UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
552 132 6

Re: 1 Gbps w UPC

Wow, super się postarali z tą rakietą I pomyśleć, że wcale nie takie najmłodnsze osoby (bez urazy, ale mam na myśli osoby w wieku do 30lat ) wpadły na taki pomysł, by wziąć udział w tym konkursie i wygrali.

Moderator
923 601 148

@brtk przede wszystkim bardzo fajnie, że @Seba dostrzegł tych Państwa gdy się do nas odezwali i we współpracy z @Kamil pomimo, iż rakieta nie spełnia wymagań konkursu udało się temat pociągnąć, spotkać z autorami rakiety i czymś ich nagrodzić. Fajna akcja z tego wyszła.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

GDA
Pan Abonent ;-)
1274 658 101

Super praca

świetna nagroda 

Inspirator
5 2 0

Internet Giga Kraków kiedy / czy coś wiadomo ?

Witam ,jak w temacie interesuje mnie czy coś wiadomo o szybkości dostępnej w Krakowie . Minęło już troszkę czasu gry prędkośc wystartowała w Warszawie ,więc chciałbym się dowiedzić czy są jakieś postępny w dostępności w innych miastach . Za niedługo kończy mi się umowa i fajnie by by ło coś wiedzieć na ten temat. Pozdrawiam .

Omnibus
472 99 3

Re: Internet Giga Kraków kiedy / czy coś wiadomo ?

(Bardziej realne, że nasz Kraków szybciej upora się z problemem smogu.)

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
268 41 4

Chyba nie prędko w jakimkolwiek mieście wprowadzą giga, po Warszawie miał być chyba Frankfurt w Niemczech gdzieś była infografika nawet wrzucałem ją tutaj na forum.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
268 41 4

@Szeptacz akurat u mnie w bloku jest dostępny

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Moderator
923 601 148

@Szeptacz nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz w ogóle.

@Wariacik przykro mi ale to dane poufne i nie mogę informować o takich rzeczach, choć nie ma co dalej ukrywać wiem dokładnie, które miasta będą następne. 

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Innowator
26 8 0

Czy coś się zmieniło czy cały czas mamy 40Mbit/s uploadu? Trochę czasu upłynęło?

Użytkownik
8 0 0

Hej!

Podklejam się pod zapytanie @F1le  ponieważ dziś mam światłowód w Orange 1 Gbps, który w Upload ma ok 110 Mbps ale denerwuje moje dzieciaki występujący w tej usłudze reset IP co 22 godziny co z kolei przekłada się na zrywanie im połączenia w różnych grach a nam przerywa działanie Netflixa czy HboGo.
Śledzę forum UPC w nadziei, że poprawiliście parametry usług tak aby przenieść się do Waszej firmy.
Upload jest istotny z uwagi na fakt, że moje pociechy od czasu do czasu "stawiają serwer" do potyczek w swoje ulubione gry.

Będę wdzięczna za ewentualne wskazanie czy i kiedy poprawicie ten parametr (umowę z Orange musze rozwiązać przed końcem danego miesiąca tak, aby zakończyła się dokładnie z końcem miesiąca następującego po rozwiązaniu umowy).

Nauczyciel
522 379 46

Witaj,

Nic nie wskazuje na to żeby UL dla klienta detalicznego miał się zmienić conajmniej przez następne 6 miesięcy.

Obserwując wypowiedzi moderatora jedyne co można stwierdzić to to że tego typu informacji nie otrzymasz przed oficjalnym produkcyjnym wdrożeniem

PS.
Do założenia serwera gier nie trzeba mieć więcej jak 10Mbit UL.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
513 133 22

@MrsHasserea  co oznacza poprawiliście? na chwilę obecną internet 1Gb/s ma upload do 40Mb/s

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Moderator
923 601 148

Rozumiem zainteresowanie tematem, które dodatkowo podgrzał ostatni upgrade uploadu dla klientów b2b, ale obecnie nic mi nie wiadomo, abyśmy mieli zwiększać upload dla naszych łącz. 

Co do premiery 1 Gbps w innych miastach niż Warszawa to termin jak i same miasta, które będą następne cały czas pozostają danymi poufnymi, których zdradzić nie mogę. 

Użytkownik
3 0 0

Restart co 22-24h nie jest aż tak uciążliwy jak się go wymusi w nocy. Są proste urządzenia/gniazdka do tego, które posiadają taką funkcję.

Użytkownik
8 0 0

Dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Reset jest uciążliwy, a nie mamy zamiaru restartować routera prądowo codziennie skoro w UPC można miec to samo IP przez nieskończony czas (do momentu restartu modemu/routera). Mam złe doświadczenia z resetem prądowym routera w Orange - potrafi czasem połączyć się z routerem brzegowym na Antypodach i wymaga interwencji pomocy technicznej z infolonii.

Nie mniej jednak zależy mi na zachowaniu obecnych parametrów łącza - test UKE wykazuje średni Download ok 949 Mbps i Upload ok 110 Mbps.

W świetle powyższego będe dalej obserwowała Wasze forum, chyba, że ktoś chciałby uszyć dla mnie ofertę na miarę