UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

Innowator
11 3 0

Canal+ na życzenie - oferta filmów

Nie mam już opjęcia gdzie mam dzwonić/pisać by dostać odzew. Wiem, że UPC to nie "Canal+ platforma", ale nie rozumiem, czemu oferta filmów na życzenie nie jest taka sama jak w UPC. Wiadomo licencja, licencją jednak nie rozumiem czemu dany film jest dodany a jaki film nie znajdzie się w bibliotece C+ on demand.

Dla przykładu:

Ostatnio ze względu na festiwal w Gdyni był tydzień premier Polskich filmów na Canal+. Liczyłem, że większośc z nich sobię powtórzę, a parę z nich pierwszy raz obejrzę.

https://tv.pl.canalplus.com/film/aktualnosc-polskie-kino-festiwalowe-we-wrzesniu-w-cyklu-festiwal-w-...

Filmy, które pojawiły się u was:

-Okna, okna

-Ułaskawienie

-Wilkołak

-Eter

- 7 uczuć

-Kler

Nie można obejrzeć tych filmów:

-Autsajder

-53 wojny

-Juliusz

-Fuga

Wytłumaczcie mi o co w tym wszystkim chodzi. Na początku myślałem,że to wina dystrybutora(typu Monolith films), ale przeanalizowałem to i czasem wrzucacie ich filmy a czasem nie. Ja w dalszym ciągu czekam na dodanie takich filmów jak: Ostateczna rozgrywka, Nienawiść, którą dajesz. Pierwsza wyszła 4 dni temu a druga 2 dni temu. To jest kwestiua niedbałości, czy problemów z komunikacją z platformą?

Tagi (3)
10 ODPOW. 10
Tytan
Tytan
2063 996 164

Re: Canal+ na życzenie - oferta filmów

@michussj07 napisał(a):

To jest kwestiua niedbałości, czy problemów z komunikacją z platformą?

stawiam na problem na linii C+ vs UPC

to Canal+ jest dysponentem tego co przekazuje operatorom 

na takiej samej zasadzie nie możemy ogladac jego kanalow linearnych w Horizon GO

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Innowator
11 3 0

Ciekawa sprawa, bo po wczorajszym wrzuceniu tematu dwa filmy które na końcu wymieniłem pojawiły się w ofercie UPC. Co więcej to już 3 raz kiedy się upominam o  brakujące pozycje(dwa razy rozmawiałem o tym na FB) i po tych rozmowach następnego dnia wszytskie lub część

wymienionych pozycji się pojawia. Może jednak to kwestia niedbalstwa?

Jeśli jedna jest to kwestia niewykupienia pełnej licencji(Dzwoniłem do C+ i powiedzieli mi, że mogłaby to być ta kwestia), to czy ktoś z moderów lub adminów tej strony mógłby wytłumaczyć zakres ograniczenia? Na które filmy jest ograniczenie? Od czego zależy który się pojawi, a który nie? Czy można to jakoś sprawdzić? 

Chciałbym wiedzieć jakie produkcje normalnie się pojawią, a do jakich muszę się przyczajać na kon kretną godzinę w telewizji lub ewentualnie specjalnie nagrywać

Tytan
2209 827 74

@michussj07 

Prosząc o ujawnienie takich informacji, firma musiałaby ujawnić zakres negocjacji i co zostało ustalone. A to jak wiadomo jest tajemnicą handlową i tajemnicą firmy. Zatem nie licz, że takie informacje zostaną Ci ujawnione.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
11 3 0

Niestety rozumiem o co ci chodzi. Czyli raczej nie będziue możliwe przwidzieć co będzie, a czego nie będzie w tym VOD? Szkoda, bo to nieco wkurzające. No ni liczę, ze brakujących prodkcji będzie jak najmniej.

Tytan
2209 827 74

@michussj07 napisał(a):

Czyli raczej nie będziue możliwe przwidzieć co będzie, a czego nie będzie w tym VOD?

Niestety ale nie.

Znaczy co będzie to UPC wie, ale klientom przed dodaniem konkretnej oferty/programu takich informacji nikt nie udzieli.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Specjalista
67 16 0

@KOCUREK1970napisał(a):

@michussj07 

Prosząc o ujawnienie takich informacji, firma musiałaby ujawnić zakres negocjacji i co zostało ustalone. A to jak wiadomo jest tajemnicą handlową i tajemnicą firmy. Zatem nie licz, że takie informacje zostaną Ci ujawnione.

"Jak wiadomo"? - znasz postanowienia umów? Warunki NDA? Kocurku, takim protekcjonalnym tonem sprawiasz wrażenie, ze jesteś p.o. Moda

Innowator
11 3 0

Może założę temat, w którym pytam, czy ten tytuł jest niedostępny, czy po prostu UPC zapomniało dodać tą pozycję? Bo np 2 odcinki sezony Instynkt nie zostały ostatnio dodane i film Ulepszenie. Albo pytać support o konkretne pozycje? Bo jak pytałem wcześniej i wymieniałem konkretne pozycje. To poza jednym chyba przypadkiem następnego dnia magicznie po czasie pojawiały się te pozycje. Może próbować w ten sposób, a nie wypytywać się o ich zakres umów. Chciałbym to ogarnąć, bo np dwa najbliższe filmy które wychodzą dzisiaj i jutro chciałbym zobaczyć później na vod, a nie być zmuszony oglądać w inny sposób, jak UPC daje mi taką możliwość.

Tytan
2209 827 74

@luck1 napisał(a):

@KOCUREK1970napisał(a):

@michussj07 

"Jak wiadomo"? - znasz postanowienia umów? Warunki NDA? Kocurku, takim protekcjonalnym tonem sprawiasz wrażenie, ze jesteś p.o. Moda

Idź do jakiejkolwiek dowolnej firmy i zapytaj się czy zdradzą umowy wzajemne między firma-firma, nie zapomnij im powiedzieć, że jesteś klientem jednej z takich firm.

A potem wróć i się pochwal czego się dowiedziałeś

@michussj07 

Możesz taki temat założyć, nikt Ci nie broni 

Specjalista
67 16 0

Zbyt wielu tajemnic się doszukujesz

Tytan
2209 827 74

@luck1 

Ile i jakie by one nie były - klient się tego nie dowie, end off story.

Z racji, że temat zdaje się być wyczerpany, zamykam.