UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
573 157 23

Re: 1 Gbps w UPC

Nie ma co się podniecać, jeszcze nie tak dawno wszyscy zachwycali się obecnym conect boxem(archiwum na innym forum)a teraz co? Wyszło jak wyszło i w cale nie jest powiedziane że to wyjdzie lepiej

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1668 424 87

@brodacz

A co z 60 Mb? Też pójdzie na odstrzał czy zostanie?

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1473 641 61

@MrPepka

60 Mb to już szmat czasu nawet w ofercie nie ma - podzieli los pozostałych.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1668 424 87

Niby nie ma, ale mi prędkości nie podnieśli 

Profesor
1473 641 61

@MrPepka

To musisz siedzieć na bezterminówce czy jak?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1668 424 87

@KOCUREK1970

Mi chodziło o to, że jak wycofali 10 i 30 Mb to abonentom tych prędkości podnieśli je do 60 Mb. Skoro więc wycofują (czy tam wycofali) 60 Mb to też mi mogli podwyższyć do 120 Mb minimum 

Profesor
1473 641 61

@MrPepka

No to fakt - :(

Choć może, może teraz się jednak załapiemy obydwoje .

Profesor
1668 424 87

Oby tak było 

Omnibus
242 86 5

@MrPepkanapisał(a):

@KOCUREK1970

Mi chodziło o to, że jak wycofali 10 i 30 Mb to abonentom tych prędkości podnieśli je do 60 Mb. Skoro więc wycofują (czy tam wycofali) 60 Mb to też mi mogli podwyższyć do 120 Mb minimum 

No właśnie każdy kto miał 60Mb był po wielokroć obdzwaniany by przejść na 120, chyba, że zastrzegł dane marketingowe. Oczywiście UPC nie może sama z siebie zmienić warunków umowy i jak ktoś się męczy nadal z 60Mb i sam nic z tym nie zrobi to nikt mu tego nie odbierze.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Omnibus
280 46 4

Za darmo raczej nie podniosą ale skoro @brodacz napisał że wycofają nawet 120 to i mnie czekają zmiany xD 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
242 86 5

Zazwyczaj wystarczy 5 zł miesięcznie by wskoczyć w nową jakość. Szczególnie po skończeniu lojalki. Jeśli natomiast przedłużycie na kolejne 2 lata to i cena może pozostać dotychczasową.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Nauczyciel
490 102 3

Mam 120 mb/s. Konkretnie, o jakiej ty nowej jakości prawisz?

Profesor
1668 424 87

@brodacz napisał(a):

No właśnie każdy kto miał 60Mb był po wielokroć obdzwaniany by przejść na 120, chyba, że zastrzegł dane marketingowe. Oczywiście UPC nie może sama z siebie zmienić warunków umowy i jak ktoś się męczy nadal z 60Mb i sam nic z tym nie zrobi to nikt mu tego nie odbierze.

To mnie to ominęło bo jedyni konsultanci jacy do mnie dzwonili to ci od biznesu choć jestem na umowie dla detalisty. Wiem oczywiście dlaczego tak się działo

Nauczyciel
608 164 8

Do mnie jak dzwonili to się pytali czy nie chcę jakiś pakietów dodatkowych do telewizji, o internecie nic nie wspominali.. A mam 60Mb/s.

Nauczyciel
573 157 23

@Szeptacznapisał(a):

Mam 120 mb/s. Konkretnie, o jakiej ty nowej jakości prawisz?

Więcej restartów conect boxa i więcej przerw w usługach, ktoś wam tu kule toczy.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.