UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

Użytkownik
16 0 0

Re: UPC Mediabox HD PVR + Philips 50PUS7303 - problem z dźwiekiem

Proszę nie zamykać tematu, jestem na wyjeździe i będe dalej próbował rozwiązać problem w czwartek

Użytkownik
16 0 0

Witam,

Tak więc w czwartek testowałem wszystkie możliwe ustawienia TV i niestety nic nie pomaga... Problem rzeczywiście leży w tym że Cisco daje dźwięk w DolbyDigital a Philips w stereo bo problem występuje tylko na kanałach z DolbyDigital. Jeszcze spróbuję pożyczyć od syna Mediaboxa Cisco i zobaczyć jak na jego dekoderze to będzie wyglądać... Macie może jeszcze jakieś propozycje co mogę zrobić ?

Zawodowiec
491 117 21

@Kronin, Masz tego mediaboxa z nagrywarką?

Użytkownik
16 0 0

Tak, syna mediabox też jest z nagrywarką

Użytkownik
1 0 0

Witam wszystkich, u mnie niestety to samo tv philips 8303 

Zawodowiec
491 117 21

@Kroninnapisał(a):

Tak, syna mediabox też jest z nagrywarką

To szkoda, ze z nagrywarką. Tak by się dało wymienić na moduł CI+ i problem by zniknął. 

Użytkownik
16 0 0

W przyszłym roku wezmę jeszcze jeden Multiroom tyle że z modułem CI+ i on poleci do Philipsa, ale na ten moment muszę coś wykombinować, pytanie czy to wina TV czy Mediabox-a ? I czy UPC może coś z tym zrobić ?

Zawodowiec
491 117 21

@Kronin, Ciężko powiedzieć czy to wina TV czy dekodera. Może być tak, że problem występuje tylko w takiej kombinacji tv-dekoder.  Z innych źródeł (PC, konsola), jak posyłasz dzwięk w Dolby do TV to też jest brak synchronizacji?

Moderator
681 466 120

@Kronin napisał(a):

W przyszłym roku wezmę jeszcze jeden Multiroom tyle że z modułem CI+ i on poleci do Philipsa, ale na ten moment muszę coś wykombinować, pytanie czy to wina TV czy Mediabox-a ? I czy UPC może coś z tym zrobić ?

Dodatkowy multiroom możesz dobrać w każdej chwili.

Użytkownik
16 0 0

Oczywiście Z zobowiazaniem na 24 miesiące Jak narazie jestem na bezterminówce z pakietem Canal+ w zobowiązaniu do 08.2019, więc poczekam... Może technicy UPC mają jakąś wiedzę na temat problemu z dźwiekiem ??

Omnibus
231 68 6

@

Też ma Philipsa z nowych i chetnie sprawdzę jak jest u mnie, ale niech mi włączą C+ bo nie mam na pakiecie 😀

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Użytkownik
16 0 0

Nie musisz mieć C+, zobacz na kanałach grupy C+, takich jak Kuchnia+ itd...