UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
1439 822 568

Re: [NOWOŚCI] Kolejne miasta prędkością 1 Gb/s od UPC Polska!

Aktualizacja dostępności danych produktów zajmuje przeważnie 48-72 godziny, także proponuje jeszcze chwilę cierpliwie poczekać. Infolinia ma oczywiście dostęp do wewnętrznego systemu, a nie sprawdza dostępności na stronie www stąd możliwość zamówienia bezpośrednio u nich.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Adept
1 3 0

Gdańsk, dom jednorodzinny - Od soboty (6.07.2019) śmiga u mnie 1Gb/s

Transfery sprawdzane 980Mb/s, wysył nawet lekko powyżej 40Mb/s. Ping 11ms.

Szkoda że tak duża asymetria... Ciężko coś szybko wysłać na chmurę jak większe projekty obrabiam.

Podłączałem net od UPC zaraz jak się pojawiła taka usługa, to już chyba prawie 20 lat

Pamiętam czasy kiedy były limity miesięczne na transfer tak jak teraz mobilne rozwiązania mają.

Ogólnie to mam teraz ten internet 1Gb podłączony do Giga Connect Box, Horizon do głównego TV oraz dwa multiroomy (karty C+).

Dostałem gratis pakiet ELEVEN SPORT (lub My Prime - do wyboru).

Tytan
Tytan
1976 979 157

@SZYMON2011 gratualcje

aby dalej łącze sie sprawowalo :-)

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Innowator
19 3 1

U mnie 1gbit lata od wczoraj, pan elektromonter powiedział, że to jakaś piąta instalacja w Krakowie, ale może tylko chciał być miły.

Speedtesty wyglądają ładnie, natomiast przy normalnym downloadzie, o dziwo, wyniki bywają gorsze niż na 250, jakby był problem z liczbą jednoczesnych połączeń. Router mam swój (Asus RT-67), więc najpierw tam pogrzebię. Może nawet spróbuję użyć giga connect boxa jako routera. Tak, czy siak, fajnie, że działa

Tytan
998 587 81

Instalator albo technik, elektromonter to nie ta dziedzina

-------------------------------------------

hosting
Innowator
19 3 1

Nie byłem w 100% poważny pisząc te słowa. Ponadto, zawsze chciałem użyć tego słowa w rozmowie. Z perspektywy czasu myślę, że "mechanik sieci" byłoby nawet lepsze.

Innowator
20 1 1

Hej! Możecie się podzielić wrażeniami z działania łącza UPC 1 Gb/s? Testowałem pół roku temu 500 Mb/s i w mojej lokalizacji nie było stabilne (prędkość wieczorami potrafiła spaść do 180 Mb/s, zazwyczaj było to ok. 350 Mb/s i pingi miały czasami dość duży rozrzut). Teraz UPC chyba poprawiło infrastrukturę, bo oferuje u mnie 1 Gb/s. Może ktoś na forum miał podobną sytuację, gdzie przed zmianami łącze w niższej opcji nie wyrabiało, a po zmianach ma stabilne 1 Gb/s (powiedzmy ok. 700 - 900 Mb/s i stabilne pingi)?

Tytan
Tytan
1976 979 157

Re: 1 Gbps w UPC

Nowe miasta z gigabitowym internetem

Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot.

http://media.upc.pl/68315-nowe-miasta-z-gigabitowym-internetem-od-upc-polska

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
350 58 7

W zasięgu internetu 1Gb/s są już ponad 2 mln gospodarstw domowych, zapewne zaniedługo  1Gb/s na stronie UPC wskoczy obok 500Mb/s oraz 300Mb/s a natomiast 150Mb/s wyleci z oferty

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Inspirator
7 0 0

Jak wygląda u was speedtest? U mnie przeważnie startuje w okolicach ~850Mbps ale kończy się przeważnie tak jak na tabelce. Raz przez kilka miesięcy miałem >900Mbps

123.PNG

Konto zbanowane
6 2 0

@micszy7  może głupie pytanie, czy Tobie te wyniki w czymś przeszkadzają? Jak już robić test to zrób test certyfikowany i się pochwal https://pro.speedtest.pl/ za to ping masz ladny

Inspirator
7 0 0

no głupie, bo w 3 lokalizacjach zawsze miałem full, więc chce się dowiedzieć czy to standard przy 1Gbps czy po prostu może kwestia mojej obecnej lokalizacji

Konto zbanowane
6 2 0

@micszy7  post wyżej masz link, zrób to zgodnie z instrukcją

Inspirator
7 0 0

@Wysoki870Mbps

Tytan
Tytan
1976 979 157