UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
415 150 5

Re: 1 Gbps w UPC

@ptrzem

Każdy operator ma trochę inaczej zbudowaną sieć, z innych urządzeń, tłumaczyłem to już w poprzednim wpisie, nie można oczekiwać że każdy operator będzie świadczył takie same usługi...widocznie UPC nie ma tyle wolnego pasma w uploadzie skoro go nie podnosi albo nie jest w stanie wszędzie go podnieść, może dokona jakis zmian ale to wszystko nie jest za darmo, wymaga sprzetu albo licencji, czasem jednego i drugiego, niestety UPC rzadko ujawnia plany więc nawet nie wiadomo czy coś się zmieni w najbliższym czasie w tej kwestii chyba że ktoś coś wie

Highlighted
Omnibus
310 64 38

Pozdrawiam.

Ciekawi mnie dlaczego w GCB telewizor pokazywany jest 2 razy,  mam sprzęgnięty kablem i wyłaczone wifi w TV. To widzę od paru tygodni , wcześniej dobrze  pokazywał TV

PC-tadeusza20:CF:30:BB:72:192.168.0.1561000Ethernet
LGwebOSTVA8:23:FE:B6:6A:192.168.0.1861000Ethernet
LGwebOSTVA8:23:FE:B6:6A 1000Ethernet
Highlighted
Innowator
29 12 0

@pawelb 

Nie oczekuję tego, że UPC coś ujawni na tym forum. Żaden operator nie "puszcza" informacji zanim usługa nie zostanie udostępniona, bo zawsze jest to okazja, żeby zrobić trochę dobrego PR-u wokół firmy.

Po prostu mam nadzieję, że im więcej osób będzie zgłaszać ten postulat, tym większe szanse na to, że coś się "zadzieje" w UPC.

Oczywiście, że to kosztuje, ale tak samo było z przjeściem z DOCSIS 3.0 na DOCSIS 3.1. Po prostu operator, który by tego nie zrobił, straciłby rynek.

Zresztą, nawet jeżeli ma to dodatkowo kosztować, to niech UPC zaoferuje płatną opcję "Wyższy Upload" - będzie wilk syty i owca cała.

Highlighted
Innowator
47 6 1

DOCSIS 4.0 jest już dostępny więc moga się wykazać prędkosciami 

Highlighted
Innowator
80 8 1

@Fredek50 

Mam identycznie 3 urządzenia tak się wyświetlają

Ja zgłaszam postulat na wyższy upload! Mam od kilku dni pakiet z GCB i ta 40 przy 950Mbps to wygląda słabo.

Minimum 80 powinno być a najlepiej 100 (powinniśmy się trzymać tego układu 1/10 uploadu vs download)