UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1519 598 62

Re: Internet Giga kiedy / czy coś wiadomo ?

@zylx 

A kto będzie wymieniał setki tys dekoderów w kwartał?

Wszystko zostaje po staremu a IPTV "dostają" nowi klienci lub starzy z przedłużenia i masz wymianę rozłożoną w czasie.

IPTV jest znacznie łatwiej dostarczyć niż DVB-C - net do IPTV może być z LAN a może być z wifi. Sygnał DVB-C musi być poprowadzony kablowo.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Naukowiec
925 238 39

@KOCUREK1970 Tylko taka wymiana sprzętu trwała by  przynajmniej dekadę. Wątpię by prezes o tym wspomniał, jeśli ramy czasowe były by tak odległe. Myślę, że wyczerpaliśmy temat. 

Profesor
1519 598 62

@zylx 

Niech Cię o żadne ramy czasowe głowa nie boli.

W dziedzinie IT tak się wszystko szybko zmienia, że może to być kwestia miesięcy a nie lat.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
28 3 0

Katowice: ConnectBox się pół nocy włączał i wyłączał, a nad ranem widzę że ma 24 kanały DS. Miła niespodzianka

Naukowiec
925 238 39

Kraków jeszcze bez zmian (16 kanałów). Za to pozmieniało się w telewizji: zniknęła większość dubli SD i zostały zastąpione przez... duble HD, pewnie tymczasowo. Widać, że trwają porządki w częstotliwościach. 

Pracuję w UPC
48 54 6

Re: Internet 1 Giga w kolejnych miastach

Na dzisiejszy mogę jedynie potwierdzić, że pracujemy intensywnie nad wdrożeniem 1 Giga w kolejnych miastach, jeszcze trochę i będziemy mogli przekazać więcej szczegółów.

Specjalista
51 28 0

@zylxnapisał(a):

Kraków jeszcze bez zmian (16 kanałów). Za to pozmieniało się w telewizji: zniknęła większość dubli SD i zostały zastąpione przez... duble HD, pewnie tymczasowo. Widać, że trwają porządki w częstotliwościach. 

Wczoraj na portalu Moje UPC miałem informację, iż 13-teg w nocy będą prowadzone prace modernizacyjne w moim miejscu zamieszkania (północ Krakowa). O dziwo dziś już tej informacji nie ma... czyżby mały falstart... 

Tak czy inaczej po woli pewnie możemy się spodziewać zmian również w Krakowie.

THH XIV - HORIZON MAX & MR CI+, 120 Mb, HBO, Netflix 4K, Filmbox, Cinemax
Highlighted
Użytkownik
2 1 0

Wrocław : ConnectBox się pół nocy włączał i wyłączał, a nad ranem widzę że ma 24 kanały DS. Miła niespodzianka

Nauczyciel
504 100 3

@mmarti 

Wczoraj na portalu Moje UPC miałem informację, iż 13-teg w nocy będą prowadzone prace modernizacyjne w moim miejscu zamieszkania (północ Krakowa). O dziwo dziś już tej informacji nie ma... czyżby mały falstart... 

Tak czy inaczej po woli pewnie możemy się spodziewać zmian również w Krakowie.

Kraków (południe) prace modernizacyjne 19.06. Wychodzi , że to już 3 raz na każdy z ostatnich trzech miesięcy.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Nauczyciel
691 445 66

Gdansk, Hitron zbondowal 24 DS

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Zawodowiec
204 49 6

Kielce, po modernizacji Compal nadal na 16 kanałach, w dwóch lokalizacjach. Może ktoś ma inaczej?

Inspirator
7 2 1

Potwierdzam  Wrocław / Gądów Mały również 24 kanały.

Naukowiec
925 238 39

Kraków również ma już 24 kanały DS.

Jak na razie mamy więc Warszawę oraz Gdańsk, Wrocław, Katowice (GZM?) I Kraków.

Nauczyciel
504 100 3

Jeśli chodzi o Warszawę Internet Giga jest dostępny w wybranych lokalizacjach ?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Użytkownik
2 1 0

Mnie interesuje kiedy bedzie można kupić 1 Gb/s w innych miastach np. Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków.