UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
191 64 1

Re: UPC 4K

Dajecie się robić w balona. Prosto i na własne życzenie...

GDA
Pan Abonent ;-)
1132 635 88

Tak oczywiście

Bardzo ubolewam i szalenie zazdroszczę że abonujesz miłosna platformę Tylko wiesz że taka agitka jest przeciwstawna?

Nie wchodzi się do czyjegoś domu i krytykuje kolor ścian wychwalajac swój dom

Mam nadzieję że zrozumiałeś przenosnie i po prostu zamknij drzwi z tamtej strony

EOT 

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Zawodowiec
191 64 1

Przypominam że to nie jest forum fanatyków UPC...

Fanclub powinien to zrozumieć...

Naukowiec
1017 515 37

A ja przypominam, że to temat o 4K w U P C a nie Orange!
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach, jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
1278 389 69

@Krzysztof11110

Ziomuś. Pij nie p....ol za przeproszeniem. A co do zasięgu światłowodu to powiem Ci tak. U mnie w Kowalach centrum handlowe które jest na moim osiedlu bierze internet od orange w ADSL z 1mb bo tylko taki u nich jest. A przypominam, że moja wieś bywa uważana za dzielnicę Gdańska. To tyle w temacie światłowodu.

Aha i już Ci mówię kto tak powiedział, że ich lubisz.

oh stop.png

https://zanimnapiszesz.info
Naukowiec
915 483 63

Tak lepszą cenowo a oni się nie rozwijają, tylko nadrabiają wieloletnie braki

Pozdrawiam
Naukowiec
1017 515 37

Tak się rozwijają, że w tym pędzie moje miasto ominęli - no rozwój, że w pięty idzie.
Będę musiał wyjść i na nich zagwizdać co by się cofnęli z tym super netem i 4K w cenie abo .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach, jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
915 483 63

@KOCUREK1970 leżę       

Pozdrawiam
Naukowiec
1278 389 69

@KOCUREK1970

Ty. Moją wieś też ominęli. I co teraz?

Naukowiec
1017 515 37

No wiesz, jest zima, to i z bałwanów się śmiejemy
Naukowiec
915 483 63

@MrPepka jak to co GWIZDAJ...może zawrócą  

@Krzysztof11110 a co mamy płakać jak bajki opowiadasz? Chociaż, tak po prawdzie to ja już prawię płaczę, ze śmiechu....aż córka przyleciała zapytać z czego tata tak się śmieje i mnie żona teraz opier... przez ciebie bo mała spać nie chce  

Pozdrawiam
Naukowiec
1278 389 69

Ależ oczywiście, że się śmieją. Z Ciebie

Naukowiec
915 483 63

@Krzysztof11110 no tu pan władza ma absolutną rację      

Płaczą ze śmiechu z nami, ale wiesz nie miej im za złe...na prywatnym im nie wypada

Pozdrawiam
Naukowiec
1278 389 69

Marcinosr napisał(a):

aż córka przyleciała zapytać z czego tata tak się śmieje i mnie żona teraz opier... przez ciebie bo mała spać nie chce  

Ej, ale jest 21:15. I o tej porze już usypiasz małą? Jak tak to szacun.

Naukowiec
1017 515 37

@Krzysztof11110

No, Admin przyjdzie i Ci forum zablokuje i gdzie bedziesz o tym przewspaniałym Orange wypisywał peany? - więc dobrze się zastanów jakie masz życzenia

@eLBeG

No nie wyżeraj mi popcornu no!