UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Re: Programy zagraniczne w UPC

Rozumiem że znasz języki wymienionych krajów i oglądanie tych kanalow będzie miało sens.

Jeżeli nie to po co chcesz je mieć? Żeby dłużej przeszukiwać listę kanałów gora-dół?
---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Inspirator
5 3 0

Nie, nie do końca. Niemiecki i angielski znam ale chętnie się ich poduczę na żywym materiale. A pozostałe kanały: do oglądania wydarzeń sportowych dostepnych na tych kanałach (a niedostępnych na naszych) nie potrzeba super znajomości języków obcych. Przeszukiwanie kanałów góra-dół nie jest tak straszne, jak myślisz. 

Omnibus
231 68 6

A ja kanałom zagranicznym mówię stanowcze nie. Nie mam ochoty mieć dalszej degradacji jakości sygnału stacjami, których i tak nie oglądam. Jak ktoś ich potrzebuje to za 500 zakłada sobie satelitę i ma tych programów setki. Przy założeniu, że dekoder i konwerter podziała 5 lat to miesięczny koszt takiej dodatkowej opcji zamknie się w 8 zł.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

brodacz napisał(a):

A ja kanałom zagranicznym mówię stanowcze nie.

10/10

"Kolekcjonerom kanałów" mówimy STANOWCZE NIE !

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Omnibus
307 122 13

Przydałyby się te najbardziej oglądane i darmowe z satelity, nie wiem czemu nie ma np. RTL (darmowa F1) ,Arte, Rai czy innych, dekoder chyba nie ma limitu ? można by było zrobić paczkę z satelity i dobrać ze 20-30 tych najbardziej popularnych, nie każdy ma talerz w domu!

1153 613 95

Dekoder nie ma limitu i owszem
Ale sieć CATV już tak, nie wiem czy aktualnie w UPC byłoby miejsce na wpuszczenie tyłu kanałów nie mówiąc nic o pieniądzach jakie trzeba by płacić za ich dystrybucje nadawcom
---
Omnibus
307 122 13

Z opłatami licencyjnymi pewnie byłby problem, ale nie każdy je pobiera, taka wielka firma jak UPC chyba ma jakieś przebicie i nawet z RTLem by sie dogadała, nad kilkoma kanałami mogliby się pochylić i ponegocjować, ale pewnie się ruszą tylko wtedy jeśli ich konkurencja zmusi.

@GDA jesteś obcykany , czy u nas jakiś dostawca ma w ofercie RTL, Arte, RAI ?

Skoro pojawiło nam sie teraz tylu adminów z UPC, którzy czytają, śledzą i często odpowiadają postanowiłem odświeżyc wątek i zapytać -  czy byłaby możliwość żeby wrzucić w paczkę kanałów obcojęzycznych ogólnodostępny z satelity kanał RTL ?  Liczę na przekazanie pytania i sprawy w dalszy obieg

Programy

Dlaczego UPC nie ma programów z językiem włoskim?

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Re: Programy

Ponieważ to UPC Polska,

takie samo pytanie możesz zadać u Węgrów - dlaczego nie mają programów z językiem polskim

---
Inspirator
3 2 0

To nie jest satysfakcjonująca odpowiedż. Język węgierski jest o wiele mniej popularny, niż język włoski.

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Nie zrozumiałes mojej odpowiedzi

Społeczność dzielimy z kolegami z UPC na Węgrzech i u nich też brak kanału w polskiej wersji językowej

Dlatego nie jestesmy wyjątkiem w tym temacie i nie masz co liczuc na dodawanie kanałów obcojęzycznych

---
Inspirator
3 2 0

Tak, jestem za rozszerzeniem....... . Zależy mi na rozszerzeniu o programy włoskie. Wiele rodzin oraz moi znajomi sycylijczycy też są za tego typu rozszerzeniem. Pozdrawiam  i zachęcam innych abonentów i poparcie. w tym zakresie.

Omnibus
307 122 13

Moje poparcie masz

Rai 1-3 by się przydał, Giro d'Italia już za 3 miesiące

Saluti

Zaraz włączą... podobno tylko warunkiem jest powstanie Mango24 4K, bo częstotliwość trzymają i zobaczą czy starczy...

a jak juz tak wymieniacie, to może niektórzy chcieli by podszkolić, hiszpański, chiński, arabski, hebrajski, ferancuski, perski i zulu...

Powieście sobie satki i będziecie mogli posłuchać od szwargotania do czego Wam sie żywnie podoba.

Oczywiście sądzicie, że kanały zagraniczne, to pewno za darmo UPC dostanie i włączy, bo ktos ma jakiś kaprys... a i przy tym opłaty za usługi TV obniżą. Ja rozumiem, że jak powstają kanały wartościowe, to można się upomnieć, ale bez przesady dopominać się tego całego chłamu co powstał. Macie 200 kanałów i z tego pewno oglądacie w porywach 30...

Jeli ktos ma potrzebę oglądania miliona kanałów, to nie widzę przeszkody, aby zakupił UPC, NC+ i Polsat... będzie miał prawie wszystko co w Polsce dostępne...