UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1143 544 42

Re: UPC 4K

@brtknapisał(a):

To działa też w drugą stronę, nie jest wam potrzebne 4K to po co to piszecie i kłócicie się z osobami, które chętnie to by zobaczyli w ofercie UPC?

A potem właśnie dużo osób nie chce nic pisać bo są najazdy na nich tak na prawdę za nic.

Gdzie powiedziałem, że jestem temu przeciwny?

Nikt się z nikim nie kłóci i to nie my mamy z tym problem tylko druga strona.

A wypowiedzieć MOJE zdanie mam prawo jak KAŻDY.

I założę się z Tobą o flaszkę dobrej wódki, że to WY będziecie na to narzekać a nie my - to jak, przyjmujesz zakład?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1364 393 73

Pozwolicie, że się wypowiem.

@zylx

1. Forum MŚ jest konkurencją dla tego forum więc nie rozumiem tego zarzutu

2. Społeczność to nie jest oficjalny kanał do negocjacji ofert z UPC. Do tego masz infolinię i dział utrzymania klienta

3. Przepraszam bardzo, ale czyje to jest forum?

4 i 5. Możesz to jakoś rozwinąć? Bo albo jestem głupi albo Cię nie rozumiem

6. Przecież Mati (albo ktoś inny) pisał Ci, że problem zostanie rozwiązany

@ogromny

O jakich docinkach mówisz? My tylko wyrażamy swoje własne zdanie

@brtk

W takim razie ja Tobie też mogę napisać, że po co się burzysz, że Compala UPC dystrybuuje w swojej ofercie skoro inni są zadowoleni z niego? A inna kwestia, że jest termin uruchomienia 4K w UPC więc po co pisać 100 razy o tym samym? Będzie to 4K w UPC i nie musicie pisać tekstów typu "a bo Orange ma 4K, a UPC nie".

https://zanimnapiszesz.info
Zawodowiec
463 107 21

@MrPepka, ale przecież napisałem, że niektóre (ale nie wszystkie) tematy są tabu całkiem słusznie, jedynie warto aby było to gdzieś jasno określone, by żyło się łatwiej i nam i moderatorom. Nie rozumiem tylko, dlaczego kasowane są posty z linkami do dokumentów zamieszczonych na oficjalnej stronie UPC. Co do 6, to chyba przeoczyłem. mógłbyś podesłać na priv?

Omnibus
422 105 16

@MrPepka w skrócie dobrze że masz swoje zdanie tylko po co odpowiadać na pytanie bezsensu? Ktoś twierdzi, że pomarańczowi są najlepsi no fajnie OK tylko czego ma umowę z "gorszym" UPC? Przed podpisaniem cyrografu to akurat idzie łatwo sprawdzić. Moim zdaniem raz przemilczany taki "temat" sam problem załatwi nie uważasz? To jest tylko przykład

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Profesor
1364 393 73

@zylx

"Nie rozumiem tylko, dlaczego kasowane są posty z linkami do dokumentów zamieszczonych na oficjalnej stronie UPC."

Prawdopodobnie z tego powodu, że to był tzw offtopic nie mający nic wspólnego z tematem.

"Co do 6, to chyba przeoczyłem. mógłbyś podesłać na priv?"

Nie interesuję się tym tematem, ale tak zakładam. Zresztą po co miałby Ci ktoś kasować Twój temat z Twoim problemem?

@ogromny

"Ktoś twierdzi, że pomarańczowi są najlepsi no fajnie OK tylko czego ma umowę z "gorszym" UPC? Przed podpisaniem cyrografu to akurat idzie łatwo sprawdzić. Moim zdaniem raz przemilczany taki "temat" sam problem załatwi nie uważasz?"

