UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
309 123 13

Re: Liga Mistrzów

chyba to nie takie proste

- mniej o 5 i zostaną bez pakietu Eleven ? nie wydaje mi się aby to było zgodne z umową

- mniej o 5 za pakiet Eleven + LM ? też nie bardzo , bo nie wszyscy chcą LM

jutro się zresztą okaże

Edit:

- no dobra, może i mogą , teraz są  te parytety ilościowe czy jak się to nazywa, tylko  wizerunkowo  to byłby duży strzał w stopę

1162 619 95

@Mario napisał(a):

chyba to nie takie proste

o jakiej niezgodności z umową piszesz?

abonuje teraz "11" to dobieram za 30 zł polsaty, nie abonujesz "11" to albo dobierasz za 30 zł polsaty albo za 35 polsaty z "11"

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
309 123 13

chodzi o 3 opcję , abonuję Eleven i chcę żeby tak zostało - bez polsatowskiej LM

na razie i tak nie wiemy nic pewnego, pożyjemy zobaczymy

1162 619 95

I zostanie, nic ci się nie zmieni bo przecież "11" abonujesz na podstawie odrębnego regulaminu

nie ma możliwości że zostaną tobie dołożone kanały Polsat Premium i zażądana dodatkowa opłata

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Moderator
681 466 120

@GDA nic dodać nic ująć. Jeśli ktoś abonuję 11 i nie chce LM to dlaczego miałoby cokolwiek się dla niego zmienić? Każda promocja jak już zostało to zauważone ma swój odrębny regulamin.

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Oficjalnie

Pakiet Polsat Sport Premium

Abonament bez promocji - 49,oo PLN

Zobowiazanie (12 mc) - 29,99 PLN

Aktywacja - 9,90 PLN

Pakiet Polsat Sport Premium z Mega Sport

Abonament bez promocji - 74,oo PLN

Zobowiazanie (24 mc) - 34,99 PLN (do końca roku 29,99 PLN)

Aktywacja - 9,90 PLN

---
Zawodowiec
491 117 21

Są jeszcze opcje 3 i 4:

Opcja 3:

Pakiet Polsat Sport Premium

Abonament bez promocji - 49,oo PLN

Zobowiazanie (24 mc) - 29,99 PLN

Aktywacja - 9,90 PLN

Pakiet Polsat Sport Premium z Mega Sport

Zobowiazanie (24 mc) - 29,99 PLN (do końca roku 24,99 PLN)

Aktywacja - 9,90 PLN

I tutaj widział bym jeszcze potrzebę wprowadzenia opcji dla ludzi którzy już mają 11, a chcą dokupić LM za max 24,99zł. W moim przypadku przy takiej ofercie UPC zeszło by 1zł poniżej oferty NC+.

Inspirator
4 0 0

Właśnie w Piątek Byłem w Bolesławieckim Odziale UPC i Przedłużyłem Umowę z UPC,Powiem Wam że Dobrałem Pakiet MAX z Canal+Prestige,HBO,Cinemax,Mega Sport,Filmbox,Extra Oraz Jako Jedyny Posiadam Pakiet Polsat Sport Premium,Ale Proponowali Mi Dekoder Horizon,To Się Zgodziłem

P.S Będę Płacić Nieco Ponad 250 Złotych Miesięcznie,Ale Naprawdę Warto Kocham UPC Jak Dziecko

Tagi (1)
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@Cukiereq1996 brawo Ty

A co niektórzy tu psiocza na równowartość dwóch paczek fajek że drogo

---
Inspirator
4 0 0

Ja Nienarzekam Na UPC,Od Dzisiaj Posiadam Już Nowy Dekoder z Dyskiem 500 GB i Mogę Odbierać Aż 5 Regionalnych Kanałów TVP 3

Zawodowiec
491 117 21

Świetnie w tym przypadku widać, jak jedna rzecz ma różna wartość dla róznych osób i dlaczego UPC ma tak wiele poziomów ofert utrzymaniowych. Oglądasz dużo telewizji, więc 250zł jest dla Ciebie uzasadnione. Inni nie oglądają telewizji wcale lub bardzo żadko, do filmów wolą netflixa, do sportu streamy. Dla nich 50zł bedzie za dużo. Dla mnie telewizja to tylko udogodnieie, gdybym naglę musiał oszczędzać była by to pierwsza rzecz do odstrzału. Poza tym mam dostęp do NC+ Go, HorizonGO, HBO GO, Netflix a czas nie ejst z gumy. Posiadanie w tym przypadku TV to jedynie wygoda, dlatego jeśli cena będzie zbyt wysoka, to zamiast odbierać TV przez DVB-C zainstaluję w Tv apki do streamingu.

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Oferta dla nowych abonentów już dostępna

https://www.upc.pl/pakiety/pakiety-z-polsat-sport-premium/

---
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

I oferta dla obecnych abonentów - nic innego niż to co było wiadomo wczesniej

https://www.upc.pl/polsat-sport-premium/

---
Użytkownik
4 0 0

Czesc,

jestem wlasnie po rozmowie z konsultantka UPC. Potwierdzila, ze abonenci C+ maja okienko otwarte do 5 listopada. Fajnie, bo bedzie czas na podjecie ostatecznych decyzji, tym bardziej, ze np moja umowa wygasa z koncem pazdziernika

Jest inny problem. Pani z pelnym przekonaniem twierdzi, ze nie ma opcji aktywacji uslugi PPV na modul CI. Juz kiedys mnie o tym informowano, wiec, nie mam powodu, by jej nie wierzyc. Czy ktos ma doswiadczenie w tej materii? Szczerze mowiac, nie chcialbym zamawiac dekodera przed koncem umowy, a szkoda by bylo nie miec dostepu z takiego powodu.

Dzieki za info.

-
Nie dotyczy
995 0 51

@chester_2420 nie wydaje mi się by tak było...ale w 100% pewny nie jestem...niech ktoś z UPC to potwierdzi....