UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
Naukowiec
1160 549 42

Re: UPC 4K

@Remix151

Biorąc pod uwagę niekończące się problemy z obecnym Horizonem (i to należało by już teraz poprawić z innym sprzętem), biorąc pod uwagę problem sprzętowy z Compalem (też wymiana sprzętu na zupełnie coś innego) - to mają na co wydawać kasę przez najbliższe 2 lata bo to dotyczy obecnego sprzętu i obecnej oferty i to na tym polu muszą działać obecnie skutecznie.

4K w takim aspekcie to odległa pieśń przyszłości.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
242 102 5

@KOCUREK1970 napisał(a):

@Remix151

Biorąc pod uwagę niekończące się problemy z obecnym Horizonem (i to należało by już teraz poprawić z innym sprzętem), biorąc pod uwagę problem sprzętowy z Compalem (też wymiana sprzętu na zupełnie coś innego) - to mają na co wydawać kasę przez najbliższe 2 lata bo to dotyczy obecnego sprzętu i obecnej oferty i to na tym polu muszą działać obecnie skutecznie.

4K w takim aspekcie to odległa pieśń przyszłości.

No ja też jestem za tym by lepiej kupili coś nowego za Compale. A horizony niech se poprawiają nawet 3 lata.. Niech dadza coś nowego porządnego w 4K

Ale wiadomo, ja nie wybieram czym zajmą się w 1 kolejności, 2 i 3.

Z tym poprawieniem 3 lata Horizonów to sarkazm / ironia / żart - To tak dla tych co już chcieli pisać do mnie, że jak zwyklę odbywam swoją politykę

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Zawodowiec
88 36 0

https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/uhd-jak-ta-technologia-sie-rozwja-w-pols...

"...Zainteresowanie tą technologią potwierdzają nasze badania. Wynika z nich m.in., że 63 proc. respondentów skorzystałoby z oferty 4K, gdyby u obecnego dostawcy była dostępna..."

-
Nie dotyczy
995 0 51

@Krzysztof11110 63 procent respondentów z jakiej próby? 100?  

Zabawny chcesz być? Akurat na ankietach i dwojakim ich przedstawianiu to się znam dość dobrze  

Naukowiec
1160 549 42

@Krzysztof11110

Za artykułem:

"O planach wprowadzenia oferty UHD na razie nic nie powiedziała największa sieć kablowa w naszym kraju, czyli UPC Polska. Jej przedstawiciele nie odpowiedzieli na razie na nasze pytania."

"Można się spodziewać, że w ciągu kilku lat większość Polaków wymieni odbiorniki HD kupione w drugiej połowie poprzedniej dekady na nowe telewizory. W zdecydowanej większości 4K. Wtedy powinny nastąpić lata świetności tej technologii."

I zaorane

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Bez kozery powiem 100%

Tylko co z tego HBO lub Canal+ też większość by chciała ale jak przychodzi do zapłacenia ekstra niemalych sum to ankiety biorą w łeb

@KOCUREK1970 niestety to też nie dotrze przez najbliższe długie miesiące będziemy tutaj mieli festiwal narzekania próśb i gróźb podobnie jak to jest z tematem o nowych kanałach 

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

A ja przypominam że nie ma żadnych kanałów 4K jeszcze i dlugo nie będzie a okazjonalne transmisje tego nie zmienia

A skalowanie HD do 4K to jedynie łapanie jeleni

---
Atakuj, atakuj. Mam to co dnia, cyfrowych cwaniaków już za dobrze znam, klawiatur pan, a jego broń to duży RAM
-
Nie dotyczy
995 0 51

@Krzysztof11110 i kogo ty oszukujesz?

Po pierwsze 1 (słownie JEDEN) kanał, a pisałeś szybciej kanały.... Po drugie te pakiety mają też HBO czyli to takie hybrydy kanałów nie premium i premium I nie myśl sobie, że w ich cenie nie jest wliczony ten twój 4k Tylko ładniej marketingowo brzmi pakiet maksymalny niż pakiet max + eleven Taki prosty zabieg dla ludzi, co to później piszą że mają HBO za darmo

A zaspokoisz moją ciekawość odnośnie awatara  ?

P.S.@GDA no a kto tu ciągle o 4k piszę ?                              

-
Nie dotyczy
995 0 51

Losowo to ty chyba pakiety liczysz  

Już Ci @GDA napisał...jakie 4k? Ogólnie to im dłużej rozmawiamy tym bardziej przekonuje się że Orange ma delikatnie mówiąc nie mądrych ludzi od wdrożeń  

Rozdają za free (tak taki free dla jeleni bo za darmo nic nie jest) dekoder 4k po to by oglądać 1 (słownie JEDEN) kanał w pseudo 4k Za to nagrody powinni dawać

GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Już sobie wyobrażam te miny zachwyconych abonentów miłosnej platformy oglądających pseudo kanal 4K na pseudo telewizorach 4K po 2 tysie z marketów

---
Profesor
1375 394 73

Ja chyba też napiszę 

Normalnie @Krzysztof11110 przekonał mnie. Uległem jego argumentom.

Żart. Daj sobie spokój ziom.

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1162 619 95

Normalnie poproś @Kamil o nowy status- zamiast tego Eksperta nich dopisze ci "akwizytor miłosnej platformy"

---
-
Nie dotyczy
995 0 51

Nom...chcesz nalepkę fana ? mogę sprzed drzwi zedrzeć z korty tego twojego Orange co tak świetnie działa       

Zawodowiec
88 36 0

Reakcja fanclubu potwierdza tylko że mam rację

Wracając do tematu.

4K będzie i w UPC. Ciekawie mnie ile bedziecie płakać z żalu że się pojawi..

Naukowiec
1160 549 42

@Krzysztof11110

No jeśli fanclubem nazywasz nie dawanie się robić w balona - to jestem dumny, że do niego należę.

A bajki to idź sobie opowiadać gdzie indziej!

A ostatnie pytanie odwróć - jak sie pojawi, to zapytaj ilu wzięło i ilu będzie marudzić na cenę.