UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Użytkownik
7 0 0

Re: Polsat sie "zacina"

hmm nie wiem czy oto chodzilo czy dobrze zrozumialem ale porobilem zdjecia zeby to lepiej zobrazowac, a wiec:

-najpierw idzie kabel z magicznego gniazdka ktory wchodzi w sciane(1zdj) potem idzie przez sciane do pokoju brata do tego czegos nazwijmy to rozdzielaczem bo nie wiem co to jest(zdj2) potem idzie dalej w sciane az wychodzi w kolejnym pokoju tj w moim i jest podlaczony do dekodera(zdj3)

(jak wczesniej pisalem o odkrecaniu i dokrecaniu kabli, ze nie moglem nawet ruszyc tak mocno dokrecony, chodzilo mi o ten kabel na zdjeciu numer 2,konkretnie o  ten "z gory" podpiety jest do mojego dekodera, ten z "dolu" do dekodera mojego brata.

IMG_20190604_182626.jpgIMG_20190604_182712.jpgIMG_20190604_182753.jpg

GDA
Pan Abonent ;-)
1426 660 114

Skoro tyle zrobiles to nie pozostaje nic innego jak wezwać serwis

przyjdzie technik pomierzy parametry zarobi na nowo koncowki i wszystko wroci do normy

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Profesor
1702 404 91

Stawiałbym, że odcinek kabla robiący problemy znajduje się w ścianie (może tam jest jakaś beczka która jest niedokręcona?)
Tak czy siak jak Kolega @GDA radzi bez wezwania serwisu się nie obędzie dlatego telefon w łapę i wybierasz 813 813 813

https://zanimnapiszesz.info
Użytkownik
7 0 0

czyli teraz mamy pewnosc, ze wina lezy w kablu tak?

Profesor
1702 404 91

To są tylko moje domysły. Jak jest naprawdę niech stwierdzi serwis dlatego jak wspomniałem w poprzednim poście dzwoń na infolinię

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1527 605 62

@savenapisał(a):

czyli teraz mamy pewnosc, ze wina lezy w kablu tak?

Nie koniecznie.

Jeśli to wina tego konkretnego odcinka, to podłączyć inny dekoder i sprawdzić - będzie tak samo wskazuje na winę instalacji. Obraz będzie bez zakłóceń, wskazuje to na winę dekodera.

Ale ogólnie to niezły bałagan w tym okablowaniu tam masz.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Moderator
1058 639 176

Koledzy już rozwiali wątpliwości - bez serwisu się nie obejdzie.