UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Innowator
11 3 0

Brakujące pozycje w Canal+ na życzenie

Może w takim temacie uda mi się porozumieć w sprawie brakujących filmów, które z niewiadomych powodów nie mogą się pojawić na C+ na życzenie. Mimo, że na NC+Go jest. Wiem kwestia licencji, ale może wtedy jest możliwość zakomunikowania, że "dana pozycja nie znajdzie się w naszej bazie", a nie męczyć support, by ktoś się obudził i dodał niektóre pozycje po czasie.

Poniżej moja lista filmów z datami premier w telewizji Canal+, które nie znalazły się w VOD:

- 53 Wojny 18.09.19
- Juliusz 20.09.19
- Zegar Czarnoksiężnika 13.10.19
- Smak zemsty. Peppermint 19.10.19
- Powrót Bena 20.10.19
- Gotti 23.10.19

2 pierwsze pozycje się znalazły ku przestrodze, bo już nawet nie liczę, że niektóre wrześniowe premiery pojawią się w C+ na życzenie.

Liczę, że ktoś z UPC będzie mi w stanie wytłumaczyć, czy dana pozycja się pojawi lub nie pojawi. Bo nie raz się zdarzało, że brakująca pozycja pojawiała się po moim ponagleniu.

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
Moderator
30 0 4

Re: Brakujące pozycje w Canal+ na życzenie

@michussj07 witaj na Społeczności!

To czy dana pozycja znadjuje się na naszej liscie, tak jak wspomniałeś zależy od licencji. Te zaś są uzyskiwane na zasadzie umów między korporacyjnych. A to jest już objęte tajemnicą firmową. 

Komunikat o którym mówisz nie byłby prawdą, bo oznaczałby, że nigdy nie będzie danej produkcji. Co może się zmienić w zalezności od wspomnianych wcześniej umów. 

Pozdrawiam,
Miłosz
Moderator Społeczności UPC

Innowator
11 3 0

@Miłosznapisał(a):

@michussj07 witaj na Społeczności!

To czy dana pozycja znadjuje się na naszej liscie, tak jak wspomniałeś zależy od licencji. Te zaś są uzyskiwane na zasadzie umów między korporacyjnych. A to jest już objęte tajemnicą firmową. 

Komunikat o którym mówisz nie byłby prawdą, bo oznaczałby, że nigdy nie będzie danej produkcji. Co może się zmienić w zalezności od wspomnianych wcześniej umów. 

Pozdrawiam,
Miłosz
Moderator Społeczności UPC

To jak mógłbym rozwiązać mój problem? Chciałbym obejrzeć jakiś film, który w danej chwili ma premierę w C+i chcę wiedzieć, czy muszę czaić się na emisję w telewizji(zaznaczam, że u mnie w pokoju jest mediabox, a w salonie jest Horizon), czy mogę sobie spokojnie obejrzeć na VOD. Odnosząc się do pozycji, które rozpisałem liczyłem, że Zegar Czarnoksiężnika, czy Peppermint znajdą się w bazie, bo rzadko mam czas by obrzejrzeć film o danej godzinie.Nie wiem teraz czy czekać na emisję by nagrać ewentualnie i obejrzeć w innym pokoju, czy film pojawi się z dużym opóźnieniem.

Innowator
11 3 0

Gotti i High Life jako jedyne filmy fabularne ostatnio zostały dodane do VOD. Co się dzieje?

- Dorwać Gunthera 25.10.19
- Dzieciak, który został królem 26.10.19
- Zabójcze maszyny 27.10.19

To kolejne filmy, które nie zostały dodane. Czy teraz  prawie żadne filmy nie będą dodawane? Czy jest możliwość aby UPC uregulowało swoją umowę z Canal+, czy zawsze będzie ta oferta tak ograniczona? Jak czasem czegoś brakowało w ofercie, to jeszcze jakoś rozumiałem, ale to już drugi weekend, w którym brakuje każdej premiery filmowej. O co w tym wszystkim chodzi?

Innowator
11 3 0

Rozumiem, że filmy które pojawiają się w weekend już nie będą się w ogóle pojawiać? Zabójcze maszyny pojawiły się wczoraj z 5 dniowym opoóżnienie. Podobnie Dorwać Gunthera(reszta wymienionych w tym wątku tytułów nadal nie ma), a od Halloween nie pojawiają się kolejne tytuły:

- Halloween (2018) 31.10.19
- Winni 01.11.19

Od tego momentu jestem się w stanie założyć, ze dzisiejsza premiera filmu "Wdowy" również nie ujrzy światła dziennego w C+ na życzenie w UPC. Czu ktoś przysypia z dodawaniem, czy macie już tak ekstremalnie ograniczona licencje, że filmy fabularne nie będą się pojawiać u was w VOD(nie mówię tu o serialach, dokumentach, czy filmach przyrodniczych, bo aż tak tych produkcji nie śledzę chociaż kompletu odcinków Instynkt nadal nie ma[jest 8 odcinków aktualnie, brakuje 7]).

