UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Inspirator
6 2 1

StartTV - wyszukanie kanałów

Witajcie,

Jestem świeżo po przedłużeniu umowy z UPC. Jako iż w domu oglądamy coraz mniej TV zdecydowaliśmy się na zmianę pakietu Select z mediabox-em na pakiet Start.

Przewdód antenowy wylądował bezpośrednio w SmartTV LG. Zgodnie z znalezioną instrukcją wyszukałem kanały - problemem okazało się tylko to, że mój telewizor w podanym pasimie znalazł wszystkie kanały UPC w tym również te zakodowane. Oczysiście mogę przeedytować sobie liste wyświetlanych w menu kanałów, ale może jest na to inny przyjemniejszy spsób? Czy jest możliwość znalezienia tylko tych niekodowanych kanałów z pakietu Start?

Pozdrawiam,

M.

2 ODPOWIEDZI
Omnibus
422 105 16

Re: StartTV - wyszukanie kanałów

@ratajj ja w moim LG mam opcje pomiń kanały kodowane ale u mnie i tak zapisywał wszystkie jak lecialo. Tak więc najlepiej użyć programu chan sort i w ten sposób to załatwić.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Naukowiec
1143 544 42

Re: StartTV - wyszukanie kanałów

@ratajj

Być może to okaże się przydatne:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006940

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.