UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Użytkownik
2 0 0

Mini przewodnik TV pokazuje bzdury

Witam

Mam problem z dekoderem Mediabox. Dzisiaj w miniprzewodniku zaczął pokazywać nieco błędne dane. Nie wiem, czy cos wcisnąłem przez przypadek, próbowałem rozwiązac problem, ale nic nie pomaga. W instrukcji nic nie znalazłem, podobnie przekopywanie sie przez ustawienia. 

Do rzeczy.

Kiedy zmieniam kanał, na planszy pokazuje złe informacje. Przykładowo jest godzina 21.00 i leci jakis film, a pokazuje że teraz jest 2 w nocy i leci cos innego. Dodatkowo pasek postepu programu w prawym rogu stale pokazuje pełne naładowanie, jakby to był koniec programu. Kolejna pozycja na liście w miniprzewodniku też jest błędna i dopiero trzecia pozycja jest właściwa. Dzieje się to na każdym programie. Czyli w skrócie to wygląda tak:

Właczam jakiś program, jest 21 i leci w połowie film XXX, który twa od godz 20.00 do 22.00. Co mi pokazuje miniprzewodnik:

01.00-02.00 - program AAA

02.00-02.30 - program ZZZ

20.00 - 22.00 - film XXX

Czy ktos jest w stanie pomóc, co z tym zrobić? Nie pomogło nawet odłączenie kabla.

4 ODPOW. 4
Innowator
18 8 2

Re: Mini przewodnik TV pokazuje bzdury

Mam tak samo na mediaboxie i na module CI. Dzwoniłem na infolinię - mają jakąś awarię EPG. Problem "globalny" ... BTW mieli to naprawić do 19-tej, a ... jest 22-ga i nadal nie działa ...

Użytkownik
2 0 0

Hmmm dziwne, bo na drugim dekoderze Horizon wszystko działa OK. Ale pocieszyłeś mnie pozostało tylko czekać. Dzięki za odpowiedź. 

Tytan
2155 820 71

Problem znany i zgłoszony.

Jest weekend, dajcie im trochę czasu.

Temat zamykam.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Tytan
Tytan
1976 979 157

Problem z mini EPG zostal rozwiązany.

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!