UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Innowator
48 7 0

Re: 1 Gbps w UPC

@AzarNie, jedynie zapytali czy w związku z tym że  w miejscu instalacji jest to możliwe , będę zainteresowany nową ofertą na 1gb i skoro jestem (oczywiście ) to przedstawi mi ofertę za ok miesiąc (dzwonili dziś)wspominając że może być jakiś poślizg czasowy.

Mam usługę biznesową 600/60 więc może obdzwaniają najpierw biznes, nie wiem.

Jeżeli chodzi o cenę to pan sam od siebie zapewnił mnie o najwyższych możliwych rabatach

A skoro kolega twierdzi że będzie lepiej to zapewne jakiś lepszy Up,

bo  Dl nie miałby sensu lan 10gb to dopiero chyba od z-370 i to w raczej topowych modelach mobo

Omnibus
350 58 7

Czyli pod koniec września hmm a dzisiaj do mnie przyszedł e-mail z taką wiadomością  : cały świat internetu już czeka…

aby płynąć z kosmiczną prędkością. Nie możemy się doczekać.

Szczegóły już we wrześniu. Czyli jest szansa że 1 giga pojawi się w ostatnim tygodniu września ;> 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Do mnie też przyszedł taki email

Omnibus
349 129 7

Ten e-mail został wysłany, dla zamydlenia oczu konkurencji. Fakty was zadziwią... Ale nie tych, którzy korzystają z usług biznesowych.

Piszę to nie po to by pokazać jaki jestem super (bo przecież wszyscy wiedzą, że jestem ), ale byście nie wpadli na pomysł np zmiany operatora albo skorzystania z obecnych ofert przejścia na wyższe pakiety.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Omnibus
350 58 7

@brodacz wiesz zobaczymy jak będzie możliwe że to jest taka zagrywka bo chodzi tutaj jak zwykle o kasę klientów, i też narazie nie ma nic pewnego dopóki ktoś z UPC nie potwierdzi wszystkiego a na to nam przyjdzie czekać do startu uslugi. Pamiętam jak 500 mega miało mieć dużo wyższy upload i dali nawet zdjęcie na stronie UPC i wszyscy się zachwycali a później zostało zmienione i napisano że jednak pomyłka i przeprosili tak więc pozostaje nam tylko czekać na start usługi ^^

Omnibus
349 129 7

Ależ naciskacie... No dobra, jedyne co mogę zdradzić nie narażając informatora to fakt, że wycofane zostaną prędkości 120 i 250 Mb. Ale nie liczcie, że w ich miejsce wejdzie 500 i 1Gb 😎

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Tytan
Tytan
1975 979 157

jeżeli nie 500/1Gb to na pewno 180/300 jak to jest w ofercie biznes

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
350 58 7

@brodacz to teraz mnie zaskoczyłeś wow! Możliwe że stanie się jak w Rumuńskim UPC swego czasu był tylko do wyboru internet 250 lub 500, a u nas tylko dołożą 1 giga ciekawe co wtedy by zrobiły osoby które mają 60 po okresie zobowiązania bo cena przy przedłużeniu napewno by sporo wzrosła jak i na bezterminówce UPC by wysyłało e-maile że będą podnosić prędkość za drobną opłatą np 10 zł  ^^ 

@GDA  zawsze to jakiś wzrost prędkości z czego byłbym zadowolony zwłaszcza że umowę mam do stycznia.

Oj czeka nas gorąca jesień ha 

Tytan
Tytan
1975 979 157

skoro UPC zapowiada to w ten sposób to rzeczywiście może być gorąca jesień 

20180817_120513.jpg

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2148 820 71

@brodacz napisał(a):

Ależ naciskacie... No dobra, jedyne co mogę zdradzić nie narażając informatora to fakt, że wycofane zostaną prędkości 120 i 250 Mb. Ale nie liczcie, że w ich miejsce wejdzie 500 i 1Gb 😎

Bardzo chętnie wskoczę na 300 czy 400 Mb z przyspieszenia czy zmiany usługi w portfolio UPC Polska - tylko mnie osobiście interesują inne cyferki, mianowicie UPLOAD.

Ile UPLOADU z tym będzie...

@GDA napisał(a):

jeżeli nie 500/1Gb to na pewno 180/300 jak to jest w ofercie biznes

W ofercie biznes jest chyba 300 Mb i 600 Mb.

I w tej 600 Mb biznesowej jest większy upload niz prawdopodobnie będzie w necie konsumenckim 1 Gb - więc wolałbym klienckie 600/60

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
1975 979 157

pakiety biznes tak wygladaja

Biznes Internet 150 /20 Mb/s
Biznes Internet 180/20 Mb/s
Biznes Internet 300/30 Mb/s

Biznes Internet 400/40 Mb/s

Biznes Internet 600/60 Mb/s

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tytan
2148 820 71

@GDA

Na www widzę tylko 3 - a dokładnie:

Biznes Smart 300/30

Biznes Pro 400/40

Biznes Pro 600/60

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
349 129 7

Spokojnie koledzy! Ciepło, ale nie gorąco. Byliście grzeczni cały dzień 🤓 a konkurencja po 17 już chyba nie pracuje, więc nie zdążą się przez łikęd ogarnąć, zatem kolejne info brzmi...

"A rano w poniedziałek oświeceni zostaniecie..."

Omnibus
350 58 7

No to czekany na kolejne informacje bo naprawdę rozpaliłeś moją ciekawość ;>

-
Nie dotyczy

Co tam prędkości downloadu, owszem uploadu powinno być min te 10% w stosunku do pobierania, ale ważniejsze to router i mam nadzieje, że nowy connectbox 2.0 będzie dostępny też w niższych pakietach (chociaż w 500 mbps które posiadam ). Większej prędkości raczej nie potrzeba i tak mało serwisów umożliwia ich wykorzystanie, a ważniejszy sprzęt.

A mój compal ostatnio coraz bardziej się sypie, średnio raz w tygodniu reset do fabrycznych bo coś nie działa....