UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2340 534 106

Re: 1 Gbps w UPC

@KOCUREK1970napisał(a):

@Azar

Czyli co - wszystko pod publiczkę?

Przecież nie tylko ja ich krytykuję, bo są tu dziesiątki postów w podobnym tonie - i są to opinie jednopostowców jak i trochę zaangażowanych userów.

Ale czyżby moja krytyka firmę UPC Polska szczególnie bolała bo jestem tu jeszcze stałym bywalcem, mam tu jakąś renomę i dlatego chce się mnie po prostu uciszyć?

Jednopostowcy mają to forum gdzieś i czy ich wywalą czy zablokują po prostu im to zwisa.

Ci którzy są tu tylko z doskoku podejrzewam podobnie.

Tamtych firma UPC Polska nie krytykuje bo są i za chwilę ich nie ma.

Mnie na moim koncie zależy i teraz co mam zrobić - klaskać kiedy klaszczą i siedzieć cicho kiedy tupią?

Dokładnie. Ich regulamin przewiduje to, że można ich konstruktywnie krytykować to dlaczego nagle nie możemy? Tutaj jest jeszcze gorsza cenzura niż w TVP Info

https://zanimnapiszesz.info
Wykładowca
815 196 10

@KOCUREK1970 jak nie dostane, to trudno, oni nie dostaną ode mnie pieniędzy.

@GMateusz to może zadam oficjalne pytanie, czy przewidujecie routery dla testujących Compala, chociażby w formie zadośćuczynienia za te problemy? Możesz zapytać się kogoś u "góry" i wrócić do Nas z odpowiedznią do końca następnego tygodnia? Albo @Kamil, jeżeli jest jakoś wyżej postawiony w firmie. PS. @Kamil'a to już można zgłaszać na policji jako osobę zagonioną, ostatni post jego z Życzeniami pod koniec marca..

Omnibus
333 50 4

@KOCUREK1970wiesz tak mi się wydaje, a ludzie których problemy nie zostały naprawione czekają do końca umowy i uciekają i już nie piszą na forum. Kilka miesięcy temu też coś tam napisałem nie odpowiedniego o UPC co komuś się nie spodobało i moje posty poleciały.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Tytan
2062 813 71

@brtk

Ja z końcem promo przechodzę na bezterminówkę - zapłacę więcej, ale zostawię sobie furtkę by UPC Polska w każdej chwili pożegnać.

Będę obserwował ich poczynania i wtedy zobaczymy co z ich działań dla mnie jako klienta korzystnie wyjdzie.

Do końca 2019r  inni operatorzy u mnie też poczynią inwestycje, też pojawią się inne możliwości - tak jak i u Ciebie zdecyduję wtedy portfelem kto moją "stówę" dostanie.

@Azar

Witam w klubie do odstrzału.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
336 121 6

Chłopki wyluzujcie! Forum jest tym fajniejsze im więcej jest dysputantów i mnogość poglądów. Choć nie zgadzam się z wami to dzięki temu jest dyskusja, wymiana myśli, ale i z czasem może urodzić się coś konstruktywnego.

Trochę historii. Byłem testerem prędkości 500 już blisko 4 lata temu. Modemorouter Hitron miał wyłączone Wi-Fi i dostałem w to miejsce trzyantenowy Asus 66. Niby lepiej ale... W czasie testów uzyskiwałem prędkości na poziomie 137 Mb  (inna osoba w mojej lokalizacji podobnie), chociaż Horizon 250 działał bez problemu. Zwróćcie jednak uwagę na pobór prądu. Dodatkowy modem i router to kolejne 40W/h czyli 30 zł za prąd miesięcznie drożej! Jeśli płacą rodzice to pół biedy, ale ja płaciłem z własnych... Prędkość wysyłania była tylko 20 Mb, więc nie spodziewajcie się, że na testach 1Gb może być więcej niż 30. Oczywiście też chętniej podłączę się do kolejnych testów, ale trzeba być świadomym, że nie dzieje się to za darmo.

Co do rozumienia słów prezesa to niestety cały świat tak nam dziś przekazuje informacje tak byśmy czuli się szczęśliwsi a jednocześnie oni byli czyści. Gdy polityk mówi "by Polakom żyło się lepiej", ma na myśli Polaków, ale należących do jego partii...

