UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Użytkownik
10 0 0

Re: brak dzwieku

Teraz tylko prawy glosnik przestrzenny nie dziala nie wiem co jest .  . Ale Opcje w ampli wyłączyłem anynet i dźwięk poszedł tylko z tv głośników.   Żadnej takiej opcji nie widziałem. W tv . 

Wykładowca
754 175 32

Testowo podepnij tylko dekoder do tv przez hdmi i do ampli przez optyka. Nie łącz TV z Ampli. Zobacz czy masz dźwięk i czy wszystko jest ok. 

Tagi (1)
Nauczyciel
564 391 48

@lukkow1164napisał(a):

Gdy tak zrobię to. Ie będę miał obrazu .  A 5.1 nawet przy filmie z płyty nie działa 

Jeżeli 5.1 nie masz nawet z filmu z płyty (domyślam się że BD albo DVD, a to coś ma taką ścieżkę) to problem leży po stronie amplitunera

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Moderator
932 600 151

Temat przeniesiony do prawidłowego działu. Następnym razem proszę nie tworzyć bezmyślnie tematu w pierwszym lepszym dziale.

Użytkownik
10 0 0

po takim podlaczeniu nie MAM DZWIEKU ,  mama teraz takie podlaczenie 

dekod i tv hdmi

tv ampli hdmi i optyk

wszytko dziala oprcz prawego glosnika przestrzennego . z glosnikiem jest wsztr=ystko ok bo podlaczalem go do innych. ale  do gnziada jak podlacze w ampli na jego miejsce inny glosnik tz cisza