Ale to nie mi tłumacz tylko tym co to tak na UPC narzekają. Ich warto się spytać po co brali UPC

Highlighted
Omnibus
408 87 6

@MrPepka różnica jest taka, że problem z Compalem istnieje i jest potwierdzony przez samo UPC. Natomiast dyskusji o nowości, które by chcieli zobaczyć w UPC nie możesz zagłuszyć pisaniem, że ty tego nie potrzebujesz. Jak nie potrzebujesz, to po prostu nie skorzystasz z tego i tyle, a klienci mogą wyrażać swoje oczekiwania i zadawać pytania, tym bardziej, że w kwestii tematu dekodera i telewizji 4K już jakieś kroki LibertyGlobal zaczął robic i dla niektórych ten temat jest gorący i może zaważyć o podpisaniu umowy.

Ja też nie mam parcia na 4K bo mam dobry telewizor FullHD i jakość telewizji w UPC mi odpowiada porownujac ja z konkurencja, ale czy mi to daje pozwolenie na krytykowanie osób co chcą się na temat 4K dowiedzieć? NIE.

Profesor
1364 393 73

@brtk

"różnica jest taka, że problem z Compalem istnieje i jest potwierdzony przez samo UPC. "

Ale nikogo on nie obchodzi poza garstką abonentów wiedzących coś o Pumie. Osób których to nie obchodzi jest jakieś 99,9%

"Natomiast dyskusji o nowości, które by chcieli zobaczyć w UPC nie możesz zagłuszyć pisaniem, że ty tego nie potrzebujesz. Jak nie potrzebujesz, to po prostu nie skorzystasz z tego i tyle, a klienci mogą wyrażać swoje oczekiwania i zadawać pytania, tym bardziej, że w kwestii tematu dekodera i telewizji 4K już jakieś kroki LibertyGlobal zaczął robic i dla niektórych ten temat jest gorący i może zaważyć o podpisaniu umowy."
Ale jeżeli termin uruchomienia 4K już padł to co da pisanie o tym żeby uruchomić 4K w UPC skoro tego procesu nie idzie przyśpieszyć? Jak ma być w 2019 to będzie w 2019 i tyle.

"Ja też nie mam parcia na 4K bo mam dobry telewizor FullHD i jakość telewizji w UPC mi odpowiada porownujac ja z konkurencja, ale czy mi to daje pozwolenie na krytykowanie osób co chcą się na temat 4K dowiedzieć? NIE."

Ale na temat 4K były CEO wszystko już powiedział, że 4K będzie w przyszłym roku (2019). Nic od tamtego czasu się nie zmieniło więc co innego można się dowiedzieć?

Omnibus
408 87 6

Tu się mylisz, "parcie" klientów ma bardzo duże znaczenie. 

A jeżeli chodzi o pume6, już napisałem, temat potwierdzony i mogę domagać się swego i to skutecznie, więc twoje porównanie tutaj mija się z sensem.

Ja już kończę, szkoda prowadzić dalej jałową dyskusję.

Edit:

dół @MrPepka ty wiesz swoje, a ja swoje, bądź w swoim przekonaniu długo 😁

Profesor
1364 393 73

@brtk

"Tu się mylisz, "parcie" klientów ma bardzo duże znaczenie. "

Tak, w bardzo małej kablówce liczącej 1000 klientów, a nie w dużej kablówce liczącej powyżej miliona abonentów

"A jeżeli chodzi o pume6, już napisałem, temat potwierdzony i mogę domagać się swego i to skutecznie, więc twoje porównanie tutaj mija się z sensem."

No i co wywalczyłeś od UPC w ramach rekompensaty za Pumę 6? A no tak. Nic 

"ty wiesz swoje, a ja swoje, bądź w swoim przekonaniu długo 😁"

A no to pochwal się co wywalczyłeś. Jak nei masz odwagi zrobić tego tu to napisz mi na PW. Nie wygadam się 

Naukowiec
1143 544 42

@brtknapisał(a):

Ja też nie mam parcia na 4K bo mam dobry telewizor FullHD i jakość telewizji w UPC mi odpowiada porownujac ja z konkurencja, ale czy mi to daje pozwolenie na krytykowanie osób co chcą się na temat 4K dowiedzieć? NIE.

A co chcesz się dowiedzieć o ofercie 4K której tak naprawdę nie ma i o sprzęcie 4K, którego w Polsce w UPC jeszcze nikt nie widział?

