UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1054 0 58

120 Mb/s na 300 Mb/s czy to prawda że tak będzie?

Teraz zmieniają z 60 na 150 a czy to prawda że 120 zmieni się kiedyś na 300?

37 ODPOWIEDZI
Omnibus
268 41 4

Re: 120 Mb/s na 300 Mb/s czy to prawda że tak będzie?

Było napisane jakiś czas temu że narazie nie będzie jest informacja na społeczności.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
472 124 21

@-napisał(a):

Teraz zmieniają z 60 na 150 a czy to prawda że 120 zmieni się kiedyś na 300?

@- powiem nawet więcej zmienić się może nawet na 1Gb/s jak podpiszesz nowa umowę na ta prędkośc, tak wiec wszystko w Twoich rekach

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
-
Nie dotyczy
1054 0 58

Ale nie o to mi chodzi, zmieniają tym co mają 60 na 150, to jak zmieniają to gdzieś słyszałem że 120 zmieni się na 300, i teraz jest moje pytanie, czy to prawda?? ?? 

Omnibus
268 41 4

Nie jest to prawdą niestety. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@Azarnapisał(a):

Nie jest to prawdą niestety. 

A to teraz nie jestem happy ☹️

Omnibus
445 344 35

A skąd pomysł migracji ze 120 na 30 skoro najbliższą wyższą prędkością jest 150 ?

Rzecz jasna nigdzie nie ma żadnych informacji na temat migracji klientów posiadających 120

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

To ja mam płacić za 120 jak ci co mają 60 to mają szybszy internet i płacą mniej niż ja, to jest chyba niesprawiedliwe i nie powinno tak być

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@- jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził życie ogólnie jest nie sprawiedliwe i co? nic z tego nie wynika to raz, a dwa - to że aktualnie nie ma informacji co z abonentami 120 nie oznacza, że jej nie będzie.

Aaaaa odrazu ucinam domysły - NIC NIE WIEM W TEMACIE.

Nauczyciel
472 124 21

@-gdzieś na tym forum jest podobny watek i tam jest ta "uczciwość" wyjaśniona.

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

@- napisał(a):

To ja mam płacić za 120 jak ci co mają 60 to mają szybszy internet i płacą mniej niż ja, to jest chyba niesprawiedliwe i nie powinno tak być

zycie jest niesprawiedliwe

przeciez ceny abonamentow w UPC sa tak zróżnicowane ze kazdy moze w pewnym sensie poczuc sie niesprawiedliwie

chcesz miec wieksza predkosc? nic nie stoi na przeszkodzie aby przedluzyc umowe na nowych warunkach wcale nie powiedziane ze nie lepszych niz ci ktorym podniesiono predkosc a za ktora placa abonament wysoki do tej pory

Omnibus
410 94 3

@-

UPC nie jest monopolistą.Być może nawet straci pozycję lidera wśród kablówek. W odpowiednim czasie możesz pokazać  co myślisz o operatorze i poszukać takiego , który stosuje wedlug Ciebie bardziej uczciwe warunki współpracy.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
445 344 35

Jaka naieucziwosc Cię spotkała?

Czy ktoś złamał warunki twojej umowy?

Czy chcesz czy nie chcesz poprzedniego ustroju politycznego nie przywrocisz (cale szczęście)

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@GDAnapisał(a):

@-napisał(a):

zycie jest niesprawiedliwe

przeciez ceny abonamentow w UPC sa tak zróżnicowane ze kazdy moze w pewnym sensie poczuc sie niesprawiedliwie

chcesz miec wieksza predkosc? nic nie stoi na przeszkodzie aby przedluzyc umowe na nowych warunkach wcale nie powiedziane ze nie lepszych niz ci ktorym podniesiono predkosc a za ktora placa abonament wysoki do tej pory

Dopiero w lipcu moja umowy się kończy to do tego czasu mam płacić za dużo? A UPC się bogaci na takich abonentach 

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

po pierwsze to umowa sie nigdy nie konczy - masz ja na.czas nieoznaczony i musisz ja wypowiedziec jak chcesz zakonczyc

po.drugie zadzwon przedstaw sprawe jak wyglada moze DUK znajdzie rozwiazanie dla Ciebie- tylko to trzeba chciec zamiast na darmo klepac w klawiature

po.trzecie czy wiesz ile kiedys kosztowala FP60? drozej niz obecne FP150 wiec moze sie okazac ze wcale nie placisz wiecej