UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Tytan
2148 820 71

Re: internet 1gb

@polon01napisał(a):

kiedy internet 1gb w bydgoszczy czy ktos wie

Link z tego postu wiele wyjaśni:

https://forum.upc.eu/t5/pozostale/telewizjaanalogowa/m-p/16024#M657

W skrócie - by pojawił się internet 1 Gb niezbędne jest uruchomić w każdej lokalizacji 24 kanały DS (DownStream na Connectboxie).

By to uczynić niezbędne jest ograniczenie liczby kanałów tv analogowej w ofercie UPC w danej lokalizacji.

Ani nie uzyska Pan info kiedy się taki net u Pana pojawi, ani nie uzyska Pan informacji kiedy nastąpi u Pana redukcja tv analogowej (w moim poście i pośrednio w zawartym w nim linku to wyjaśniono).

Kiedy w Moje UPC zobaczy Pan info, że dnia tego a tego nastąpią prace w związku z tv analogową, może to oznaczać rozpoczęcie prac w Pańskiej lokalizacji z internetem 1 Gb by go wdrożyć.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
2383 537 108

Doprecyzuję. Raczej w Moje UPC takowej informacji wprost NIE będzie. Należy po prostu oglądać kanały w TV Analogowej i czekać aż tam pojawi się informacja o redukcji. Tylko w taki sposób można się dowiedzieć.

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
2148 820 71

@MrPepkanapisał(a):

Doprecyzuję. Raczej w Moje UPC takowej informacji wprost NIE będzie.

Wprost może i nie - ale na 100% będzie info o przewidywanych pracach z tv analogową i, że mogą w związku z tym wystąpić problemy.

Będzie podana data i godzina rozpoczęcia prac i przewidywany czas ich zakończenia. 

@MrPepkanapisał(a):

Należy po prostu oglądać kanały w TV Analogowej i czekać aż tam pojawi się informacja o redukcji. Tylko w taki sposób można się dowiedzieć.

Takie info nie jest pokazywane na każdym kanale tv analogowej i niestety trzeba wtedy śledzić każdy kanał tv analogowej.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
1439 822 568

Nie rozumiem po co kolejny temat o tej samej nazwie. Przenoszę całość tam gdzie trzeba. @KOCUREK1970 i @MrPepka pomysł dobry, ale nie koniecznie tak to wygląda. Tak czy tak potwierdzam informację, że nie upublicznimy harmonogramu rozbudowy sieci pod kątem 1gbps i ED 3.1, co jest raczej logiczne.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
48 7 0

Re: 1 Gbps w UPC

Nabór na testerów nie został ogłoszony na Społeczności UPC ze względu na to, że nie mamy żadnych aktywnych użytkowników, którzy to mieszkają w tym rejonie. 

No nie wiedziałem że sie wyprowadziłem

Omnibus
349 129 7

Widzę, że testy ledwie się zaczęły i już się kończą... Na szczęście z innym skutkiem niż testy 500Mb. Sensacyjne informacje już niebawem!!! Dotyczą niemal wszystkich! 

Czeka nas sporo pozytywnych zmian...

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

??????

Omnibus
349 129 7

Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Będzie lepiej niż myślimy. Chociaż jak zwykle nie wszystko...

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Innowator
48 7 0

już do mnie dzwonili  koniec września początek października ma być oferta na 1gb.

patrzac na strone z pomiarami to ma być 1gb/50mb biznes moze dostanie 1gb/100mb

Omnibus
350 58 7

a cenę Ci podali ? czy tylko samo info o starcie usługi ? faktycznie w teście jest 50 wysyłanie to dobra wiadomość dla tych co chcą wyższy upload.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Wykładowca
815 193 10

@brodacz co miałeś na mysli pisząc te 2 posty wyżej?

Omnibus
349 129 7

Nie mogę napisać niczego przed terminem, zapewniam jednak, że moje info będzie zdecydowanie lepsze od tego co podał kolega offroad.

Wykładowca
815 193 10

To jaki jest sens pisać nam takie rzeczy jak po terminie i tak się dowiemy z innego źródła?

Tytan
2148 820 71

@brtk

To proste - wzbudzić emocje i ekscytację.

Tytan
Tytan
1975 979 157

a co najważniejsze to podziw

"wiem ale nie powiem" to hasło nabiera wyrazu

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!