O czym chcesz dyskutować?

Za mc albo dwa znowu ktoś rzuci kretyńskie pytanie i wszystko zacznie się od nowa?

Siedzieć na ..... i czekać - tyle.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
304 72 3

W sumie to racja.

Przy okazji Mundialu był większy sens i szansa wprowadzenia 4K do UPC.

A obecnie  nawet w niedługim czasie dekodery z obsługą jakości UHD jaką miałyby z tego względu zaletę jakościową dla klientów?

Dla VOD? chętni już teraz korzystają z treści typu Netflix itp.

Eleven? Jak widzimy zarezerwowany przez Orange , C+4K na razie oferowany tylko przez własnego nadawcę nc+.

Niech tam sobie działa UPC , negocjuje z nadawcami jak najlepsze warunki i wraz z nowymi dekoderami przyjdzie oferta ,na to też pewnie potrzeba czasu a co nagle to po...

Moduł CI+
Użytkownik
5 0 0

Możecie Panowie filozofować i pisać co chcecie.

Jak UPC w Belgii, Holandii itp. ma już dekoder Horizon 4, który umozliwia odbiór programów w 4K to ja proszę o jak najszybsze wprowadzenie go też w UPC Polska. Deklarowany termin wprowadzenia 4K rok 2019 jest bardzo pojemny (może być styczeń lub luty, ale także grudzień).

Oczywiście, osoby które nie posiadaja telewizorów UHD nie mają parcia na 4K i proponuję aby się nie wypowiadali w tej kwestii. Klienci, którzy maja sprzęt UHD oczywiście chcieliby dekoderów i programów 4K jak najszybciej.

A sprawa treści w 4K jest oczywiście w gestii UPC, ale jest dosyć czasu do momentu wprowadzenia Horizon 4, aby zadbać o te treści 4K.

Pozdrawiam

Profesor
1364 393 73

Słuchaj, nie będziesz mi mówił co ja mam robić i gdzie się wypowiadać! Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do swojego zdania i nie ma znaczenia kto ma TV 4K, a kto nie. Ja jestem cierpliwy i na 4K poczekam zwłaszcza, że mało jest kanałów 4K w linearnej telewizji (a na tych co jest albo jest mało transmisji w faktycznym 4K albo nic ciekawego nie ma), a do netflixa nie potrzeba abonowania linearnej TV

Omnibus
408 87 6

Miałem się już nie wypowiadać ale się nie da..

Najpierw odpisze Ci @MrPepka nt Compala, nic Ci nie muszę udowadniać, napisałem już, żyj w swoim przekonaniu.

A teraz do sedna.

Napisałeś że żyjemy w wolnym kraju i nikt nie będzie Ci mówił co masz pisać a co nie. Sam się do tego dostosuj i uszanuj taką wypowiedź jak wyżej. Ty nie chcesz na razie 4K, a kolega wyżej napisał że by chętnie jak najszybciej już zobaczył, tym bardziej że u tego samego operatora w innym kraju już to jest i jest do tego sprzęt. To są dwa zdania, każde trzeba uszanować.

@GMateusz mogę prosić Ciebie o interwencję w sprawie takich wypowiedzi na nowych użytkowników? Bo ciągle jak ktoś wyrazi swoje oczekiwania, co by chciał zobaczyć w sieci UPC, to zostaje zrównany z ziemią przez użytkowników co się podoba i dostają odpowiedzi w stylu:

- jak się nie podoba, to idź do konkurencji co już to ma.

A to nie na tym polega i już się nie powiem co chce, jak ciągle to się czyta.

Dzięki z góry. To mój ostatni post w tym temacie.

Profesor
1364 393 73

Ale o 4K w UPC było pisane milion razy. Będzie w 2019 i tylko taki termin jest znany. Dostosowuję się do wypowiedzi, ale rzygać mi się jak czytam to samo. Wejdzie 4K to będzie bicie piany o 8K itp. Skończcie z tym bo NIKT TEGO NIE CZYTA