UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
995 0 51

Programy zagraniczne w UPC

Skoro temat tu się przewinął, a myślę że można to z nimi omówić, proponuje takie rozwiązanie. Niech każdy kto jest za rozszerzeniem oferty programowej, o programy zagraniczne wpiszę się w tym temacie. Wystarczy proste "Tak jestem za rozszerzeniem oferty programowej o kanały zagraniczne" ew. dopisek o jakie kanały.

Jak to mówią w grupie siłą...pokażmy więc, że takich zmian chcemy i że nie sa to jednostki a wiele osób !. 

48 ODPOWIEDZI
Innowator
2 4 0

kanały niemieckie w UPC

Chciałabym się dowiedzieć :jaka jest przyczyna/pisałam już wiele lat temu do Katowic/,że w ofercie UPC nie kanałów niemieckich/RTL,Sat 1,ZDF,ARD itd/.mamy jakieś dziadostwo ruskie,inne jakies egzotyczne a najbliższych sasiadów nie mamy.Nikt mi nie wmówi,że Niemcy nie chcą podpisać umowy.Może jest odwrotnie.bardzo proszę o rozwianie moich domysłów.

I bardzo proszę nie podawać przykładu Deutsche Welle bo.....💩

Tagi (1)
Menedżer Społeczności
256 289 89

Re: kanały niemieckie w UPC

@Koteczka witaj w naszej Społeczności!

Sprawę dodatkowych kanałów obcojęzycznych, nie tylko niemieckich, przekazałem osobie, która odpowiada za rozwój usługi telewizyjnej. Odezwę się.

Szersza dyskusja o nowych kanałach toczy się w tym wątku.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Innowator
2 4 0

Przykro mi ale nie mam na co odpowiedziec:(worried:/pytanie moje zostalo przekazane...dalej...

-
Nie dotyczy
995 0 51

Poco zadajesz pytanie, skoro sama sobie na nie odpowiadasz? Skoro Kamil napisał że przekazał, daj mu czas na to. Na wyśmiewanie czas zawsze się znajdzie...trochę cierpliwości  

Pozdrawiam

-
Nie dotyczy
995 0 51

Re: Programy zagraniczne w UPC

Czyli co? Okazuje się, że poszerzania oferty o kanały zagraniczne chciały tylko jednostki? To nam chyba wyjaśnia temat.

Ekspert
105 26 2

Mysle ze jest to ciekawa propozycja. Sczegolnie dla osob uczacych sie jezykow obcych.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Czyli co? Okazuje się, że poszerzania oferty o kanały zagraniczne chciały tylko jednostki? To nam chyba wyjaśnia temat. 

Za mało reprezentatywne forum (za mała ilość userów)

Ci którzy biegle włądają językiem niemiecki kupują TV-Sat aby korzystać z kanałów niemieckojęzycznych, dla 99% abonentów CATV te kanały są zbędne

Jeżeli UPC miałoby dodawać kanały niemieckojęzyczne na przykład to musiałoby ponieść tego koszty - gdyby nie chceli ich przerzucać na wszystkich (podwyżka abo) to musieliby zrobić pakiet za 5-9 zł ktory kupiłoby niech będzie że 1000 abonentów

sprawa zupełnie nie warta zachodu

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

Po zainteresowaniu widać, że masz rację. Chociaż muszę dodać, iż uważam, że taki pakiet lepiej by się sprzedał niż aktualnie dostępny pakiet eXtra 😉
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@Marcinosr napisał(a):
Chociaż muszę dodać, iż uważam, że taki pakiet lepiej by się sprzedał niż aktualnie dostępny pakiet eXtra 😉

a skąd wiesz ile abo on posiada?

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

Nie wiem, zakładam na podstawie rozmów z klientami UPC. Na około 100 osób nikt nie posiada tego pakietu. Oczywiście mogę się mylić, bo co to jest 100 osób przy pełnych ilosciach abonentów. Przyznaje teoretyzuje. 

-
Nie dotyczy
995 0 51

Ku wyjaśnieniom...

Temat rozpocząłem z taką myślą, przecież to nie będzie działać w taki sposób, że wchodzi klient na Społeczność UPC, rzuca pomysł i moment pomysł jest realizowany. To przecież niemożliwe   Natomiast mogło by podziałać tak, wchodzi klient na Społeczność UPC, rzuca pomysł. Pomysł jest dobry i zaczyna go wspierać kilka, kilkanaście czy kilkaset osób. Wtedy UPC ma jak najbardziej potwierdzenie, że taka zmiana jest potrzebna Tak to przynajmniej ja to widzę. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Pracuję w UPC
5 6 0

Tak, jestem za rozszerzeniem oferty programowej o kanały zagraniczne. Z łezką w oku wspominam dawne czasy, gdy na analogu oglądałem Bundesligę na trzech czy czterech różnych kanałach niemieckich...

mb
Innowator
18 11 1

@Diaboł napisał(a):

Tak, jestem za rozszerzeniem oferty programowej o kanały zagraniczne. Z łezką w oku wspominam dawne czasy, gdy na analogu oglądałem Bundesligę na trzech czy czterech różnych kanałach niemieckich...

No i właśnie myślę że m.in. dlatego nie uświadczymy większości stacji zagranicznych w polskim UPC. Stacje polskojęzyczne dedykowane na nasz rynek nabywają prawa sportowe i filmowe nie po to żeby to samo można było obejrzeć na kanale zagranicznym. Na pewno takie kanały wymagają od operatorów zwłaszcza tych dużych by nie było żadnej kolizji w tym zakresie oraz by być jedynym dostarczycielem danych treści.

Inspirator
5 3 0

Dla mnie każdy dodatkowy kanał zagraniczny w podstawowym pakiecie jest OK i jak najbardziej potrzebny. Od dawna brakuje mi kanałów niemieckojęzycznych, czeskich, słowackich, włoskich, hiszpańskich a nawet jakichs litewskich czy rumuńskich, węgierskich.