UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ogólna

ROZWIĄZANE
Highlighted
gst
Specjalista
44 10 2

Canal+ na życzenie

Witam, zainwestowałem w pakiet Canal+, głównie ze względu na Premier League oraz NBA, ale także cześciowo w ofertę filmową i serialową. 

Wczoraj po raz pierwszy na Horizonie odpaliłem C+ na życzenie. 

Przeraziła mnie jakość jaką zobaczyłem. Autentycznie, myślałem, że to jakiś błąd, przez co zresetowałem odtwarzacz. Niestety później zrozumiałem, że te treści są po prostu udostępnione w tragicznej wręcz jakości... dobrze, że mam tylko 42 calowy TV, bo na większym nic by nie było widać... 

Kiedy możemy spodziewać się ulepszeń w tym kierunku lub np. wprowadzenie zastępczego rozwiązania w postaci Replay TV dla pakietu C+? 

25 ODPOW. 25
Nauczyciel
490 102 3

Re: Canal+ na życzenie

Moja reakcja była dość podobna.

Akurat pierwsze co włączyłem w VOD to był ten nieszczęsny pakiet

Po dłuższym czasie używania dekodera Horizon odwazyłem się skorzystać z VOD i tu zdziwienie , że na konkurencyjnym pakiecie HBO jakość VOD jest świetna.To samo tyczy propozycji filmowych i wybranych kanałów z ofertą na żądanie.

W umowie z nc+ zawarty był C+ VOD i jakość w HD a tu taka kupa...Szkoda że UPC nie ostrzega przed takimi "kwiatkami" przyszłego klienta zainteresowanego tym pakietem.

Nauczyciel
573 157 23

@Szeptacz może nie ostrzega ale 14 dni masz na odstąpienie

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
490 102 3

...yyy jakoś nie miałem potrzeby korzystać z VOD przed upływem tego czasu.

Poza tym z....na jakość VOD na C+ nie byłaby powodem do rezygnacji z pakietu.

Jak coś to prędzej zrezygnowałbym z całości umowy

Moderator
1011 655 163

Na tą chwilę mogę Wam jedynie przekazać informację, że cały czas trwają rozmowy z nadawcą czyli Canal+, aby zostały nam udostępnione materiały w wyższej rozdzielczości. Gdy tylko je otrzymamy rozpoczniemy podmianę plików w bazie VOD Canal+.

gst
Specjalista
44 10 2

Dziękuję serdecznie za wiadomość. Czy możecie zdradzić jeszcze, czy planujecie udostępnić kanał Canal+ Now w ramach usługi C+? 

Rozumiem, że rozmowy jeszcze trochę potrwają i efektów można spodziewać się dopiero w 2019?

GDA
Pan Abonent ;-)
1360 680 107

@GMateusznapisał(a):

(ciach) rozpoczniemy podmianę plików w bazie VOD Canal+.

nadejszła wiekopomna chwyla 

20181108_175948.jpg

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Moderator
1011 655 163

@GDA w gwoli ścisłości to prace nadal trwają :-)

Wykładowca
845 213 35

@GMateusz, A czy zmieni się coś jeszcze odnośnie C+ w UPC czy na razie nie ma o liczyć?

Moderator
1011 655 163

@zylx nie rozumiem pytania. Doprecyzuj może. Tutaj temat dotyczy słabej jakości materiałów w bazie VOD Canal+.

Wykładowca
845 213 35

@GMateusz, Chodzi mi o inne braki oferty C+ w UPC, a mianowicie: C+ Now, C+ 4k, oraz C+ w Horizon GO. Jest szansa, ze coś się zmieni w tym zakresie w najbliższym czasie? Podmieniane materiały VOD będą dostępne w HD czy również w 4k?

Profesor
1668 424 87

@zylxnapisał(a):

Jest szansa, ze coś się zmieni w tym zakresie w najbliższym czasie? P

Nie:
https://forum.upc.eu/t5/ama-z-prezesem-upc-polska/canal-now/td-p/7384/jump-to/first-unread-message

https://forum.upc.eu/t5/ama-z-prezesem-upc-polska/c/td-p/7366/jump-to/first-unread-message

I nie. Nic się nie zmieni

https://zanimnapiszesz.info
Wykładowca
845 213 35

@MrPepka, Właśnie o to pytam, czy czasem umowa nie uległa renegocjacji, skoro "trwały rozmowy z nadawcą". 

Profesor
1668 424 87

Nie uległa. Canal+ dopiero teraz zaczął dysponować materiałami HD do VOD kablówkowego

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
490 102 3

C+Now co to za kanał?

*

C+4K jak najbardziej mile widziany ale to pewnie dopiero w ...odległej przyszłości?

Fantastycznie by było gdyby biblioteka C+ zawierała taki imponujący zbiór pozycji jak HBO OD.

Za to m.i. lubię Horizona