UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
432 0 22

odpowiedzi

Odnoszę wrażenie, że cały czas poruszane tematy nie są rozwiązywane  np.:

1. Netflix - termin realizacji został przewidziany na 2017 r.

2. Pakiet Extra - podział na właściwe kanały, ma nastąpić ale nikt nie wie kiedy.

3. Dekodery 4K i Horizon - brak konkretnej odpowiedzi

Przedstawiłem jedne z kilku problemów, z którymi borykamy się na łamach forum. Jakie są szanse uzyskania precyzyjnych informacji ?

3 ODPOWIEDZI
Naukowiec
1309 388 71

Re: odpowiedzi

W sprawie dekoderów 4K masz konkretną odpowiedź. W 2019 roku. A, że to termin dość odległy (za rok) to wiele może się dziać w tym temacie i pewnie nie raz i nie dwa dowiesz się o konkretnym terminie.

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
432 0 22

@- witaj w naszej Społeczności!

Wiesz co nie zgadzam się z tobą, że nie są rozwiązywane.

Netflix - pracują nad apką by jak najszybciej ja wdrożyć.

Pakiet Extra - brakowało konkretnego posunięcia. Dziś prezes @Frans-Willem podczas AMA obiecał, że się temu przyjrzy. Miejmy nadzieję, że się ruszy coś w temacie. 

Pamiętaj, że UPC to wielka korpo, tam się nic nie dzieje od pstryknięcia palca. Ważne, że zaczynają słuchać i co mogą to starają się zrobić. 

-
Nie dotyczy
432 0 22

Sam napisałeś, że jest to wielka korporacja, a jak wiadomo w większości siła(albo duży może więcej itp. itd.)! I skoro padła deklaracja, że do końca 2017r. Netflix miał się pojawić to warto o tym wspomnieć w 2018.

Deklaracje, że prezes przyjrzy się temu oczywiście bardzo cieszą ale nie mogę ich w żaden sposub zakwalifikować do konkretnego działania!

Społeczność upc działa od nie dawna, więc problemy i propozycje opisywane na forum były wcześniej zgłaszane ale w innej formie np. telefonicznie.