UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1976 979 157

Re: 1 Gbps w UPC

@-napisał(a):

nowe dekodery.., nowe usługi a może lepsza jakość?

Nowe dekodery przy okazji FB1000? Nie ma to związku

Lepsza jakość? Czego jakość? 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
350 58 7

lepsza jakość w sensie mniejsza awaryjność usług.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więc  modernizacja ma na celu głównie przyspieszenie internetu, a dla p. Kowalskich to będzie informacja: coś na zasadzie  Netia ma 900 mb/s a my dajemy aż 1Gbps, więc jesteśmy lepsi a jak bedą dopytywać  to przy okazji zmodernizowaliśmy sieć i będzie mniej awarii.

Zawodowiec
167 36 9

Pożyjemy zobaczymy, ja też bym chętnie potestował 1Gb łącze

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
gst
Specjalista
56 11 2

Dla mnie jest jasne, że tam, gdzie dzisiaj jest dostępna prędkość 500, będzie na jesieni dostępny 1 Gb. Pozostałe miejsca czekają na modernizację. 

TV Max, HBO / HBO GO, Eleven Sports, Canal+ Prestige, Polsat Sport Premium + Horizon TV na Apple TV 4K
Internet 500 Mb/s
-
Nie dotyczy

Tu się nie zgodzę.

Wyjaśnienie kilka postów wyżej .

Konto zbanowane
2383 537 108

Takie pytanie mam. Czy aby na pewno wyrobicie się z uruchomieniem 1 Gb w CAŁEJ sieci? Mamy 1 połowę czerwca za sobą, a 1 Gb ma być jesienią TEGO roku (a jesień zaczyna się już 21 września). Przeprowadzacie wewnętrznei jakieś testy nie wiem CMTSów czy coś? Jest już coś konkretnego?

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
350 58 7

Było już napisane że 1 giga będzie stopniowo wprowadzane a nie w całej sieci odrazu.

Tytan
2148 820 71

@Azar

Nikt nie mówi, że wszędzie od razu, ale:

"Modernizujemy elementy naszej sieci, by w tym roku móc zaoferować naszym klientom pakiet gigabitowy."

Brzmi dość jednoznacznie - obecnie mamy 2018r. "w tym roku" to nadal 2018r!

I nie ma tam słowa, że 1 Gb będzie tylko w części sieci UPC Polska - więc można przyjąć, że jednak w całej sieci..

Dla mnie wynika z tego jednoznacznie, że w całej sieci już w 2018r. będzie 1 Gb.

Tyle zapowiedzi...

Czy realnie w UPC Polska z tym zdążą do końca 2018r - mam poważne wątpliwości...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
350 58 7

Poczekamy zobaczymy obstawiam że w październiku ruszą z usługą, ale może być tak że będą reklamować że prędkość już jest ale będzie trzeba sprawdzić na stronie czy akurat pod wybranym adresem. 

Tytan
1439 822 568

Nie bardzo rozumiem, co po niektóre posty. Wystartujemy z 1 Gbps w tym roku i nigdzie nie zaznaczyliśmy, że od samego startu usługa będzie dostępne w całej sieci. Prace związane z modernizacją prowadzone są na bieżąco i nie tylko przy okazji wprowadzania nowej usługi. Jak już kiedyś gdzieś pisałem - takie działania jak wprowadzenie łącza 1 Gbps są planowane odpowiednio wcześniej i mają z góry określone harmonogramy. To nie działa na takiej zasadzie, że wprowadzamy produkt, a potem ktoś nagle sobie przypomina, że sieć nadaje się do modernizacji. Doskonale wiemy jakie parametry techniczne sieci są wymagane do świadczenia takiej usługi, a jednoczesna modernizacja sieci w całej Polsce nie jest możliwa. Stąd logiczne jest, że usługa będzie udostępniana etapami w poszczególnych miastach z biegiem czasu.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
2148 820 71

@GMateusz

Czyli cały ten artykuł to ściema i brak rzetelności by nie powiedzieć niedomówienia znowu na całej linii?

Nigdzie tam nie widzę słowa, że zaczniecie to świadczyć TYLKO w pewnych regionach Polski do końca 2018r - dla mnie brzmi to jednoznacznie, że do końca 2018r będziecie na to gotowi w CAŁEJ Waszej sieci.

Pewnie znowu mi napiszesz, że czegoś znowu nie zrozumiałem...

Moja rada - nie róbcie konferencji co 2 mc a materiał przygotujcie rzetelnie a nie za przeproszeniem takie ...............

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
815 181 29

@GMateuszna chwilkę obecna to widzę ze wasz mocno reklamowany "światłowód" często wymaga modernizacji zawsze pozna wiosna a póżniej jesienią i za każdym razem waszym super majstra schodzi na to prawie dwa miesiące. Rozumiem ze teraz wymieniacie instalacje na letnią? Inaczej tego nazwać nie można, no można ale nie będę się wyrażał.wp_ss_20180603_0001.png

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Konto zbanowane
2383 537 108

@GMateusz

To w jakich miastach konkretnie wystartuje FP1000?

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
350 58 7

a jak pisałem że będzie stopnio wprowadzane to napisaliście że źle mówiłem a tu proszę ^^