UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Profesor
1375 394 73

Re: Modernizacja UPC

Bo nie opłaca im się utrzymywać analogu na siłę dla paru osiedli? A nawet jak te osiedla nie będą chciały mieć nic wspólnego z UPC to UPC łatwo nadrobi te straty.

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Normalnie musisz się zgłosić na konsultanta do UPC - przecież to takie proste prawda 

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Naukowiec
1160 549 42

Jestem pewien, że po 01.03 i tak larum z tym analogiem nastąpi - "panie, wczoraj miałem 30 kanałów a dziś połowy nie ma, co się dzieje, aaa, a czemu je wyłączyliście, aaa, a nie możecie ich włączyć z powrotem, aaa to co ja mam teraz zrobić...., co jakiś dekoder musze se kupić a ic pan w .... z takom telewizjom"
O ile zakład - infolinia się przegrzeje...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1375 394 73

@GDAnapisał(a):

Normalnie musisz się zgłosić na konsultanta do UPC - przecież to takie proste prawda 

Szukałem - nie ma takiej pracy dla ludzi z moim wykształceniem 

Profesor
1375 394 73

A tak BTW

@GDA

Ty mówisz o osiedlach korzystających z AZART-u UPC i co by było gdyby UPC wyłączyło analog, a co mają powiedzieć abonenci UPC mieszkający w Pułtuskach? Tam UPC dawno wyłączyło analog i jakoś nie było płaczów pod tytułem:

"UPC nam telewizje wyłączyło olaboga co robić" itd

Tam się przyzwyczaili, a tu nie? A ile osiedli miało analogową telewizję naziemną w ramach AZART-u i musiało przejść na DVB-T? I tu się tak nie da zrobić?

Naukowiec
1160 549 42

@MrPepkanapisał(a):

Szukałem - nie ma takiej pracy dla ludzi z moim wykształceniem 

Tylko dlatego, że nie masz odpowiedniej Halinki do motywacji .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1375 394 73

BTW: Teraz przeczytałem kawał w Angorze:

Jesteś więc żonaty?

To niepoprawne politycznie. Należy mówić "mężczyzna z ograniczonymi możliwościami"

Moderator
681 466 120

@MrPepka odpowiadając na Twoje pytanie, prace związane będą z dwoma istniejącymi już w naszej ofercie kanałami (stąd 2x telewizja cyfrowa).

Profesor
1375 394 73

Jeszcze takie małe pytanie zadam @GMateusz (mam nadzieję, że się nie obrazisz)

Co to za kanały z powodu których robicie modernizację?

Moderator
681 466 120

Prace będa wykonywane przez dostawcę kanału, stąd planowana przerwa w dostępie do tych kilku stacji. Nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie. Liczę, że też się nie obrazisz 

gst
Innowator
33 9 1

U mnie podobnie, prace się zaczną niedługo. GMateusz - a może zdradzisz o co chodzi w modernizacji Internetu? 

Zrzut ekranu 2018-03-30 o 22.01.11.png

Omnibus
317 76 4

Otrzymałem takiej treści jak powyżej komunikat- data 22.05. Pytanie do osób, które są już po tej modernizacji o efekt, coś sie zmieniło, nastąpiła poprawa?

Moduł CI+
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

A zauwazasz jakieś problemy że oczekujesz poprawy?

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
317 76 4

Może jednak ma to związek z tym co:

@KOCUREK1970napisał(a):
Modernizacja tv może też polegać na tym, że będą uruchamiane inne muxy by tam poprzenosić te obecne robiąc miejsce na neta 1 Gb - tu bym upatrywał zmiany.
To nie jest przypadek, że ruszają z tym prawie u wszystkich jednocześnie!

Moduł CI+
Naukowiec
1160 549 42

@Szeptacz

Oczywiście, że ma to związek z netem 1 Gb - teraz już znamy założenia firmy UPC Polska w tym kierunku i należy to też rozpatrywać w kategorii pewnego testu nowej usługi tam gdzie zostanie na początku ona uruchomiona.

Każde działanie operatora choćby nam klientom wydawało się idiotyczne ma sens - my to widzimy w krótkim okresie czasu i z perspektywy tylko klienta, firma zaplanowała taki ruch z wyprzedzeniem i będzie go konsekwentnie realizować dążąc do finalizacji założeń danego projektu w swojej strategi działania i pozyskiwania klientów czy oferowania lepszych, lepszej usługi.