UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Wykładowca
815 193 10

Re: Problemy z DNS i hub.docker.com

Testowałem na porcie, który podałaś. Mi przez VPN'a też działa.

A jak wygląda u Ciebie trasa bez VPN'a?

Nauczyciel
524 139 24

@brtk 
Z UPC wygląda tak:
mtr hub.docker.com -P 443 --tcp --report

hub.docker.com.jpg

Zamieszczam od razu dla @GMateusz test na mediaswiat. Strona nie otwiera się.

forum.mediaswiat.pl.jpg

Wykładowca
815 193 10

No to widzisz @zuzia, u Ciebie do mediaświat jest identycznie jak u mnie do hub.docker.com, zatrzymuje się na routerze brzegowym. Natomiast do mediaswiat dochodzi do końca, bo mi działa strona.

@zuzia a działa Ci to IP: 52.201.68.62 na porcie 443 TCP? To jest IP launchera epicgames, który mi się nie włącza. Jest identyczna sytuacja jak do hub.docker.com.

A tu log z launchera:

[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 0 ( Trying 52.201.68.62...)
[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 1 (TCP_NODELAY set)
[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 2 (connect to 52.201.68.62 port 443 failed: Timed out)
[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 3 ( Trying 52.203.121.38...)
[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 4 (TCP_NODELAY set)
[2019.07.15-21.43.41:059][758]LogHttp: Warning: 000001DA8EEFBC80: libcurl info message cache 5 (Closing connection 1)

Nauczyciel
524 139 24

@brtknapisał(a):

@zuzia a działa Ci to IP: 52.201.68.62 na porcie 443 TCP? To jest IP launchera epicgames, który mi się nie włącza. Jest identyczna sytuacja jak do hub.docker.com.

Tak, działa.

epicgames.jpg

Wykładowca
815 193 10

No to coś padło, zobaczymy co @Jaco i @GMateusz zdziałają.

Nauczyciel
524 139 24

Możliwe, że wkrótce UKE odezwie się do UPC z zapytaniem w sprawie, bo jeden z użytkowników innego forum trochę się rozpędził i już ich powiadomił

Moderator
11 13 8

@all dziękujemy za przykłady, sprawa została przekazana do odpowiednich osób i dalszej weryfikacji. 

Inspirator
9 1 0

@brtkDziałała mi strona epica, apki nie posiadam.

Jak próbowałem dostać się do hub.docker.com rano (koło 6:50) to zadziałało, więc problem mógł rozwiązać się sam.

Konto zbanowane
441 160 27

@jacek2022  sprawdź o innej godzinie, z mediaswiat jest tak ze chwile działa i później znowu brak dostępu

Wykładowca
815 193 10

@jacek2022napisał(a):

@brtkDziałała mi strona epica, apki nie posiadam.

Jak próbowałem dostać się do hub.docker.com rano (koło 6:50) to zadziałało, więc problem mógł rozwiązać się sam.

Strona epicgames to i mi działała, jak pisałem w poprzednich postach. Klient nie chciał działać. 

Dajcie jakiś feedback w tej sprawie @Jaco albo @GMateusz jak czegoś się dowiecie.

Tytan
1439 822 568

@zuzia napisał(a):

Możliwe, że wkrótce UKE odezwie się do UPC z zapytaniem w sprawie, bo jeden z użytkowników innego forum trochę się rozpędził i już ich powiadomił

Hehehe  Czytałem to wczoraj, ale dzisiaj bawi tak samo.

@brtk jeszcze nic nie wiadomo, zgłoszenia są w trakcie weryfikacji. Dodam, że otrzymaliśmy kilka zgłoszeń w tym temacie również innymi kanałami kontaktu.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Nauczyciel
524 139 24

@GMateusznapisał(a):

@zuzianapisał(a):

Hehehe  Czytałem to wczoraj, ale dzisiaj bawi tak samo.

Nie przesadzajmy z tym humorem.

Do UKE można złożyć nie tylko skargę po wyczerpaniu drogi reklamacyjnej, ale np. zapytanie, a jaki zostanie nadany dalszy bieg decydują eksperci po drugiej stronie.

Ja nie będę zgłaszać Was do UKE w takiej sprawie, bo jest dla mnie mało ważna, ale uważaj @GMateusz żeby ktoś inny tego nie zrobił przy okazji załączając link do Twojej wesołej wypowiedzi.

Inspirator
9 1 0

Spróbowałem znowu dostać się do https://hub.docker.com/  i jednak dalej nie śmiga.

Dajcie znać jak będzie jakiś update.

Nauczyciel
524 139 24

Ta strona ma jakieś swoje problemy.

hub.docker.com.jpg

Ale https://forum.mediaswiat.pl/ już u mnie pracuje jak powinno

Edit:

Jednak działa tylko trzeba użyć linku: https://hub.docker.com zamiast tego co wpisałeś: https://hub.docker.com/%C2%A0

Tytan
1439 822 568

@zuzia czy ja już nawet nie mogę się dobrze bawić i trochę pośmiać, czytając wypociny trolli na MŚ ? Ten post był, jest i będzie dla mnie zabawny 

To oczywiste, że na co dzień współpracujemy w Dziale Reklamacji UPC ze wszystkimi delegaturami UKE w Polsce, które wszczynają wobec nas na życzenie klientów postępowania sprawdzające. Szkoda jednak, że nie mogę podzielić się z Tobą i innymi szczegółową wiedzą o porażającym poziomie tychże zgłoszeń i % ilością takowych, które w rozumieniu prawa telekomunikacyjnego są w ogóle zasadne :-) Tak czy tak - niech każdy przekazuje sobie do UKE co tam uważa za stosowne, jeśli finalnie trafi to do nas jako firmy, to odpowiemy zgodnie z prośbą delegatury. 

Wracając do tematu - jeśli ktoś ma dla mnie nowe przykłady to piszcie tutaj w temacie.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.