UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
5 2 0

Moje Gratulacje Dla UPC Od Najwierniejszego Abonenta z Bolesławca

Witam Was Kochane Mordki,Muszę Was Poinfomrować Że Jestem Ich Najwierniejszym Abonentem Od 1998 Roku,Kiedy Pojawiła Się Wizja TV,a Póżniej PTK Czyli Była Polska Telewizja Kablowa,Najbardziej Mnie Zadowliła Oferta Kanałów Sportowych i Filmowych Pod Wzlgędem Technicznym a Także Sportowym i Powiem Że Jest Naprawdę Rewelacyjna,z Dnia Na Dzień Przybyło Trochę Więcej Kanałów Bo Wówczas Mieszkałem Na Zygmunta Augsta 3A/1 i Tak w Tej Ulicy Mieszkałem Do 2008 Lub Do 2009 Roku,Póżniej Przeprowadziłem Się Na Wybickiego 3/4 Którego Do Dziś Mieszkam,Póżniej Oferta UPC Była Dla Mnie Obłetnie Przebojowa Względem Także Kanałów Lokalnych i Regionalnych,Na Cyfrową Telewizję Kablową Zdecydowałem Mając Już 18 Lat Akurat Były Moje Urodziny i Po Szkole Poszedłem z Moim Tatą Do UPC Po Dekoder i Dzięki Temu Do Dzisiaj Jestem Bardzo Szczęśliwy Że Mam Ich Pełny Pakiet Programowy !

Kochane UPC,Co Bym Bez Was Zrobił,Co Złego To Nie Ja Tak Trzymać

Pozdrawiam,Najserdeczniejszy Abonent UPC i Najserdeczniejszy Samarytanin z Bolesławca,Dolnośląskie

2 ODPOWIEDZI
Omnibus
309 123 13

Re: Moje Gratulacje Dla UPC Od Najwierniejszego Abonenta z Bolesławca

materiał sponsorowany, materiał sponsorowany

Re: Moje Gratulacje Dla UPC Od Najwierniejszego Abonenta z Bolesławca

Oj slisko wazelinka sie polala az trzeba uwazac zeby sie nie przewrocic :-)

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max