UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 4 0

Swoboda w układaniu kolejności kanałów

Czy w ogóle planujecie wprowadzenie funkcjonalności na Horizon, która polegałaby na możliwości własnego układania kolejności kanałów, a najlepiej tworzenia własnych grup ulubionych kanałów, jak to ma miejsce u Waszej konkurencji?

Aktualnie dostępna usługa kanałów ulubionych w jednej grupie jest dla mnie absolutnie niewystarczająca, bo choć potrafi odrzucić kanały, które mnie nie interesują, to jednak wciąż zmusza do irytującej klikologi i przewijania listy w poszukiwaniu żądanego kanału...  

7 ODPOWIEDZI
Profesor
1375 394 73

Re: Swoboda w układaniu kolejności kanałów

Nie będzie nigdy ponieważ to sprzęt operatora, a on sprzedaje miejsca na kanały nadawcom. Musisz wziąć od UPC moduł CI+ i tylko tam będziesz miał taką swobodę.

https://zanimnapiszesz.info
Inspirator
4 7 0

funkcja "ulubione" jest ale działa beznadziejnie bo nie można zobaczyć ich w oddzielnej liście i w dodatku co parę godzin "ODZNACZA" mi sie opcja ulubione na  "WYŁĄCZONA" i znów pojawiają się wszystkie kanały.

Brak ulubionych to pikuś w porównaniu z brakiem zaawansowanej wyszukiwarki

W poprzedniej kablówce wpisywałem w wyszukiwarce pokaż mi wszystkie "komedie" i dekoder pokazywał mi wszystkie programy z tym hasłem , dzisiaj, jutro za tydzień.

Dodatkowo beznadziejny dekoder nie posiada b. ważnej funkcji grupowania programów np. ulubionych i możliwości ich poprzestawiania tak jak to jest w Horizon Go, żeby nie trzeba było przelatywać 300 kanałów.

Jednym słowem BEZNADZIEJA, szkoda że nie wiedziałem o tym przez podpisaniem umowy, mam w bloku 4 dostawców TV i wybrał bym kogoś innego, ale to następnym razem.

-
Nie dotyczy
995 0 51

Po co w wielu tematach piszesz to samo?. Wystarczyło w jednym.

Powtarzam było 14 dni na odstąpienie, trzeba było wykorzystać a nie teraz marudzić że czegoś nie ma.

Specjalista
61 10 4

@kwiotek napisał(a):

funkcja "ulubione" jest ale działa beznadziejnie bo nie można zobaczyć ich w oddzielnej liście i w dodatku co parę godzin "ODZNACZA" mi sie opcja ulubione na  "WYŁĄCZONA" i znów pojawiają się wszystkie kanały.

Powiedz jaki masz dekoder to podsune Ci rozwiązanie znikających ulubionych bo to już kiedyś przerabiałem na mediaboxie i zgłaszałem do UPC 

Jeśli masz MEDIABOXA cisko pace to jeśli ustawisz liste ulubionych np od 1do 9 potem np 101 i dalej i pominiesz pozycje 10(bedzie jako nieulubiona ) to za każdym razem gdy przełączysz sie (klawiatura numeryczna )nawet przypadkiem na pozycje 10  ( bo wcisnąłeś jedno zero za mało )ulubione się wyłączają i znów trzeba klikać niebieski włącz ulubione jak dodasz do ulubionych 1 , 10 i 100 nie ma problemu tak samo np 5 ,50, 500 itd

Specjalista
51 29 2

Dokładnie taka sama zasada tyczy się dekoderów Horizon

Specjalista
61 10 4

@Ralfin napisał(a):

Dokładnie taka sama zasada tyczy się dekoderów Horizon

O to fajnie nic się nie zmienia w tej kwestii widze , na Horizonie nie korzystam z ulubionych  

Inspirator
4 7 0

Faktycznie jak kliknę z alfanumeryka nr kanału który niej jest jako ulubiony to ulubione się wyłączają -dobrze to wiedziać