UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
35 1 0

Nowe oprogramowanie na dekodery mediabox

przydało by się nowe porogramowanie soft na dekodery mediabox bo ja mam mediabox disco z nagrywarką i są takie problemy jak nieraz nie otwiera na  granego programu  niema informacji nieraz w MPG  przeskoczy na kolejny program w MPG a jeszcze niema tego programu a leci inny albo dekoder nieraz sam się wyłącza albo włąca albo jest na jakimś kanale czarny ekran to trzeba karte wyjąć i ponownie włozyc do zlotu w tekoderze przydało by się to na prawić w nowym oprogramowaniu i żeby było podobne do tego z horynona 

5 ODPOW. 5
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Nowe oprogramowanie na dekodery mediabox

@Danio2 napisał(a):

wiecie przydało by się nowe oprogramowanie dekoderów mediabox podobne do tego z dekodera horyzon bo te w dekoderach mediabox kuleje i ma DUŻO BŁĘDÓW CZY U WASZ TEZ tak jest

Jakie błędy masz na myśli? Możesz szerzej opisać trudności jakie występują na Twoim sprzęcie?

Tytan
2155 820 71

To może ja.

Kiedy MB PVR przestanie po 10 minutach od wyłączenia go sprawdzać czy jest nowsze oprogramowanie?

Kiedy będzie można w końcu nagrać 2 różne programy ot tak po prostu a nie przez EPG lub wybór czasu rozpoczęcie nagrywania i jego zakończenia - po prostu wybieram jeden program, naciskam REC i nagrywa bez żadnych ustawień nawet i 24h, tak samo drugi program (wiem, jakie to niesie dla abonenta ograniczenia w korzystaniu z dekodera i godzę się na to).

A tu dowalą dłuższe reklamy a EPG tego nie uwzględnia, zmienią cokolwiek i możesz sobie takie nagranie w buty włożyć.

Tak samo nagrywanie pojedynczych odcinków czy całych serii - zgasisz dekoder, ten za 10 minut się włączy i sprawdzi (brak) nowego softa i już nagrywanie szlag trafił a jak zaznaczysz 2 różne programy to czysta loteria co nagra.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
18 4 1

Trafiłem na ten temat i go odkopię  bo sam jestem ciekaw czy UPC planuje nowe oprogramowanie?

Ekspert
116 27 3

@empenapisał(a):

Trafiłem na ten temat i go odkopię  bo sam jestem ciekaw czy UPC planuje nowe oprogramowanie?

Mediaboxy predzej czy pozniej tak zostana wycofane wiec nie ma co inwestowac w oprogramowanie do nich. UPC pracuje pewnie nad rozwojem horizonów i jego nastepców. 

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Highlighted
Tytan
2155 820 71

@empe napisał(a):

Pomyślmy:

- stary technologicznie i sprzętowo sprzęt,

- brak obecnie jakiejkolwiek funkcjonalności w apki (bo sprzęt jest na to zbyt słaby),

- za rogiem już nowy Horizon 4K a i obecny jest dopracowywany

Myślę, że MB is dead.

Może się okazać, że go nawet przy rozwiązaniu umowy z UPC Polska nie trzeba będzie zwracać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.