UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
433 0 23

Re: UPC 4K

Dla uspokojenia wielbicieli 4k...spokojnie UPC wprowadzi 4k i to pewnie w przeciągu najbliższego roku no może dwóch...pytanie tylko ile więcej my za to zapłacimy...

Zawodowiec
88 36 0

Gdy pierwszy raz zobaczyłem film z Netflixa w 4K na 55 calach byłem zachwycony i oczarowany.

To zdecydowanie przyszłość telewizji.

Teraz poluję na promo na Oledowego TV. Bo to dodatkowo poprawi jakość oglądanego obrazu.

Nikt nikogo nie będzie zmuszał do posiadania dekodera 4K. Ale jeżeli ktoś chce to u nowoczesnego operatora powinien taki być.

Jak ktoś nie potrzebuje to może pozostać przy Horizon HD.

Naukowiec
1309 388 71

A ile lat zajęło zaklimatyzowanie się HD u nas w Polsce? To samo będzie z 4K. Niektórym chodzi o wprowadzenie nowego sprzętu bo ten obecny się nie sprawdził. Ale jaką macie gwarancję, że nowy będzie działał idealnie? A poza tym argument, że "yncy+ ma dekuder 4K" może i ma, ale poczytajcie opinie o nim jak działa. Też tak byście chcieli? Ja oczywiście nie mam nic przeciwko 4K, ale wolę mieć stabilny sprzęt niż się użerać z nowym.

https://zanimnapiszesz.info
Naukowiec
1102 535 41

Po wielu wtopach inwestycyjnych wywołanych impulsem chwili, dziś jak nigdy wcześniej myśli się portfelem (w firmie rządzi księgowy) - więc najpierw oferta, a co za tym idzie przystępna cena a na końcu sprzęt - tak postępuje obecnie odpowiedzialna firma.

UPC Polska nie produkuje żadnego kanału tv - więc będzie czekać na to co stworzy ktoś inny (zresztą CP czy NC+ też tak zrobi, tylko, że oni coś swojego jednak tworzą).

Powiedzcie z ręką na sercu, dacie 40, 50 zł WIĘCEJ do obecnego abo (a cena tego nie spadnie za szybko) - dacie 150-200zł/mc za ofertę z materiałami 4K? (mówiąc 150-200 zł mam na myśli tv, net i fona).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
1309 388 71

Najlepsze jest to, że wielu wrzeszczy, że "to za drogo i jak to" a i tak chcą tego 4K już teraz. Jeszcze nam Euro 2020 zostało. Spokojnie. A ja bym wolał upowszechnienie się DTS w stacjach telewizyjnych. No, ale nadawcom się to nie opłaca. Ale ja tak chcę. Teraz rozumiecie czemu to takie proste nie jest?

Omnibus
242 102 5

GDA napisał(a):

Smart TV powiadasz standardem?

To co powiesz posiadaczom starszych telewizorów którzy stracili dostęp do YT już dawno?

4K to jedynie napędzane sprzedaży nowych telewizorów na których statyczny obraz z komputera wygląda rzeczywiście super ale do oglądania telewizji wolę swój poczciwy Full hd na matrycy 120Hz

Ja tam wielbicielem 4K nie jestem   Ale 24 fps / 480p też na pewno nie

To fakt, że może być tak iz wielu wprowadzi dekodery 4K i będą lipne. Ale lepiej dla mnie zacząć tak niż wgl i siedzieć na 1080p. No chyba, że by 1080p zlikwidowali i nie było by jak wrócić do nich jak np. teraz do modemów cicso. To wtedy było by to bardzo złe.

Jeśli coś źle lub mylnie napisałem to przepraszam, ale nic nigdzie nie pisałem celowo o tym, że smart TV to standard bo oczywiscie nim nie jest dla mnie Jeśli coś było to źle się zrozumieliśmy.

Btw. Można kupić ***** TV z 4K HDR itp, a można kupić dobry TV z 4K, HDR itp, można też ucelować coś pomiędzy. Przykładowo OLED B7 z 100/120hz matryca bo nie jestem pewny i super czernią, płynnością obrazu i dużą rozdzielczością oraz dobrym HDR.

Teraz Samsung demonstruje MICRO LED i ma być niby lepsze od OLEDA.. więc już to widzę....

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Naukowiec
1102 535 41

@MrPepka

Wielu chciało C+ przez neta, bo w UPC drogo - jak zobaczyli pierwotną cenę to im w pięty poszło, obniżyli to 60 zika - nadal za drogo... i cześć zaczęła gadać, że jednak w UPC taniej .

60 zika za HD za drogo - to ile będzie ok za 4K jak podkreślam za JEDNO PPV wołają 40 ziko.

Jak się to UPC opłaci pojawi się 4K - ani minuty wcześniej.

I jestem wręcz pewien, że to NIE nastąpi w technologii ED 3.0 - na ma tam na to miejsca.

