UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
317 76 4

Re: Nowe kanały

Prawidłowo.

W dniu startu wersji kanału HD następuje podmiana na lepszą.

Co do filmboxów.Dla tych co abonują za złotówkę pewnie to gratka.Tylko więcej syfu co na 11 zł jeśli chodzi o treść zupełnie się nie przekłada.

Moduł CI+
Omnibus
247 42 4

Kino polska w HD ale tam są stare filmy i wszystko będzie poucinane po bokach albo rozciągnięte chyba że odświerzą stare filmy ;D

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Użytkownik
16 0 0

Nowe kanały

Do jakiego pakietu zostały dodane te nowe kanały?

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Do pakietu FIlmbox i MAX

Kino Polska HD oczywiście podmienił wersje SD od Selcta

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

I nie potrzebny nowy temat o tym

https://forum.upc.eu/t5/dekoder-mediabox/nowe-kanaly/m-p/14101#M1925

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Moderator
681 466 120

@LILILO napisałeś na naszym forum 6 postów z czego ponad połowa została zgłoszona jako nadużycie. Zacznij stosować się do Zasad Społeczności UPC, bo nie bawi mnie poprawianie Twoich postów. Lenistwo to zła cecha, także następnym razem radzę poszukać, zanim znowu założysz nowy temat.

Użytkownik
16 0 0

Do pakietu Filmbox jakie kanały zostały dodane? Jak nikt nie chce mi grzecznie odpowiedzieć to odpowiem sobie sam, więc mam rozumieć że tam gdzie pisze BOX to kanał wchodzi do pakietu FilmBOX?????

Zawodowiec
491 117 21

@LILILO, ale przecie wszystko masz napisane. Gametoon, Docubox i fightbox wchodzą do pakietu Max, Kino Polska bez zmian, zostaje w pakiecie Select. 

Ja tylko chciałem dodać, że wszystkie nowe kanały są również dostępne w Horizon Go, z tym, że coś się popsuło z Kino Polska i obecnie nie działa. 

Omnibus
338 286 28

@zylxnapisał(a):

Ja tylko chciałem dodać, że wszystkie nowe kanały są również dostępne w Horizon Go, z tym, że coś się popsuło z Kino Polska i obecnie nie działa. 

W takim razie telefon w dłoń 813813813 i poinformuj o tym DWT 

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Użytkownik
16 0 0

@zylxnapisał(a):

@LILILO, ale przecie wszystko masz napisane. Gametoon, Docubox i fightbox wchodzą do pakietu Max, Kino Polska bez zmian, zostaje w pakiecie Select. 

To jak Docubox jest w pakiecie MAX to czemu ja mam napisane że mam zamówić ten kanał?? Mam pakiet MAX, na Fightbox też pisze że mam go sobie zamówićto teraz już nic z tego nie wiem, jest niby w pakiecie MAX a mam go sobie zamówić, ale JAJA. Już robiłem restart tego HORIZONA

Zawodowiec
491 117 21

@Pablo, wyśle  zgłoszenie za pomocą formularza w takim razie, jak by 5ylko ktoś mógł potwierdzić żeby niego też nie działa. 

@LILILO, odśwież sobie uprawnienia do odbioru telewizji w moim UPC i bądź cierpliwy. Horizon tak niestety ma, że czasem mija kilka godzin zanim zaskoczy że ma nowe uprawnienia. Jak nie pomoże to reset do ustawień fabrycznych, a później kontakt z DWT.

Użytkownik
16 0 0

@zylxnapisał(a):

@Pablo, wyśle  zgłoszenie za pomocą formularza w takim razie, jak by 5ylko ktoś mógł potwierdzić żeby niego też nie działa. 

@LILILO, odśwież sobie uprawnienia do odbioru telewizji w moim UPC i bądź cierpliwy. Horizon tak niestety ma, że czasem mija kilka godzin zanim zaskoczy że ma nowe uprawnienia. Jak nie pomoże to reset do ustawień fabrycznych, a później kontakt z DWT.

Pomogło te odświeżenie, już jest ok. Dzięki Ale szkoda że kanał Docubox nie jest tłumaczony na polski

Omnibus
338 286 28

@zylxnapisał(a):

U mnie tez nie działa a teraz ty dzialaj

Bądź człowiekiem, przeczytaj !
https://zrzutka.pl/w358u9
Zawodowiec
491 117 21

Są polskie napisy. Nawet tak wolę. Ale wszystkie kanały powinny dawać wybór jak BBC First: ścieżka oryginalna lub lektor/dubbing oraz polskie i oryginalne napisy.

Użytkownik
16 0 0

@zylxnapisał(a):

Są polskie napisy. Nawet tak wolę. Ale wszystkie kanały powinny dawać wybór jak BBC First: ścieżka oryginalna lub lektor/dubbing oraz polskie i oryginalne napisy.

Napisy są na Dokubox ale ja jednak bym wolał lektor pl, no szkoda że nie ma