UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dekoder Mediabox

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
942 0 49

ZIO w UPC

Panowie  @Kamil , @GMateusz

wielkimi krokami zbliżają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Jak wiadomo pełne prawa do transmisji ma Discovery Communications, i chcąc pokazać jak najwięcej z tej imprezy planuje uruchomienie trzech tymczasowych kanałów. Moje pytanie - Czy i kiedy zobaczymy w UPC Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 ?

http://satkurier.pl/news/166535/kiedy-kanaly-eurosport-3-eurosport-4-i-eurosport-5.html

34 ODPOWIEDZI
Omnibus
307 122 13

Re: ZIO w UPC

ooooo, dzięki za info

przyłączam się do pytania, czy planujecie dodanie tych kanałów na czas igrzysk ?

@-

IO będą też na TVP Sport ale wiadomo że jak biathlon to tylko u mistrzów  Wyrzykowskiego/Jarońskiego

942 0 49

@Mario być może będzie i w TVP 1 i w TVP Sport ale pełne prawa ma Eurosport....

Specjalista
48 41 3

Kanały już świecą przykładowo w Vectrze i Inei... nie wyobrażam sobie aby "lyder" pozostał bez. 5c4b52027e233.jpg

Innowator
37 5 1

To ciekawe bo Eurosport jeszcze nie wydał żadnej informacji czy kanały pojawią sie w naszym kraju  

-
Nie dotyczy
942 0 49

@Opiu ale co sugerujesz? 

Innowator
37 5 1

Trzeba czekać na oficjalne komunikaty 

Moderator
669 461 120

Rozmowy z Discovery na temat nadchodzących igrzysk olimpijskich trwają i zaangażowane są w nie kluczowe osoby w naszej firmie. Wrócimy do Was kiedy będziemy mieli potwierdzone informacje.

Specjalista
48 41 3

Mam nadzieję, że nie potrwa to tyle co z nSportem... bo na Pekin 2022 nie zdążą... Trzymam (kciuka nie było )

Profesor
1364 393 73

Dobrze gada

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
942 0 49

I jest odpowiedź:
https://media2.pl/media/148083-Trzy-olimpijskie-kanaly-Eurosportu-bez-dodatkowych-oplat-w-UPC-Polska...

Super, że bez opłat.

Wielki  minus, że informacja najpierw w prasie, a tu dopiero my przynosimy :(

Tagi (3)
Specjalista
48 41 3

UPC z Amerykanami sie postarało... nie to co Krok na ME w piłkę...

A teraz sobie wyobraźcie, że LM od Kroka w takiej samej dystrybucji....

...żartowałem, tego nawet moja wyobraźnia nie ogarnia.

Menedżer Społeczności
256 289 89

Uzupełniając informację z prasy:

1. Kanały będą dostępne z Replay TV oraz Horizon Go z dostępem w domu i poza domem.

2. Kanały udostępniamy bez dodatkowych opłat i będą odkodowane na czas Igrzysk, oznacza to, że dostęp do nich zyskają nie tylko klienci z pakietami Select i Max, ale także ci, którzy posiadają pakiet Start HD (z dekoderem) oraz analogowy pakiet Basic (po wyszukaniu kanałów cyfrowych na telewizorze z DVB-C). Ze względu na ograniczenia techniczne kanały nie będą dostępne w pakiecie Start (bez dekodera).

3. Numeracja:

a) Eurosport 1 HD: 50 (od 1.02 do 28.02) + dotychczasowe pozycje: 508 (HZN) & 565 (Mediabox)

b) Eurosport 2 HD: 51 (od 1.02 do 28.02) + dotychczasowe pozycje: 509 (HZN) & 567 (Mediabox)

c) Eurosport 3 HD: 52 (od 9.02 do 25.02)

d) Eurosport 4 HD: 53 (od 9.02 do 25.02)

e) Eurosport 5 HD: 54 (od 9.02 do 25.02)

Rozpoczęcie transmisji na kanałach Eurosport 3-5 jest zaplanowane na 9 lutego 2018 r. Wcześniej, w ramach testów, na ww. pozycjach mogą pojawić się plansze promocyjne.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
942 0 49

@Kamil  o właśnie takie info powinno być tu nim do prasy poszło, ew. jednocześnie

Innowator
9 4 0

Re: Nowe kanały w ofercie

Czy Eurosport 3, 4 i 5 to tylko na czas Igrzysk czy już zostanie z nami na stałe?

Będzie można je oglądać przez Horizon Go?