UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Wykładowca
815 196 10

Re: Problemy z DNS i hub.docker.com

@jacek2022 dzierżawa się odnowi a IP się nie zmieni. Zmień tryb routera na bridge i wtedy podłącz komputer kablowo do Compala, nie będzie działać WiFi, ale dostaniesz inne IP, wtedy sprobuj wejść na stornę.

@zuzia nie przypomina Ci to problemu ze stroną mediaświata?

Omnibus
374 126 11

@brtknapisał(a):

@zuzia nie przypomina Ci to problemu ze stroną mediaświata?

Tak, mediaswiat.pl to podobny przypadek do tego. Obecnie mi nie działa przez sieć UPC

Zawodowiec
405 154 30

Coś się sypie, ale nie wiadomo co, żeby kilka osób, z różnych części polski losowo miało problem z kilkoma stronami....

I że to raz działa, a raz nie działa i to tak samo z siebie, aż się wierzyć nie chce.

Ciekawa sprawa, zwłąszcza, że dns działają ok

Nic tylko niech każdy zgłasza to oficjalnie przez infolinie /czat bo inaczej nic z tym nie zrobią bez przykładów

Wykładowca
815 196 10

@zuzia u mnie strona ta z tematu nie działa i tracert wygląda identycznie jak u Ciebie w przypadku mediaswiat i dodatkowo, jak pisałem wyżej, dziś nie działa mi EpicGames z ich aplikacji, streamerom co mają UPC też nie działa. Coś jest na rzeczy.

Zawodowiec
405 154 30

Żeby nie było te strony normalnie działają, nawet teraz sobie to otwieram normalnie przez sieć UPC

Moderator
1426 825 566

@Jaco zgłosisz jutro na "10" proszę? Dopytaj czy na infolinię wpadły podobne zgłoszenia. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Zawodowiec
405 154 30

Dodam, że strona mi działa, ale jak robie tracerta to to leci i leci, jak na razie ponad  90 hopów i końca nie widać, same unknow host

Wykładowca
815 196 10

@Informatyg tak, bo jednym działa, a drugim nie. Na czacie streamera też pisali, że jednym działa w UPC EpicGames, a drugim nie. Np. mi w Wawrze nie działa, a ktoś napisał, że jest z Ursynowa, ma UPC i mu działa.

Tu coś jest powiązanego. Tak samo zuzi nie działa strona mediaswiat, a mi działa.

@Informatyg to wklej tu tracert, tylko z WinMtr'a. Ciekawe, czy u Ciebie też zatrzymuje się na routerze brzegowym czy idzie dalej, bo strona dalej może nie nie odpowiadać na ping, ale trasa powinna lecieć dalej jak router brzegowy, a u mnie po tym już timeouty.

Zawodowiec
405 154 30

@brtk  wiem pisałem to bardziej żeby Ci co sprawdzają wiedzieli, że ta strona niektórym działa i żeby weryfikacja nie polegała na tym "o u mnie działa to olewam sprawe"

Moderator
1426 825 566

Wklejajcie tutaj proszę wyniki, co tam komu nie działa i jak wygląda trasa, jutro rano temat będzie przekazany gdzie trzeba.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
9 1 0

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

U mnie epic działa, ale pierwsze połączenie trochę trwało.

Poza https://hub.docker.com/ nie trafiłem na stronę, która by nie działała.

Wykładowca
815 196 10

@jacek2022 ale strona epicgames Ci działa, czy ich aplikacja? Bo mi strona epica się otwiera, a aplikacja, by włączyć  jakąś grę już nie łączy się. Strona, co Ty podałeś też się nie otwiera.

quHPYVG

Omnibus
374 126 11

@brtknapisał(a):

@zuzia u mnie strona ta z tematu nie działa i tracert wygląda identycznie jak u Ciebie w przypadku mediaswiat

Tracert, traceroute i ping nie działają z tym adresem, bo serwer nie odpowiada na zapytania jakie wysyłają i tak będzie u każdego bez względu na łącze.

Mnie ta strona https://hub.docker.com/ otwiera się na UPC.

Zwykły WinMTR jest nieprzydatny w tym przypadku. Można testować w ten sposób:

mtr hub.docker.com -P 443 --tcp

TCPport443.jpg

Wykładowca
815 196 10

TCP też u mnie nie idzie. Ty nie używasz teraz vpna? Bo coś dziwnie ta trasa u ciebie wygląda.

Omnibus
374 126 11

@brtk 

Serwer hub.docker.com ma otwarte trzy porty TCP: 80, 443, 4443.

Mój test mtr jest przez VPN, chciałam pokazać, że trasa jest "drożna".