UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Omnibus
307 122 13

Re: UPC 4K

@Remix151

Z kartami nie najlepszy przykład bo tu raczej jest cieniutka amplituda spadków (przez koparki wręcz starsze modele poszły mocno w góre), a nowe klasy są zawsze dużo droższe. Pamietam że jeszcze 10 lat temu karta highendowa kosztowała max 600-700zł a teraz? 4500zł.

Wiadomo że nie warto iść w nowinki bo się mocno przepłaca, nie warto tez za długo czekać na lepsze jak piszesz, no ale właśnie jak wyczuć ten moment  kiedy już warto ? masz jakiś sposób?

Mario napisał(a):

@Remix151

Wiadomo że nie warto iść w nowinki bo się mocno przepłaca, nie warto tez za długo czekać na lepsze jak piszesz, no ale właśnie jak wyczuć ten moment  kiedy już warto ? masz jakiś sposób?

Niestety nie mam Dla każdego człowieka dobry moment będzie wyglądał inaczej i dlatego to tak.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Moderator
669 461 120

No udało się przejść przez te ostatnie 7 stron <uff> Widzę, że każdy ma swoje zdanie i mamy tutaj zarówno zwolenników jak i przeciwników (może lepiej napisac nie fanatyków/osób którym jakoś szczególnie nie zależy) telewizji w 4k. Sam telewizor w 4K posiadam i serwisy streamingowe w 4k wypadają na prawde świetnie co wszystkim polecam. Pytanie jednak brzmi co z telewizja 4k w UPC? 

Cóż mogę napisać. Chętnie poinformujemy Was o wprowadzeniu 4k w naszej sieci, gdy tylko taka informacja pojawi się u nas

Naukowiec
1143 544 42

Ludzie, biegiem do ME, jest promocja na telewizory 4K - 65 cali za 2,999 zł .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
37 5 1

Proszę cię nie polecaj tego syfu firmy JVC   bo ten telewizor to jest wielką porażką 

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Jak większość telewizor 4K w podobnych kwotach

ludzie kupują takie ekrany i się hełpią że mają 4K a tak naprawde fullHD 120Hz pokazuje lepszy obraz niż te "biedronkowe cztery-ka"

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Naukowiec
1143 544 42

@GDA

Dokładnie.

I tam nam daje "obraz" tego, ile pieniędzy trzeba wydać na tv 4K, byśmy nie załowali zakupu.

Za mniej niż 5 tys zł i to w takich calach to wywalenie kasy w błoto.

Ale tak poza tym, stawiam diamenty kontra orzechy, że całkiem dobrze sie owy tv sprzedaje - jest 4K, jest (a kto tam pyta o resztę) .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Ba ...

a w sklepie (nie) dla idiotów sprzedaż pewnie osiąga rekordy, i producenci zacierają ręce że opróżniają swoje fabryki

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
Moderator
669 461 120

Znajomy swojego czasu pracował w sklepie o nazwie jednej z planet i to co tam się działo to materiał na książkę :-)

Naukowiec
1143 544 42

@GMateusz

Tylko pytanie - z jakiego gatunku była by owa książka - pewnie coś z pogranicza fantastyki z lekkim zabarwieniem horroru z nutą komedii - pewne coś kalibru chytrej baby z Radomia .

Zawodowiec
88 36 0

4K to jedno. Ale warto też zastanowić się przy okazji nad OLEDEM.

Niestety to drogo kosztuje.

Omnibus
307 122 13

GMateusz napisał(a):

Znajomy swojego czasu pracował w sklepie o nazwie jednej z planet i to co tam się działo to materiał na książkę :-)

a się działo w jakiej dziedzinie ?

Bo jeśli masz na myśli że się chłam wciska klientom to uważam że sami troche sobie winni.

Jak już idę cos kupić - tym bardziej jak jest to większy wydatek jak tv - to juz dokładnie wiem co chce, wcześniej miesiąć czytania testów opinii itd....

https://www.spidersweb.pl/2018/01/telewizory-4k-2018.html

"Hitem przede wszystkim dla ich producentów, bo to wpływy ze sprzedaży właśnie tych urządzeń będą zdaniem analityków największe. Świat masowo przestawia się na standard 4K..."

GDA
Pan Abonent ;-)
1153 613 95

Takim samym jak 5 lat temu 3D które teraz są bezużyteczne

---
-
Nie dotyczy
942 0 49

WOW i jedna opinia blogera ma być wyznacznikiem ?