UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
309 123 13

Re: Programy zagraniczne w UPC

@eLBeG

a tak poza tym  w domu wszyscy zdrowi ?

#EDIT

@Mario apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi i zasad wzajemnego szacunku.

GMateusz

Wkur.. bo na to Mango w 4K czekają... a tak to poczytali ten wątek i mówią, że kabaretu w Polsacie nie trzeba włączać.

Dzięki , że pytasz...

Omnibus
309 123 13

a proszę bardzo

a nie pomyślałeś dlaczego ludzi piszą o kanałach zagranicznych ?

ja np. mam dwa powody: RTL to darmowa F1 a RAI to Giro.

Tak na marginesie, nie chodzi o to żeby miec 500 kanałów o niczym, nie o to tu postującym przeciez chodzi,  ja dla tych dwóch mógłbym zrezygnować z kilkudziesięciu,  które są teraz w ofercie, więc tu chyba myślimy tak samo.

A zastanawiałes sięże dla Ciebie i kolegów ważne jest F1 w RTL, a dla kogo innego jeszcze co innego.. itd. Przeciez nie ma takiego operatora, które zapwni wszystkim "co by chcieli" bo z racji ceny za pakiet nie utrzymałby sie na rynku?

A na margnesie odpowiadasz sobie sam na pytanie. Takiego RTL nie uświadczysz, bo posiadają prawa do F1, a do F1 na nasz rynek obecnie posiada Eleven Sport Network.

Omnibus
309 123 13

oczywista oczywistość

ale to my piszemy czego oczekujemy a inni siedzą cicho

[usunięta reklama]

A co do przydatności każdemu pasuje inny kanał (z tym się akurat zgadzam) więc tym bardziej nie widzę przeszkód. No i co do podszkolenia innych języków @eLBeG angielski przyda Ci się bardziej w życiu niż inne języki typu niemiecki, francuski itd

#EDIT

Usunąłem reklamę.

GMateusz

https://zanimnapiszesz.info
Specjalista
48 41 3

Nic tylko się przenosić do Toyi.

Profesor
1375 394 73

@eLBeG

Weź nie pisz takich rzeczy bo zaraz nas zbanują 

Adept
2 0 0

Kanały hiszpańskojęzyczne

Oferta UPC całkowicie ignoruje kanały hiszpańskojęzyczne (pomijam możliwość hiszpańskiej wersji EuroNews). Kiedy można liczyć na jakieś zmiany w tym zakresie?

Profesor
1375 394 73

Re: Kanały hiszpańskojęzyczne

Nigdy. UPC stawia na kanały polskojęzyczne, więc spodziewaj się ubytku w kanałach zagranicznych.

-
Nie dotyczy
995 0 51

@kopter1 witaj w naszej Społeczności!

Z dzisiejszej wypowiedzi Prezesa wynika, że raczej nie można   UPC skupia się nad rozwojem oferty polskojęzycznej 

Adept
2 0 0

Rozumiem i ma to sens jeśli chodzi o "core" oferty. NIemniej są już teraz kanały angielskie, francuskie i rosyjskie, więc moje oczekiwanie raczej sprowadza się do dodania 1-2 hiszpańskich czy włoskich (przed chwilą przejrzałem wątek dot. kanałów zagranicznych). Czy zatem jest jakaś różnica między France24 czy TV5Monde a hiszpańską TVE czy włoskim RAI?

Nauczyciel
427 106 16

@kopter1ja Ciebie rozumiem ale tak jak @- wspomniał raczej bym nie liczył. Na to, od jakiegoś czasu mam moduł ci i jestem zadowolony z opcji kasowania kanałów. Spora cześć usunąłem mała rzecz a cieszy. Wracając do tematu może zrobić jakąś ankietę i usunąć jakąś część kanalow a w to miejsce dozucic jakieś programy obcojęzyczne (albo i nic nie dorzucać) mala sugestia na przyszłość

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Omnibus
309 123 13

@kopter1

Niestety na wczorajszym AMA Prezes się jednoznacznie w tej sprawie wypowiedział, możesz sprawdzić temat "programy zagraniczne"

Pozostają Ci w takim razie 2 opcje, albo zmiana operatora albo zakup anteny sat.

Tak jak wspomnieli już wcześniej koledzy, nasz prezes wypowiedział się na temat powiększania oferty kanałów zagranicznych tutaj