Innowator
11 3 0

Tak jak myślałem, że wdowy nie zaszczycą obecnością VOD w UPC. Poza tym Brakuje 7,9 i 11 odcinka sezonu 2 Instynktu, a nowy serial Czarna domena mimo wczerajszej premiery również nei doczekała się swojej obecności. Pragnę zaznaczyć, że Zabójcze maszyny, były ostatnim filmem, który dodaliście do oferty C+na życzenie. Film wyszedł 9 dni temu (a u was był z 5 dniowym opóźnieniem jak wcześniej wspomniałem). O co w tym wszystkim chodzi? To jest normalne w ograniczonych licencjach? Jeśli nie to macie beznadziejnych pracowników od dodawania pozycji do baz danych(chyba, że to automatyczny proceder, to ja już nie wiem). Może przesadzam, ale podobna(jak nie gorsza) sytuacja jest w Alekino+, ale w przypadku tego VOD już mi się nie chcę zdzierać gardłą, bo tam jest już wolna amerykanka.

P.S: Jedn plus całej tej sytuacji jest to, że dodaliście 2 odcinki Żmijowiska zamiast jednego, co mnie miło zaskoczyło. Myślałem, ze tylko w NC+Go i Playerze bedzie można go obejrzeć

Innowator
11 3 0

Sytuacja po dzisiejszym sprawdzeniu:

Wdowy dotarły z opóźnieniem razem z pierwszym odcinkiem Czarnej domeny. Tak jak się domyśliłem zapowiada się kolejny tydzień bez filmów w C+ na życzenie. Brak Robin Hood: Początek i Faworyty. Jutro zapewne Alita się nie pojawi po dzisiejszej premierze. Jedynie Żmijowisko się pojawia z odcinkowym wyprzedzeniem. Mam prośbę: Czy jest tu ktoś z Moderacji, z Forumowiczów, czy z jakiegoś innego stanowiska w stanie mi wytłumaczyć bez wyjawiania tajemnicy firmowej, co się dzieje z tymi pozycjami? Teoretycznie powinny się pojawić, bo jakoś w bazie samego Canal+, czy Player.pl się pojawiają:
https://ncplusgo.pl/Collection/CatchUp/Details?Order=PublishDate&collectionCodename=catchup-canal-vo...

https://player.pl/playerplus/canal-plus

Jeśli nie to jak się zorientować, że te pozycje w życiu nie zobaczę w VOD lub czy chociaż będziecie informować co będzie w najbliższej przyszłości, bo ja już załamuje ręcę...

Innowator
11 3 0

Myślałem, że nie wrócę do tego tematu, bo mnie zaskoczyliście i zaczeliście dodawać stare pozycje, ale.... ale.... dalej nie dodajecie o czasie aktualnie wychodzących produkcji typu:

- 53 Wojny 18.09.19
- Juliusz 20.09.19 
- Powrót Bena 20.10.19
- Halloween (2018) 31.10.19
- Szpieg, który mnie rzucił 23.11.19

- Żmijowisko odc. 5 24.11.19
- Ocalił mnie Larp 25.11.19
- Czego sobie życzy kobieta 26.11.19

Już zaakceptowałem fakt, że dwa pierwsze filmy się nie pojawią, ale ostatnio z zaskoczenia dodaliście Zegar czarnoksiężnika, Winni, Dzieciak, który został królem czy Peppermint, więc liczę, że Powrót Bena i Halloween się w końcu pojawią. Zdzierżyć jednak nie mogę, kiedy UPC jest niezdecydowane co robią a czego nie robią. Rozumiem, że z opóźnieniem albo w ogólą  nie pojawią się ostatnie dwie pozycję, ale czemu do cholery dzień po premierze 4 odc. w telewizji, 5 odc. Żmijowiska nie pojawił się w VOD? Jakoś na premierze 1 odc. następnego dnia dodaliście 1 i 2 odc. a 3 i 4 konsekwetnie co tydzień był dodawany razem z premierą 2 i 3 odc. Teraz to już jest skleroza, czy relacje z Canal+ są tak porąbane, ze nagle straciliście prawa do ŻMIJOWISKA serialu oryginalnego Canal+? To już jest nie do pomyślenia.