UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Profesor
1473 641 61

Re: internet 1gb

@polon01napisał(a):

kiedy internet 1gb w bydgoszczy czy ktos wie

Link z tego postu wiele wyjaśni:

https://forum.upc.eu/t5/pozostale/telewizjaanalogowa/m-p/16024#M657

W skrócie - by pojawił się internet 1 Gb niezbędne jest uruchomić w każdej lokalizacji 24 kanały DS (DownStream na Connectboxie).

By to uczynić niezbędne jest ograniczenie liczby kanałów tv analogowej w ofercie UPC w danej lokalizacji.

Ani nie uzyska Pan info kiedy się taki net u Pana pojawi, ani nie uzyska Pan informacji kiedy nastąpi u Pana redukcja tv analogowej (w moim poście i pośrednio w zawartym w nim linku to wyjaśniono).

Kiedy w Moje UPC zobaczy Pan info, że dnia tego a tego nastąpią prace w związku z tv analogową, może to oznaczać rozpoczęcie prac w Pańskiej lokalizacji z internetem 1 Gb by go wdrożyć.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1669 425 87

Doprecyzuję. Raczej w Moje UPC takowej informacji wprost NIE będzie. Należy po prostu oglądać kanały w TV Analogowej i czekać aż tam pojawi się informacja o redukcji. Tylko w taki sposób można się dowiedzieć.

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1473 641 61

@MrPepkanapisał(a):

Doprecyzuję. Raczej w Moje UPC takowej informacji wprost NIE będzie.

Wprost może i nie - ale na 100% będzie info o przewidywanych pracach z tv analogową i, że mogą w związku z tym wystąpić problemy.

Będzie podana data i godzina rozpoczęcia prac i przewidywany czas ich zakończenia. 

@MrPepkanapisał(a):

Należy po prostu oglądać kanały w TV Analogowej i czekać aż tam pojawi się informacja o redukcji. Tylko w taki sposób można się dowiedzieć.

Takie info nie jest pokazywane na każdym kanale tv analogowej i niestety trzeba wtedy śledzić każdy kanał tv analogowej.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
1013 657 163

Nie rozumiem po co kolejny temat o tej samej nazwie. Przenoszę całość tam gdzie trzeba. @KOCUREK1970 i @MrPepka pomysł dobry, ale nie koniecznie tak to wygląda. Tak czy tak potwierdzam informację, że nie upublicznimy harmonogramu rozbudowy sieci pod kątem 1gbps i ED 3.1, co jest raczej logiczne.

Innowator
38 7 0

Re: 1 Gbps w UPC

Nabór na testerów nie został ogłoszony na Społeczności UPC ze względu na to, że nie mamy żadnych aktywnych użytkowników, którzy to mieszkają w tym rejonie. 

No nie wiedziałem że sie wyprowadziłem

Omnibus
242 86 5

Widzę, że testy ledwie się zaczęły i już się kończą... Na szczęście z innym skutkiem niż testy 500Mb. Sensacyjne informacje już niebawem!!! Dotyczą niemal wszystkich! 

Czeka nas sporo pozytywnych zmian...

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Nauczyciel
490 102 3

??????

Omnibus
242 86 5

Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Będzie lepiej niż myślimy. Chociaż jak zwykle nie wszystko...

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Innowator
38 7 0

już do mnie dzwonili  koniec września początek października ma być oferta na 1gb.

patrzac na strone z pomiarami to ma być 1gb/50mb biznes moze dostanie 1gb/100mb

Omnibus
280 46 4

a cenę Ci podali ? czy tylko samo info o starcie usługi ? faktycznie w teście jest 50 wysyłanie to dobra wiadomość dla tych co chcą wyższy upload.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
608 164 8

@brodacz co miałeś na mysli pisząc te 2 posty wyżej?

Omnibus
242 86 5

Nie mogę napisać niczego przed terminem, zapewniam jednak, że moje info będzie zdecydowanie lepsze od tego co podał kolega offroad.

Nauczyciel
608 164 8

To jaki jest sens pisać nam takie rzeczy jak po terminie i tak się dowiemy z innego źródła?

Profesor
1473 641 61

@brtk

To proste - wzbudzić emocje i ekscytację.

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

a co najważniejsze to podziw

"wiem ale nie powiem" to hasło nabiera wyrazu

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...