UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
1439 822 568

Re: 1 Gbps w UPC

@brtk nie mogę ujawniać takich informacji.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Wykładowca
815 193 10

@GMateusz ale  jak komuś uruchomicie na Docsis 3.1 to będzie to widział po zalogowaniu się na router, więc jaka to tajemnica?

Omnibus
362 65 8

https://mobirank.pl/2018/09/09/upc-internet-swiatlowodowy-1-gb/

taką informację znalazłem 3 miastem będzie Frankfurt w sieci Liberty Global po Warszawie które będzie miało 1Gb/s więc zapewne wprowadzanie 1Gb/s w innych polskich miast to będzie bardzo powolny proces.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Wykładowca
815 193 10

A jest coś wiadome, czy w Niemczech też używają tego Arrisa co my?

Konto zbanowane
1247 359 57

W niemczech mają chyba Fritzboxa 6591 który chyba tez jest na Puma7.

Omnibus
316 83 4

@brtk

Wydaje mi sie, oczywiscie to jest tylko moje zdanie, ze pewnie proces uruchamiania Docsis 3.1 bedzie pewnie przebiegal etapami, najpierw zwiekszenie ilosci kanalow DS i nowe modemy ktore pracuja w D3.1 i D3.0 a dopiero potem uruchomienie D3.1, nalezy pamietac ze D3.1 zabiera prawie 200 Mhz pasma na jeden kanał OFDM (a teoretycznie te modemy moga widziec dwa takie kanaly) a modemy D3.0 nie sa kompatybilne z D3.1 wiec....trzeba zaplanować wykorzystanie kanalow, a moze to sie bedzie wiazalo z likwidacja tv analogowej albo przesunieciem pracy D3.1 pomiędzy 800Mhz a 1Ghz? To ciekawe bo rownolegle, przez dlugi czas, beda musialy pracowac modemy D3.0 i D3.1

Omnibus
362 65 8

ja widze compala https://www.upc.ch/de/internet/internet-kaufen/

i mają nawet apke a u nas? były testy kilka osób widze testowało i chyba nic z tego nie wyszło ;D

Konto zbanowane
1247 359 57

@Azar, ch to Szwajcaria. Tam jednym z jezyków jest Niemiecki. Wyszukaj sobie Unitymedia, bo tak nazywa się UPC u naszych zachodnich sąsiadów. 

Omnibus
362 65 8

a ja myślałem że to wszystko połączone hehe bo zerknałem na wikipedie ale widze że Austria tez ma odzielną stronę. za 3€ da się u nich podnieść upload fajna opcja.

Innowator
21 2 1

ile te cudenko będzie miało prędkość wysyłania

Innowator
31 3 0

@grzesio1985napisał(a):

ile te cudenko będzie miało prędkość wysyłania

@Azarnapisał(a):

upload 40

Pracuję w UPC
117 70 9

@brtk i innych forumowiczów z Warszawy i okolic zapraszamy jutro na event nad Wisłą w związku z odpaleniem 1 Gb/s ;-)

"18.09. o godz. 19:30 widzimy się na Bulwarach Wiślanych (koło Caffè Nero) !
🚀 3,2,1... Odpalamy Kosmiczną Prędkość! 🚀"

Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/441228569618054/

Wykładowca
815 193 10

Słaba godzina i dzień, wracam z roboty po 18:00 do domu i jeszcze o 19:30 mecz Polska - Bułgaria w siatkówkę.. Ale miło że zapraszacie.

Highlighted
Pracuję w UPC
117 70 9

Na UPC Journal pojawiłą się relacja z "Odpalenia 1 Giga" -> link

Przy okazji na YT Liberty Global pojawiły się filmy promujące nową usługę i modem -> link1 -> link2

Na portalu BI pojawił się artykuł o 1 Giga -> link

Konto zbanowane
1247 359 57

Fragment z linkowanego wyżej artykułu BI:

Na portalu BI pojawił się artykuł o 1 Giga -> link

"W sierpniu w Polsce, należące do Liberty Global UPC, jako pierwszy ogólnokrajowy operator, zaoferowało swoim klientom bezpieczną sieć wysokiej jakości o prędkości do 1 Gb/s, opartą na infrastrukturze DOCSIS 3.1, będącej jednym z filarów rozwoju standardu 5G.

Juz pomijając, że UPC ciągle nie świadczy usług w oparciu o DOCSIS 3.1 nigdzie, nawet w Warszawie, a 1Gbs działa na DOCSIS 3.0 tylko na większej ilości kanałów, fragment o 5G jest po prostu super! Czyli, że już wkróte możemy się spodziewać ofert od UPC na Internet Światłowodowy 5G?