@Remix151

Normalnie trzymajcie mnie, bo już się do sklepu wyrywam - dobry tv dla 4K to jest rzędu 4 tys zł i w górę, do tego abo co miesiąc z 150-200 zł - za 4 lata tv się psuje i zęby w ścianę by kupić następny? i tak do końca życia jak frajer tylko na tv będę zasuwał?

UE chce zmusić producentów wszelakiego sprzętu by ten wytrzymał choć minimum 5 lat zanim na śmietniku wyląduje - zaczęli producenci wyć, że się nie da za takie pieniądze tego zrobić.

Mam dać 5 tysi za tv i nie dostać praktycznie nic w zamian? - no kogoś tu chyba zdrowo słoneczko przypiekło na mózgownicy, producent wypnie się na taki tv już po 3 latach i co z oprogramowaniem do niego, po 4 latach technologiczny trup?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
242 102 5

Zacznijmy od tego co się dziś nie psuje i gdzie mamy gwarancję jakości? Nigdzie albo prawie nigdzie To, że coraz gorzej jest to wiadomo

-
Nie dotyczy
433 0 23

@Krzysztof11110

Zgadzam się z Tobą. Klient powinien mieć prawo do wyboru. Nie chodzi to o wybór firmy A -bo ma nowoczesny sprzęt( czyt. dekodery 4k), firmy B (bo ma dekoder i kontent by na nim oglądać), zadowolic się firmą C (bo umowa konczy mi się za ileś tam x m-cy, kwestia przywiazania do marki, ilość kanałów w tym "HD").

Oczekuję takiego rodzaju wyboru wewnątrz firmy, której jestem klientem. Cena równa się jakość.Za możliwość skorzystania z kontentu, w sposób jaki  UPC uzna za stosowny gotowy jestem dopłacić o ile uznam, że to będzie warte swojej ceny.

Jeśli konkurencja, za 2 lata zaproponuje mi korzystniejsze rozwiązanie, wybór będzie prosty.

Naukowiec
1102 535 41

@Remix151

No i przekonaj mnie, że powinienem wydać na 4K ciężki szmal (w świetle tego co napisałeś) .

@-

Gotów jesteś zapłacić, ale asekurujesz się ceną za dany kontent i pójdziesz tam, gdzie będzie to taniej (tak to zrozumiałem) - czy taniej znaczy lepiej, czy taniej znaczy dobry kontent?

Ile byłbyś gotów za dobry kontent (ale tu znowu każdy rozumie to po swojemu) zapłacić?

Naukowiec
1309 388 71

A znam takiego co chciałby sparowany kontent

Czytelnicy SK wiedzą o co chodzi 

-
Nie dotyczy
433 0 23

Do niedawna korzystalem z IPTV Orange. Dostęp do treści 4K był dużym plusem.Nie ma co się rozpisywać na temat jakości przekazu (pomijam 4K festival-fanem muzyki reprezenowanej na tym kanale nie jestem i upscalingu na Eleven 1). Treści natywne -jest efekt. To jest to co się ogląda z przyjemnoscią bez ryzyka "wady wzroku" jak przy SD.

Jednak 4k to tylko cząstka tego co moglem oczekiwać za cenę dostępu do tej technologii-zbyt malo treści, zbyt duża ilość kanalow SD, śmieci a obraz po  IPTV jaki.s taki nienaturalny, ba nawet dźwięk obecnie jest bardziej czysty i dynamiczny.Cos tam nie do końca jest dopracowane.

Planuje przeczekać w UPC-tu są plusy, na korzysć tego operatora i poobserować rynek.UPC wiele zyska gdy wprowadzi 4K, ze strony klientów ktorzy beda mogli skorzystać jak tez wizerunkowo.Chodzi o marketing-dajemy też taką możliwość, Orange się chwali tym swoim 4k i wciska te swoje dekodery. Kto chcialby , korzystaby dalej z dekodera czy z modulu, ale dobrze mieć prawo do wyboru.

Naukowiec
1102 535 41

@-

Czyli to całe 4K w Orange jest realnie .... warte i jest tylko marketingowym bełkotem - zrobili coś na szybko i masz efekt.

Zanim ceny sprzętu dla operatorów w tym i sprzętu dla mnie (tv) nie spadną do poziomu mojej finansowej akceptacji i nie będzie treści dla mnie interesujących (tu każdy oceni po sobie co kogo interesuje) nie widzę konieczności bym ja w to "wchodził" (jeśli w ogóle) w przeciągu następnych 2 lat - dziękuję, postoję i posłucham sobie marudzenia innych, że wydali 10 tys zł i żałują...

Robię popcorn i czekam.

Omnibus
242 102 5

Najśmieszniejsze jest, że teraz pewnie myślicie, że u mnie w pokoju stoi 4K TV. Oraz, że oglądam go w każdej wolnej chwili i wieczorami oraz przed spaniem. A prawda jest taka, że od już 7-8 lat nie widzę potrzeby posiadania TV w pokoju. Jest w salonie lecz nie korzystam z niego głównie Ja, obejrzę coś tam po raz ale żeby być uzależnionym lub maniakiem to nie

Naukowiec
1309 388 71

To na ch...rę Ci 4K skoro byś tego nie oglądał?