Zatem trochę więcej dystansu do siebie i rzeczywistości a każdemu będzie łatwiej się odnaleźć i nie czuć oszukanym.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Moderator
1426 826 566

Nie wiem o jakiej cenzurze mowa. Odkąd to forum istnieje nikt nigdy nie otrzymał tutaj bana permanentnie i żadne konto nie zostało usunięte. Usuwane są jedynie posty, które łamią Zasady Społeczności UPC. Podobnie posty zawierające poglądy polityczne lub zawierające tzw. "hejt" w stosunku do innych użytkowników są kasowane.

@KOCUREK1970 nie bardzo rozumiem dlaczego cisza Ciebie dziwi? Wielokrotnie pisałem, że jeśli w jakiejś kwestii milczymy to znaczy, że nic nowego nie mamy do przekazania. Jeśli uważasz, że okres ciszy trwa zbyt długo to napisz publicznie lub na priv, a otrzymasz odpowiedź. 

W temacie nowych modemów, dla osób, które testowały soft na Comapala i mocno odczuwają problem z PUMA6 - do rozmowy to można wrócić dopiero, gdy nowy modem zostanie wprowadzony do naszej sieci. 

#EDIT

Odniosę się jeszcze do kwestii krytyki bo nie wierzę w to co czytam. Kiedy niby się coś w tym temacie zmieniło? Odkąd powstało community "z podniesioną głową przyjmujemy na siebie wiadra pomyj, które są na nas wylewane". Jest lub było i na pewno jeszcze będzie tutaj wiele osób, które nie stronią od pisania mocno negatywnych opinii na temat naszej firmy, ale zarówno oni jak i osoby, które nam "kibicują" mają tutaj prawo głosu. Krytyka w stosunku do naszej firmy nie była i nie będzie tutaj cenzurowana. Jeśli ktoś uważa inaczej to zapraszam do dyskusji.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Omnibus
333 50 4

a jeśli ktoś nie testował nowego softu też ma szanse dostać nowy modem ? czy tylko przy przedłużaniu umowy i podwyższeniu usługi na 1 Gbps ? oczywiście mówię jak już zostanie wprowadzony
Moderator
1426 826 566

@Azar na tą chwilę gdy modem nie jest jeszcze w ofercie ciężko jest mi odpowiedź na Twoje pytanie. Jest on dedykowany do prędkości 1 GBps to jest pewne.

Wykładowca
815 196 10

Dziękuję za odpowiedź @GMateusz  No to czekamy aż nowy modem pojawi się w ofercie. Mamy jego testy od pewnego uzytkownikaui wygląda dosyć solidnie. . Mysle, że to będzie dobra rekompensata dla Nas.. A ja jeszcze czekam na rozwój w moim temacie restartów w poniedziałki. Pojawiła się kolejna osoba co takie posiada, dowiesz się jaka w temacie puma6. 

Moderator
1426 826 566

@brtk znam sprawę, ale pilotuje to @Mateusz. Wiesz, że jak się czegoś dowiemy to damy znać.

Moderator
1426 826 566

@KOCUREK1970 Twój post został usunięty bo nie spełnia standardów naszej społeczności i w kontekście Tego tematu był to zwykły spam. Jeśli masz mi coś to przekazania to zapraszam na priv.

Przypominam także o tym, że na innych forach i poza godzinami mojej pracy mogę się wypowiadać w swoim imieniu, a nie w imieniu firmy UPC Polska i tak też czynię. Jedynie informacje przekazywane tutaj na Oficjalnym Forum Społeczności UPC, przez nasz zespół Moderatorów oraz Administratorów mogą być traktowane jako oficjalne stanowisko naszej firmy.

Jeśli ktoś ma coś do napisania w kontekście tematu, w którym jesteśmy to zapraszam 

Tytan
2340 534 106

Widzieliście?:

https://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=9728&postdays=0&postorder=asc&start=240

Już jest jeden tester 1 Gb w UPC

https://zanimnapiszesz.info
Omnibus
333 50 4

Ktoś już napisał że narazie tylko testy są w Warszawie czyli tak jak pisał kiedys moderator, ciekawi mnie czy osoby które mają FB 500 testują czy inni też  

Wykładowca
815 196 10

Ja bym chętnie potestował, ale pewnie co ja tam moge, użytkownik 60Mb/s 🙂

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.