UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1054 0 57

1 Gbps w UPC

685 ODPOW. 685
Specjalista
49 32 1

Re: 1 Gbps w UPC

Ponawiam pytanie przedmówce Kiedy testy Jak coś to się piszę w nie  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Inspirator
9 1 0

To ja też pisze się na testy jak kolega z góry...

Omnibus
268 41 4

ja równiez jestem chętny ^^

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1220 639 101

A instalacje macie po modernizacji na światłowodzie? 

Bo jak nie to na próżne wasze zgłoszenia

Omnibus
268 41 4

w sensie że nie może być światłowód do klatki na piętrze w bloku i potem koncentryk ? tylko musi być bezpośrednio do domu światłowód ?

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1341 600 50

Też zgłaszam się jako chętny do testów.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1569 417 80

A ja się zgłoszę jak będą prowadzone zapisy do testów 

https://zanimnapiszesz.info
-
Nie dotyczy
1054 0 57

@GDA po jakim znowu światłowodzie...międzybudynkowy? skoro to DS 3.1 to koncentryk a nie światełko. 

Nauczyciel
551 131 6

Światłowód musi być podprowadzony do budynku, do piwnicy np., bo inaczej klapa z Waszych testów. Są osiedla, gdzie całe osiedle jest koncentrykiem zalane, a światełko tylko do budy przed osiedlem. 

Ja mam światło do piwnicy a z puszek w piwnicy dopiero koncentryk, bo mam swieżą instalację, niektórzy do puchy mają koncentryk i dalej też koncentrykiem rozsyłane..

A ja chcę tylko modem z tej nowej oferty, bo na co komu ten 1Gb/s, jak zwykły Kowalski o których tak wszyscy trąbią, nawet 250Mb/s nie może wysycić, a do takiej grupy osób przeważnie UPC kieruje swoją ofertę, patrząc na ich sprzęty, które teraz kupują.. Jeżeli takie 1Gb/s byłby kierowany do bardziej zaawansowanych osób, to i sprzęt by dawali solidniejszy.

GDA
Pan Abonent ;-)
1220 639 101

@- - to już wiesz po powyższym wpisie jak musi wyglądać sieć po modernizacji

Profesor
1569 417 80

Jak robili testy do 500 to najpierw u tych co się zgłosili na testy robili modernizację sieci żeby przygotować się do testów więc tu (chyba) będzie podobnie.

Profesor
1341 600 50

Żeby z tymi zapisami do testów nie było jak z wizytą u specjalisty na NFZ - potrzebne będzie skierowanie a test na 2025r

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1569 417 80

I 1 Gb będzie tak gdzieś w 2030 bo testy 5 lat potrwają 

ex-Moderator
136 131 20

To i ja wtrącę nieco zamętu w dyskusję. Jak pisał @brtk 1Gb/s na dzień dobry nie będzie dostępny dla wszystkich z uwagi na ograniczenia technologiczne. Sieć cały czas jest modernizowana i przystosowywana do ED 3.1. Jak tylko będzie informacja o tym, że ruszają testy i będzie „casting” na testerów damy Wam znać w pierwszej kolejności.