisał(a):

nie no zakreciles mnie

30 zł to 2 paczki fajek tyle kosztuje Oferta  LM w UPC

No to kupujesz LM i jesteś zdrowszy choć przez 2 dni w miesiącu

GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

Tak bym zrobil gdyby nie to że trzeba podpisać cyrograf

W magentowej sieci chce pooglądać YT i inne serwisy VOD kupuje na miesiąc dostęp za 15 zł i oglądanie tych serwisów nie wlicza się w transfer danych

tutaj gdyby było.te 30 zł na miesiąc to kupiłbym w momencie kiedy rozgrywki weszlyby w decydującą fazę a zima kiedy jest przerwa  nie płacił

ale rozumiem że to nie zależy od UPC bo wiemy jak słoneczny zygmunt rozlicza ten dostep

---