UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

Highlighted
Innowator
41 21 2

Mediabox nie da się włączyć

Witajcie

Potrzebuję małej porady. Nie było nas jakiś czas w domu, ze względu na zagrożenie burzami wyłączyłem bezpieczniki. Po powrocie i włączeniu napięcia okazało się, że dekoder jest "martwy".

Podejrzewam jako laik, że po prostu zasilacz mógł trafić szlag, w końcu zestaw ma już swoje lata. Nie chcę nic kombinować na własną rękę, bo mogę przy okazji uszkodzić także dekoder, jeśli w tej chwili to nie jego wina.

Zamawiać technika? Zadzwonić na infolinię? Podpowiecie coś z własnego doświadczenia?

Dekoder służył jako ten drugi w zestawie multiroom.

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted
Innowator
41 21 2

Re: Mediabox nie da się włączyć

Dodam jako ciekawostkę...

Zamówiłem wizytę serwisową, przyjechałem na wybory i przy okazji przyjąć serwisanta.

Wchodzę do mieszkania, włączam dekoder jeszcze raz dla pewności - jest OK!

Szybciutko odwołuję serwis, Pani jakby się spodziewała, że wszystko wróciło do normy.

Po dwóch godzinach - dekoder zdechł (był cały cas tylko na czuwaniu, jego czas miał nadejść wieczorem).

W poniedziałek zarezerwuję wizytę powtórnie, teraz będę musiał przyjechać specjalnie.

Już nie oczekuję od Was pomocy, bo uznaliście widocznie że pomóc się nie da, ale chciałem się podzielić taką refleksją, że dla mnie jest to trochę dziwne...