UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
247 42 4

Re: Redukcja analogu

To prawda wielu ludzi może zrezygnować wtedy z tv albo po prostu wyrzywać się na konsultantach i firmie np dzwoniąc że oszuści ja płacę a Wy mi telewizje wyłączacie ;D a znam takie przypadki jak pracowałem kilka lat temu w dziale technicznym w UPC i klienci potrafili w fajny sposób straszyć  heh

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@MrPepkanapisał(a):

No i co? Przeszkadza Ci? Jest to świetny przykład. Dla mnie analog może nie istnieć.

Zaden przyklad bo nie oddajacy skali problemu

Dla Ciebie analog może nie istnieć ale zapytaj pozostałych 190 tysięcy abonentów analogu jakie oni mają zdanie

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Profesor
1375 394 73

@GDAnapisał(a):

Dla Ciebie analog może nie istnieć ale zapytaj pozostałych 190 tysięcy abonentów analogu jakie oni mają zdanie

To zaproponować im tv cyfrową przez 2 miesiące za darmo, a potem cena by była jak w obecnych promocjach.

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
681 466 120

@MrPepka nie masz pojęcia o jakim segmencie klientów jest mowa. To są osoby, które nawet gdybyśmy to my im płacili za oglądanie Telewizji Cyfrowej to nie zrezygnują z analogowej. Proces migracji klientów telewizji analogowej na cyfrową prowadzimy od lat na bardzo preferencyjnych warunkach, ale są klienci, którzy mają swoje przekonania i przyzwyczajenia. To są osoby, których nic, ani nikt nie przekona do przejścia na "nowe, lepsze i tańsze".

Profesor
1375 394 73

Redukcja do 15 kanałów ich przekona bo będą mieli mniej kanałów niż w DVB-T, a DVB-T jest darmowa. Poza tym ile takich klientów jest? Kilka, kilkanaście?

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
681 466 120

@MrPepka napisał(a):

Redukcja do 15 kanałów ich przekona bo będą mieli mniej kanałów niż w DVB-T, a DVB-T jest darmowa. Poza tym ile takich klientów jest? Kilka, kilkanaście?

1. Według mnie nie przekona ich to, ale oby tak było. Słowo klucz - przyzwyczajenie i obawa przed zmianami. Nie zrozumiesz tego, ani ja tego nie zrozumiem - za młodzi jesteśmy.

2. Więcej niż ci się wydaje. Nie podam ci dokładnego % spośród tych 190 tys. bo go nie znam. Ale trochę już tutaj pracuję i nie jedno w tej firmie robiłem m.in. osobiście z takimi klientami rozmawiałem i to ciężki kawałek chleba...

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

@MrPepkanapisał(a):

Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu

Przestań postrzegać świat z własnej perspektywy - kanały analogowe są i będą jeszcze dlugo dystrybuowane przez UPC raz że względu na umowy ze spoldzielniami mieszkaniowymi (pisałem już o tym) dwa dla tych wszystkich którzy posiadają stare telewizory i nie mają zamiaru nic zmieniać- ani kupować nowego telewizora z głowicą DVB-T ani brać żadnych dekoderow

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

Sorry ale jak UPC myśli, że skroi analog do 15 kanałów i utrzyma tych "trudnych klientów" to powodzenia życzę  na 99% stracicie ich na rzecz DVB-T...Mało tego już wiele osób pozbywa się abonamentów i to cyfrowych na rzecz naziemnej, bo w tv i tak nie ma co oglądać...

Jedyne co ja tu widzę to sprytne działanie PR: "zmniejszymy do 15 więc w sumie nie likwidujemy, więc pretensji do nas mieć nie mogą, zwolnimy częstotliwości a ci przyzwyczajeni i tak zostaną bo analog będzie"... i w sumie słusznie, tylko oby PRowcy się nie przeliczyli i DVB-T aby nie wygrało

Omnibus
231 68 6

I jak sytuacja wygląda obecnie? Są jeszcze kanały analogowe, bo nie chce mi sie dostrajać?

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

oczywiście że są o będą jeszcze dlugo

---