UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Automatyczne przełączanie na stronę Wireless Gateway

Dzień dobry,

Mam następujący problem: podczas wpisywania niektorych adresow, automatycznie dokleja się do URLa sufix "/common_page/login.html", na przykład wpisuję w przeglądarce "www.otomoto.pl", automatycznie pojawia się "http://otomoto.pl/common_page/login.html" i przenosi mnie na stronę logowania  Wireless Gateway.

Problem występuje od piątku, na kilku urządzeniach (android, macOS, Windows, Linux) i na różnych przeglądarkach.

Skasowanie końcówki nie pomaga, po wciśnięciu enter ponownie mnie przenosi na tą stronę. Dzieje się tak tylko na niektórych stronach, i jest to możliwe do obejścia (wyszukanie otomoto w google na przykład), jednak jest to irytujące.

Pomaga połączenie się przez VPN wbudowany w Operę, jednak do pracy poza przeglądarką (np ściąganie uaktualniej) już nie ma "obejścia", bo niektóre pakiety są blokowane.

Zalogowanie do urządzenia kodem też nic nie daje.

Proszę o pomoc w usunięciu tego problemu.

Pozdrawiam!

3 ODPOWIEDZI
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Re: Automatyczne przełączanie na stronę Wireless Gateway

@azet czy sprawdzałeś na innej przeglądarce czy problem również występuje?

Czy próbowałeś wyczyścić pamięć przeglądarki?

Mniej więcej od kiedy obserwujesz takie zachowanie?

Użytkownik
2 0 0

@-:

Problem występuję od piątku. Próbowałem na różnych przeglądarkach, również z wyczyszczonym cache i cookies, ale ze względu na to, że nie zawsze używam przeglądarki (np managery pakietów) to wątpię, żeby w nich był problem.

-
Nie dotyczy
1060 0 59

@azet o ile nie próbowałeś, to spróbuj resetu modemu według tej procedury:
https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007482

UWAGA - reset wykasuje ustawienia (jeżeli jakieś wprowadzałeś) i przywróci ustawienia domyślne.